Avatars_small

Střondala Tomáš

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 6 8 0 42.86%
2017/2018 47 24 23 0 51.06%
2016/2017 44 22 22 0 50.00%
2015/2016 44 20 24 0 45.45%
2014/2015 41 20 20 1 48.78%
2013/2014 39 16 23 0 41.03%
2012/2013 40 23 17 0 57.50%
2011/2012 41 17 24 1 41.46%
2010/2011 32 15 17 0 46.88%
2009/2010 30 7 23 0 23.33%
Celkem: 372 170 201 2 45.70%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Švidrnoch Marek
Prosinec Rechtoris David
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Zvereaca Dmitrii 3:2
Listopad Vičan Petr 0:3
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Žák Igor 3:2
Listopad Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Demian Matúš 0:3
Říjen Weiss Marek 0:3
Říjen Hulík Radim 0:3
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Září Demian Matúš 2:3
Září Vičan Petr 0:3
Září Krejcha Martin 3:0
Září Žák Igor 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jaššo Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:0
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 3:2
Červenec / Srpen Brožek Václav 3:0
Červenec / Srpen Žák Igor 0:3
Červen Mikesková Adéla 3:1
Červen Žák Igor 3:0
Červen Štěpnička Jan 1:3
Červen Andiel Josef 2:3
Květen Nový Jan 0:3
Květen Škapa Jiří 3:Sc
Květen Šlachta Michal 0:3
Květen Rechtoris David 1:3
Duben Malečíková Jaroslava 3:1
Duben Nový Jan 2:3
Duben Čechák Vojtěch 3:2
Duben Apl Roman 3:Sc
Březen Mikesková Adéla 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:1
Březen Škapa Jiří 3:Sc
Březen Žurková Lenka 3:Sc
Únor Řeháček Petr 2:3
Únor Spáčil David 2:3
Únor Partyš František 3:Sc
Únor Pácl Petr 1:3
Leden Žák Igor 2:3
Leden Mikesková Adéla 3:2
Leden Holubec Jaromír 0:3
Leden Ryšavý Filip 1:3
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Pácl Petr 1:3
Prosinec Apl Roman 0:3
Prosinec Weiss Marek 0:3
Prosinec Tesař Petr 3:0
Listopad Jaššo Petr 3:0
Listopad Šlachta Michal 1:3
Listopad Apl Roman 1:3
Listopad Mikesková Adéla 3:0
Říjen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Říjen Holub Petr 0:3
Říjen Krejcha Martin 2:3
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Šlachta Michal 3:2
Září Žák Igor 3:2
Září Kyjovský Čeněk 0:3
Září Weiss Marek 2:3
Září Krejcha Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hanusek Jaroslav 1:3
Červenec/Srpen Kašpar Luděk 0:3
Červenec/Srpen Krejcha Martin 3:2
Červenec/Srpen Mohyla Emil 0:3
Červen Ryšavý Filip 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:1
Červen Bradáč Martin 3:2
Červen Milota Radek 3:Sc
Květen Hanusek Jaroslav 2:3
Květen Pácl Petr 3:Sc
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Rechtoris David 0:3
Duben Milota Radek 3:Sc
Duben Bradáč Martin 3:0
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Krejcha Martin 2:3
Březen Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Škapa Jiří 1:3
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Rechtoris David 2:3
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Balus Pavel 0:3
Únor Malečíková Jaroslava 2:3
Únor Lampa Tomáš 2:3
Leden Vitasek Petr 3:Sc
Leden Malý Milan 3:Sc
Leden Jeřábek Libor 3:2
Leden Ryšavý Filip 3:2
Prosinec Škapa Jiří 0:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Prosinec Lampa Tomáš 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 2:3
Listopad Rechtoris David 0:3
Listopad Weiss Marek 0:3
Listopad Turčinková Kateřina 3:Sc
Listopad Tesař Petr 3:0
Říjen Taraba Róbert 0:3
Říjen Jeřábek Libor 3:1
Říjen Milota Radek 3:1
Říjen Tesař Petr 3:0
Září Čada Josef 3:Sc
Září Broda Kamil 0:3
Září Ciganek Pavel 3:1
Září Langrová Pavlína 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Lasoň Jaroslav 2:3
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 1:3
Červenec / Srpen Žák Igor 3:1
Červen Macíček Michal 0:3
Červen Fiala Lukáš 0:3
Červen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Krejcha Martin 3:0
Květen Malečíková Jaroslava 1:3
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Brodová Barbora 0:3
Květen Weiss Marek 2:3
Duben Krejcha Martin 0:3
Duben Rechtoris David 2:3
Duben Terzl Václav 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Záruba Patrik 1:3
Březen Fiala Lukáš 3:2
Březen Hulík Radim 0:3
Březen Farník Michal 3:Sc
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Brodová Barbora 0:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Malý Milan 0:3
Leden Bajgar Václav 3:Sc
Leden Žák Igor 0:3
Leden Krejcha Martin 0:3
Leden Šrámek Fredy 3:Sc
Prosinec Malečíková Jaroslava 0:3
Prosinec Holešová Kateřina 3:2
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Brodová Barbora 1:3
