Vikiho nejlepší PSA výsledek v Brémán.

Mistrovství Evropy individuálů.

PSA Lille.

Na PSAčku v Brémách si Viki vedl velmi dobře. Zastavit ho dokázal až neskutečně hrající
egypťan Aly Abou Eleinen. Ten neztratil o cestě k titulu ani jeden set, ale Viki byl k jeho
nejblíž, když ve třetím setu prohrál těsně 10:12. Viki měl za sebou vítězství s nasazenou
jedničkou Bernatem Jaume (3:1), poté vyřadil ostravského finalistu James Peache (3:0)
a také Yannicka Omlora (3:0) a postoupil tak do svého třetího a zároveň největšího PSA
finále ve své kariéře.

Hned následující týden jsme odjeli znovu do Německa, tentokrát však do Hamburgu.
Cesta vlakem uběhla rychle a my se mohli těšit na zajímavé soupeře. Prvním kolem jsme
oba prošli jakž takž v pohodě a postoupili tak mezi nejlepších 16 hráčů. Zde už jsme měli
trochu těžší soupeře. Oba dva jsme vyfasovali Švýcary, Viki hrál s Nicolasem Mullerem a
já s Dimitrim Steinmanem. Oba jsme bojovali jako praví čeští lvi ale nakonec jsme oba
dva padli, Viki 0:3 a já 1:3. Zbývalo nám bojovat o 9.místo, Viki v dalších zápasech narazil
na Dana Mekbiba (1:3), Piotra Hemmerlinga (3:0) a Nila Vidala (3:1) a obsadil konečné
13. místo. Já jsem narazil na Nila Vidala (3:1), Valerie Fedoruka (3:0) a Auguste
Dussourda (0:3) a obsadil tak 10.místo. Mistry Evropy pro rok 2022 se stali Tinne Gilis
z Belgie (ve finále přehrála svou sestru Nele 3:0) a švýcar Nicolas Muller.

A tímto nekončíme. Hned po ME jsme se přesunuli do francouzského Lille. Tady se koná
PSA s dotací 5 tisíc dolarů. Vstoupíme do něho ve čtvrtek v 19:30 oba dva zároveň.