A13438f2f88227c007f24fadde7b91a5fa096d3f_medium

Video z víkendu ZDE

Vítáme Vás v nové sezóně a rovnou extraligové! O víkendu 1.10.-2.10. se uskutečnily
extraligové zápasy.

Nechtěli jsme podcenit první ligový víkend podobně jako loni a letos jsme do toho šlápli hned
od začátku. A povedlo se! Naše nová posila Leon Krysiak odehrál čtyři výborné zápasy a hned tři
dokázal vyhrát! Ostatně takhle to popsal on: Ogólnie czułem się bardzo dobrze, chciałem z jak
najlepszej strony pokazać się na lidze Czeskiej, aby mieć pewne miejsce w drużynie i pomóc
moim kolegom jak tylko mogę. Však rozumíte ne? No a co dodat, krásné druhé místo po prvním
extraligovém víkendu je parádní a už se nemůžeme dočkat na další!

VÝSLEDKY

Extraliga SC FAJNE – muži A vs SCC HK – Buldoci

Byrtus Viktor vs Vorlíček Ondřej 3:2 (7:11, 12:10, 11:5, 7:11, 11:6)
Solnický Jakub vs Petr Marek 3:0 (11:4 11:5, 12:10)
Krysiak Leon vs Ertl Ondřej 3:0 (17:15, 11:6, 11:6)
Gogol Jakub vs Jadrníček Michal 1:3 (12:14, 10:12, 11:7, 10:12)

Byl jsem (já - Viki) týden na dovolené, tudíž tento zápas byl docela obtížný, ale vyhrál jsem
ho. Naštěstí Soupeř byl na této zmiňované dovolené se mnou, tudíž jsme podmínky měli stejné:D.
V zápase jsme hráli o každý bod a každý metr na kurtu.

Solňa sám říkal, že to nebylo jednoduché, protože byl po docela dlouhé dovolené, ale ta už
mu skončila. Naštěstí nějaké zkušenosti mu zůstali a svůj zápas vyhrál a docela s přehledem.

Extraliga SC FAJNE – muži A vs SC Otec – TOPO muži A

Byrtus Viktor vs Schwarzer Heiko 3:2 (11:7, 11:7, 12:14, 7:11, 11:1)
Solnický Jakub vs Bodiš Michal 3:0 (11:3, 11:5, 11:4)
Krysiak Leon vs Volf Martin 3:0 (11:2, 11:3, 11:7)
Kelar Alex vs Jakubů Pavel 2:3 (11:3, 12:14; 11:6, 12:14, 6:11)

Druhý zápas byl hodně nahoru dolů. Vedl jsem 2:0, poté jsem dva sety prohrál, protože soupeř
změnil taktiku, ale nakonec jsem zápas vyhrál v pátém setu 11:1

Solňa měl druhý zápas hodně podobný tomu prvnímu, zkušenost byly na jeho straně a začal se
cítit mnohem lépe než v zápase prvním.

Extraliga SC FAJNE – muži A vs SC Strahov A – muži

Byrtus Viktor vs Gaultier Gregory 0:3 (2:11, 3:11, 2:11)
Solnický Jakub vs Zeman David 2:3 (11:5, 12:10, 7:11, 3:11, 15:17)
Krysiak Leon vs Lezaud Joan 0:3 (12:10, 11:6, 11:4)
Gogol Jakub vs Jelínek Lukáš 3:0 (11:1, 11:2, 11:1)

Ve třetím zápase jsem dostal pořádný výprask. Cítil jsem se na kurtu dobře, ale Greg hrál
neskutečně. Příště už ho mám!

Solňovi to první set napadalo i to co nezahrál a proto docela jednoznačné, ve druhé setu
otáčel asi z 5:10, pak si potřeboval odpočinout a pátý set byl minimálně za dva sety, bohužel
ke konci se projevila 14-ti denní dovolená a bohužel prohrál.

Extraliga SC FAJNE – muži A vs Viktoria Brno Sportprofit

Byrtus Viktor vs Mekbib Daniel 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
Solnický Jakub vs Zapala Jakub 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:7)
Krysiak Leon vs Jurášek Michal 3:0 (11:6, 11:1, 11:4)
Gogol Jakub vs Břeň Jan 3:0 (11:5, 11:4, 11:2)

Poslední zápas už jsem od začátku vědět, že nepůjde. Pár dobrých výměn jsem i zahrál, ale
na Mekyho musím být 100% fyzicky ready.

Solňa v tomto zápase na tom pohybově nebyl o nic líp než já, každý pohyb ho bolel. Zápas