Listopad Linzer Kamila 3:0
Listopad Sikora Jiří 1:3
Říjen Czopik Jan 0:3
Říjen Hanusek Jaroslav 0:3
Říjen Fiala Lukáš 3:Sc
Říjen Janošíková Zuzana 3:Sc
Září Malý Milan 2:3
Září Hýža David 0:3
Září Čada Josef 3:Sc
Září Binek Zdenek 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vrága Lukáš 0:3
Červenec / Srpen Lyko Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Krupník Lukáš 2:3
Červen Balus Pavel 2:3
Červen Sikora Jiří 2:3 2
Červen Rechtoris David 3:2
Červen Kutěj Honza 3:Sc
Květen Krejcha Martin 3:0
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Wollmann Petr 3:Sc
Květen Pelech Michal 0:3
Duben Jeřábek Libor 0:3
Duben Štefánek Antonín 0:3
Duben Balus Pavel 1:3
Duben Juránek Filip 3:Sc
Březen Hýža David 1:3
Březen Bystřičan Petr 3:0
Březen Raška Štěpán 3:1
Únor Šrámek Fredy Sc:Sc
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Jüttnerová Sandra 2:3
Únor Riger Břetislav 0:3 1
Leden Langrová Pavlína 3:1
Leden Kratochvíl Michal 3:2
Leden Bystřičan Petr 3:1
Leden Lukšová Pavla 3:1
Prosinec Filipčík Pavel 0:3
Prosinec Grochal Petr 2:3
Prosinec Krejčová Hana 3:Sc
Listopad Šubert Roman 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1
Listopad Čada Josef 1:3
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Říjen Jaššo Petr 3:0
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Nový Jan 0:3
Září Ludvík Pavel 1:3
Září Urban Viktor 1:3
Září Peroutík Jiří 3:2
Září Beneš Vojtěch 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub 3:2
Červen Vrága Lukáš 2:3
Červen Hamříková Jarmila 3:0
Červen Malečíková Jaroslava 1:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Květen Balus Pavel 2:3
Květen Linzer Kamila 3:1
Květen Hýža David 3:1 1
Duben Sikora Jiří 1:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3 1
Duben Urban Viktor 1:3
Duben Štefaník Martin 0:3
Březen Frnka Viktor 1:3
Březen Binek Zdenek 3:0
Březen Krejcha Martin 3:1
Únor Peroutík Jiří 3:2 3
Únor Bělíčková Petra 3:1
Únor Gorecki Pavel 1:3
Únor Jančar Tomáš 2:3
Leden Sikora Jiří 1:3
Leden Andiel Josef 3:0
Leden Hill Martin 2:3
Leden Abraham Martin 3:Sc
Prosinec Beneš Vojtěch 2:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 1:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Weber Michal 0:3
Listopad Pleyer Lukáš 1:3
Listopad Gorecki Pavel 3:1
Listopad Balus Pavel 1:3
Listopad Krejcha Martin 3:0
Říjen Kašpar Luděk 0:3
Říjen Nesladek Petr 0:3
Říjen Koutný Jakub 0:3
Říjen Kříbek Jarda 0:3
Září Bystřičan Jiří 0:3
Září Gorecki Pavel 3:1
Září Riger Břetislav 0:3 1
Září Mrowiec Jakub 3:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zobal Martin 3:Sc
Červen Krejcha Martin 3:0
Červen Hamříková Jarmila 3:2
Červen Lasoň Jaroslav 3:2
Květen Mrowiec Jakub 0:3
Květen Mechelová Gabriela 0:3
Květen Riger Břetislav 1:3 1
Květen Papřok Ondřej 3:Sc 2
Duben Lenart Jan 0:3
Duben Peroutík Jiří 3:1
Duben Hájek Jiří 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 3:2
Březen Rechtoris David 3:1
Březen Langer Michaela 3:0
Březen Hamříková Jarmila 3:0
Březen Ludvík Pavel 3:0
Únor Lenart Jan 1:3
Únor Bělíčková Petra 3:1
Únor Hill Martin 2:3
Únor Dehner Marcel 0:3
Leden Hamříková Jarmila 3:2 2
Leden Beneš Tomáš 3:Sc
Leden Adámek David 3:0
Leden Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Škrobánek Jakub 0:3
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Riger Břetislav 0:3
Prosinec Krišica Petr 0:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0 1
Listopad Klimková Lucie 3:2 1
Listopad Malečíková Jaroslava 1:3
Říjen Hasmanda Robert 3:0
Říjen Beneš Tomáš 3:1
Říjen Soukupová Tereza 3:1
Říjen Sikora Jiří 1:3
Září Kubíček Michal 2:3
Září Riger Břetislav 1:3 1
Září Balus Pavel 3:0
Září Malečíková Jaroslava 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šesták Lukáš 1:3
Červen Klimša Ladislav 3:Sc
Červen Šimáčková Aneta 3:0
Květen Kašparová Linda 3:1
Květen Alvarezová Jana 3:0
Květen Staš Jiří 3:Sc
Duben Votoček Tomáš 0:3
Duben Vlček Michal 0:3 2
Duben Šandová (Myšková) Hana 1:3
Duben Lukáš Jan 1:3
Březen Mořkovský Jaromír 0:3 2
Březen Škrobánek Jakub 0:3
Březen Michalus Marek 1:3
Březen Kramár Lukáš 0:3
Únor Fabián Dalibor 0:3
Únor Hřib Petr 3:Sc
Únor Kašpar Luděk 0:3
Únor Vavřínek Martin 0:3
Leden Trojková Lada 1:3
Leden Frnka Viktor 0:3
Leden Lasoň Jaroslav 0:3
Leden Gregořicová Petra 3:0
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Hřib Petr 1:3
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Farník Michal 0:3
Říjen Střelec Kvido 0:3
Říjen Grigar Martin 0:3
Říjen Fajnor Tomáš 0:3
Říjen Lasoň Jaroslav 2:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání