9.1.2018 žádné komentáře
2e8b7cfb1d4e0fa97ca0d565f52a5dbdd6eb2416_medium
Béčko na FAJNE nabídlo skvělou podívanou.

Česká stopa na British Junior Open.

Ostravský squashista na billboardu.

Odtajnění polských hráčů pro mimořádné déčko.

Sobota patřila turnaji mužů kategorie B, který se konal ve sportovním centru FAJNE v Ostravě. Obsáhlý report z turnaje včetně fotografií, rozhovoru s finalisty a záznamu posledního setu mezi vítězným Kubou Šichnárkem a druhým Patrikem Neuwirthem hledejte ZDE.

Minulý týden se hrál rovněž nejprestižnější juniorský turnaj – British Junior Open. Češi se v žádné z kategorií neprosadili mezi osmičku nejlepších, přesto někteří zaznamenali hezká umístění. Jak si vedli a které státy dominovaly juniorskému squashi čtěte ZDE.

Největší pozornosti mezi všemi českými squashisty se však poslední týdny a měsíce těší nesporně Petr Šimeček. Známý hráč a mimo jiné i social media guru známého ostravského centra squashe to dotáhl až na mega-billboard na lukrativním místě v Ostravě – Mariánských Horách. Baví Vás se bavit?

Déčko s účastí egyptské squashové superstar Ali Faraga a dalšího světového top10 hráče Simona Rösnera v SC FAJNE se blíží.
3. února nebude chybět ani česká jednička Daniel Mekbib.

Je mi ctí zveřejnit v tomto tradičním squashovém plátku sestavu polské družiny, která doplní hvězdné pole.
Maciej Kliś nominoval tyto hráče:
Daniel Poleshchuk – izraelský hráč druhé světové stovky
Wacław Staszkiewicz – bývalý hráč polské top10 a jediný hráč, který proti mně dokázal vyhrát set v zápase na skleněném kurtu a zároveň jediný hráč, který se mnou uhrál remízu.
Jarosław Dziech
Tomasz Figura
Michał Borg

Squashi zdar!

Aleš

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.