25.2.2016 žádné komentáře
838af123867ae7810f6f3a8ec0fa5c7bb5df23aa_medium
Zbývá 7 dní do startu!

Kdo se probojoval na startovní listinu?

Divácké novinky a zajímavosti.
Vrchol se blíží!

Přesně za týden vypukne vrcholná událost sezóny na poli českého squashe. 24. Samsung Mistrovství České republiky žen, mužů a masters ve squashi! Po dvouletém pobytu v moravskoslezské metropoli se meeting opět stěhuje do hlavního města.

Během tří hracích dnů dostanou prostor poměřit své síly ti nejlepší hráči české domácí scény. Barvy našeho kouta republiky budou hájit také hráči a hráčky ostravských klubů. Namátkou třeba Viktor Byrtus, Jakub Solnický, Ladislav Burián a Klára Mihulová ;). Budeme držet všechny palce ( i ty, co nemáme).

Diváci se mají opravdu na co těšit! Centrem dění bude Squashpark Cibulka. Ty nejdůležitější zápasy se však odehrají na místě, které by si se squashem spojoval jen málokdo. Speciální skleněný kurt bude postaven v prostorách nákupního centra Metropole Zličín.

Kdo tedy pojede příští týden „náhodou“ kolem, ať určitě na pár chvil zabrouzdá mezi obchody a vychutná si tuto speciální podívanou!

Ti co, cestu do Prahy neplánují, nemusejí zoufat. Organizátoři letošního ročníku zajistili náhled do dění skrze televizní přenos. Na programu televize NOVA SPORT budou všechny finálové zápasy hrané v pátek 5.března.

Pro zvídavce nabízím možnost nahlédnou do oficiálních propozic, kde se dozví nejen výši price-money, ale také podrobný harmonogram.

Tak squashi zdar!

Market

Zatím zde nemáme žádný komentář. Buďte první!


K přídání komentáře musíte být přihlášen.