64d3d24f4a6c66008614aa4e02df29a5142b395f_medium

Madeira International 2022

Turnaj v Uzbekistánu

Ahoj squashisti!

Francouzské Lille PSA se nám bohužel moc nepovedlo.

Já (Viki) jsem svůj zápas proti Toufiku Mekhalfimu z Francie prohrál 2:3 9:11 v pátém setu
po 83-minutové bitvě. Do zápasu jsem vstoupil dobře, vedl jsem 2:0 na sety a kontroloval jsem
soupeře. Každý set co jsme hráli, byl vyrovnaný. Zápas mě konec konců nemrzí tak moc, bylo
toho poslední dobou hodně a těším se na takové pozdní prázdniny.

Solňa se dostal o kolo dále, ale taky prohrál stejně smolně se stejným soupeřem 2:3 11:13
v pátém setu za 84 minut… snad to vypadá, že jsme se na výsledku domluvili, ale opravdu ne.
Smolík no, taky vedl 2:0, ale nedokázal dotáhnout do vítězného konce.

Solňa je momentálně v portugalské Madeiře a bojuje tam o titul PSA na 10k eventu.
První zápas zvládl 3:0 na sety a dneska ho čeká soupeř z Walesu, známý Emyr Evans!

Já jsem taky na turnaji, ale spíše na pozvání kamarádů z Uzbekistánu. Letěl jsem Turkish
Airlines, takže samotný let byl super. Pocity zatím dobré, lidi jsou hodní, příroda a město