29.10.2015 žádné komentáře
C2a4bb30cd45f6ed6ff6244274ddf0ffe809630e_medium
3

2

1

STOP - RUCE NAHORU - JDEME SČÍTAT

ale až za chvíli :)
Máme tady poslední 3 dny říjnového kola. Kdo má dohráno a kdo šetří síly až na úplný závěr?

V 1. mistrovských skupinách si hráči poctivě hlídají dohrávky svých zápasů. Prozatím se pozice lídra říjnových tabulek zuby nehty drží Aleš Kubíček. Ten má již všechny zápasy odehrány a tak čeká na poslední výsledek, který by ho o tento post mohl připravit. Jde o zápas Marcela Ujfalušiho, který momentálně na Aleše ztrácí pouhých 10 bodů a před sebou má ještě závěrečný zápas s Petrem Šimečkem.

S herním úsilím naopak lehce zaspali ve 2. mistrovských skupinách, kde eviduji zatím pouze 3 regulérní výsledkové zápisy!

Zato v přebornické skupině za to dámy a pánové vzali pěkně s parádou. Až na pár výjimek, které by se daly spočíst na prstech jedné ruky, mají své skalpy zapsány! Kdo tak letmým okem projede výsledkovou pyramidu, může zkusit odhadnout rozložení prosincových skupin. Já myslím, že Pavel Brynda či Marcel Dehner budou v sobotu večer usínat s naprostým klidem :).

Skupiny nadšenců taktéž nezahálely. Dotahují poslední resty a někteří si již mnou ruce nad jistým postupem o patro výše. Mezi těmi, kdo ještě nemůže hodit nohy na stůl, je také Kamila Linzer. Ta má před sebou poslední zápas, pokud se jí ho podaří strhnout na svou stranu, mohla by ukořistit postupovou příčku, kterou momentálně drží Zdenek Binek.

Také to pomalu, ale jistě vypadá, že se nám již podařilo doladit hráčskou sestavu. Těšíme se tak ze zajímavých a hlavně "opravdových" výsledkových zpravodajů. Detailní náhled do říjnových klání si uděláme velmi brzy!

Nové kolo, prosincové, losujeme již tuto neděli. Těšte se tak na rychlý průlet zajímavostí z losování a nenechte si ujít již tradiční losovačku výherců skupin! Na recepci SC FAJNE ještě stále leží jedna osamocená, zapomenutá výhra :).

Držím palce do posledních setů a těším se na neděli!

Market Badalová

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.