B590521a095d74f78af95d648eb7d5ab016428cf_medium
PSA turnaj ve Švýcarsku

Příprava na ME

Máme za sebou velký turnaj ve Švýcarsku!
Byl to turnaj PSA s dotací 10 000 dolarů a vzhledem k okolnostem jsme si nevedli vůbec zle.

Solňa svůj zápas bohužel po 12 dnech nemoci nezvládl podle představ a prohrál 3:1 na sety.
Já (Viki) jsem ho koučoval a opravdu si nevedl vůbec zle na to, jak na tom byl. Chybělo
kousek a možná by to i vyšlo, ale po každém setu šlo vidět, že se mu jeho čas strávený na
kurtě opravdu nelíbí. Když nemůžete skoro popadnout dech a nohy jsou jak dvě kotvy to se
hraje špatně. Za mě ale velký bojovník, co šel opravdu přes velkou bolest!

Já jsem svůj první zápas vyhrál v „suchém triku” 3:2, 11:9 v pátém setu. Já ležel 9 dní
a jediné co mě drželo nad vodou byl fakt, že jsem se na kurt opravdu hodně těšil.
Druhý den mě čekal těžký úkol v podobě nasazené jedničky Edmona Lopeze ze Španělska (WR 50).
Zápas jsem za 30 minut zvládl 3:1 a připsal jsem si asi nejcennější výhru ve své kariéře.
Jediný a ten nejdůležitější pocit mám ze zápasu ten, že se mi dařilo opravdu všechno, takový
ten den, kdy nic nezkazíte a skoro vše letí, jak chcete.
Další den jsem už bohužel vypadnul proti mému dobrému kamarádovi z juniorských let Yannicku
Wihelmimu ze Švýcarska. V zápase jsem se už tolik neuvolnil a šlo vidět na mé hře, o co
hrajeme.

Pro oba z nás byl turnaj povedený, předvedli jsme maximum na co jsme měli.

Momentálně se už konečně zase zpátky připravujeme na ME, co bude v Eindhovenu za 2 týdny!

Napíšeme vám tedy potom pocity a zážitky z prestižní týmové soutěže, kde bojujeme o udržení