7.9.2017 žádné komentáře
564cebb964ee4951395a00a1043022efa9b87e4a_medium
Změna v pravidlech OSL!

Povinně přečíst!

Ujasnění znění pravidel a změny.

Squashisté a squashistky!

Bylo upraveno několik bodů v pravidlech squashové ligy! Změny v popisu skupin a drobné úpravy vám zde vypisovat nebudeme, jelikož nemají vliv na samotný chod ligy a šlo jen o úpravu textu.

Nejvýraznější změna je v určení pořadí při shodách bodů ve skupině!
Berte tuto změnu na vědomí. Jedná se o zjednodušení posuzování a jednoznačnou definici.

Původní znění:
Při shodě bodů v podskupině rozhodují body ze vzájemných zápasů, poté rozdíl setů v podskupině, poté rozdíl setů ze vzájemných zápasů, poté skóre míčů (rozdíl a pak počet získaných míčů) v podskupině a v poslední řadě skóre míčů ze vzájemných zápasů. Pokud žádné z těchto kritérií nerozhodne, určí pořadí správce ligy losem.

Nové upravené znění:
Při shodě bodů v podskupině rozhodují body ze vzájemného/vzájemných zápasů aktuálního kola, poté rozdíl setů ze vzájemného/vzájemných zápasů aktuálního kola, poté skóre míčů (rozdíl a pak počet získaných míčů) ze vzájemných zápasů aktuálního kola, poté rozdíl setů ze všech zápasů v podskupině aktuálního kola a pak rozdíl míčů ze všech zápasů v podskupině aktuálního kola. Pokud žádné z těchto kritérií nerozhodne, určí pořadí správce ligy losem.

Podle nového znění, např. při shodě 3 hráčů, rozhodují jen vzájemné zápasy, sety a míče. Až poté se berou v potaz další zápasy v celé skupině.

Karel Wanke

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.