4.6.2015 5 komentářů
Bec3614c1baeb768dd50858f8d10f3fa96db6d3a_medium
Rozlosování 10. kola

Novinky a informace o rozlosování.

Divoké Karty otřásly pyramidou !

Konec se blíží !!

Slosování výherců květnových skupin! - ZDE

Startovné do ligy za 250,-
Krásný den všem příznivcům Squashové ligy!

Na řádcích níže pro Vás máme přehled proběhlého květnového kola a zajímavosti z přípravy kola nového. Čtěte tedy pozorně, aby Vám neunikla žádná informace. Na soupeře je třeba být vždy informován! ;)

Nově nalosovanou červnovou pyramidou řádně otřásly květnové Divoké Karty. Spousta hráčů, kteří si již mnuli ruce nad svým hladkým postupem do vyšších skupin, tak zůstali ve stejné skupině.

Po nadějném návratu nás opět opustil Filip Juránek. Zranění zřejmě stále znemožňuje Filipovi plný návrat do svých squashových kolejí. Budeme držet palce, aby vše klaplo do nové sezóny s úsměvem na tváři.

Tak to mají tyhle zběsilé Karty ve zvyku. Někomu pomůžou a někomu naopak pěkně zavaří.

Velký balvan spadl z hráčů 1 mistrovské skupiny, když se Divoké Kartě Lukáši Klimkovi nepodařilo udělat ve skupině takový průvan, jak bylo očekáváno. Svá místa si tak udrželi celkem 4 hráči z této skupiny. Naopak nelítostný souboj o svůj postup svedli hráči 4.skupin Roman Šubert a Adam Uhlíř. Na papíře šlo o každičký bod. A to doslova. Více své úsilí v odehraných zápasech nakonec zužitkoval Roman, který tak získal poslední třetí postupové místo.

Podobné papírové souboje šly napříč všemi ostatními skupinami, kde hráči bojovali o omezená postupová místa. V 5. Skupinách si tak černého nepostupového petra vytáhl Jaroslav Lasoň, který sice vydřel postupovou pozici, ale tři místa do 4. skupiny mu vyfoukli hráči Holubec, Andiel, Šrámek.

Po raketovém vzestupu jsme pozorovali bleskový pád Verči Badalové, která se ocitla nazpět ve skupinách přeborníků.
Uvidíme, jestli vymění dovolenkování za squashovou raketu a pokusí se o návrat mezi špičku :)

Pot cedil na ligových trénizích také David Hýža. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a David se tak hned vyhoupl o skupinu výše. Gratulujeme k očividnému zlepšení!

 V neposlední řadě proběhlo losování vítězů skupin květnového kola. Na jeho autentický záznam se můžete mrknout ZDE !

Výherci jmenovitě:

Rechtoris David
Jašek Jakub

Přejeme hodně sil do červnových zápasů a těšíme se na pyramidu, kterou budeme skládat pro velké FINÁLOVÉ 11.kolo!

Komentáře (5)

Avatars_small

Hamřík Milan Pátek 05. Červen 2015 22:31

Kdo to píše??? Kdo je autorem tohoto gramatického masakru? Možná by si stačilo ten článek přečíst před zveřejněním😊

54c90d971ac0f69ce38d64fe5955ea2af2664272_small

Kubíček Aleš Sobota 06. Červen 2015 12:04

Souhlas - chápu, že to někdo "musí napsat", že to píše možná ve svém volnu, možná někdy pozdě večer. I že to není zkušený a školený reportér, stylistik, kopyrajtr ani korektor. Oceňuji snahu a práci. Každopádně, přečíst si po sobě alespoň jednou vytvořený text (nebo ho dát přečíst někomu zdatnějšímu) před i po vystavení na web je téměř nutnost. Při nejmenším protože ty články i někdo čte, jak vidno. :-) Klidně nabízím svou nepatrnou pomoc, jako u občasných reportů z ligy družstev a turnajů.

18efe168b8abf00d607cbc79b6eceff6cc605733_small

Badalová Markéta Neděle 07. Červen 2015 16:56

Pánové díky za Vaši pozornost. Rozhodilo se nám formátování novinky v editačním režimu. Text opraven. Ponaučení pro nás do příště. Novinky nepíšeme z donucení, ba naopak s radostí s Vámi sdílíme veškeré zajímavé informace. A ač nevládneme plně ani jedné z výše uvedených profesí, jdeme do toho vždy na 100%. Ještě jednou díky za upozornění. Přejeme spoustu squashových zážitků!

Avatars_small

Hamřík Milan Pondělí 08. Červen 2015 06:27

Teď uz se to sice da přečíst, nicméně ty gramatické chyby, ktere tam zustaly, nejsou důsledkem formatovani, pocitam😊


K přídání komentáře musíte být přihlášen.