54c90d971ac0f69ce38d64fe5955ea2af2664272_small

Kubíček Aleš


www.alesovy-kratasy.cz

Skupina D-Tour
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 4 2 2 0 50.00%
2015/2016 46 38 8 2 82.61%
2014/2015 45 32 13 1 71.11%
2013/2014 49 24 25 2 48.98%
2012/2013 40 16 24 0 40.00%
2011/2012 43 25 18 3 58.14%
2010/2011 28 22 6 0 78.57%
Celkem: 255 159 96 8 62.35%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Juráň David 1:3
Září Ujfaluši Marcel 2:3
Září Sikora Miroslav 3:0
Září Vaněk Martin 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Wolf Sebastian 3:0
Červenec / Srpen Žák Zdeněk Sc:3
Červenec / Srpen Juráň David 1:3
Červenec / Srpen Jirka Vladimir Sc:3
Červen Jirka Vladimir 1:3
Červen Kučeja Václav 3:0
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Tesař Martin 3:0
Květen Sikora Miroslav 3:1 2
Květen Badalová Veronika 3:1
Květen Kubíček Michal 3:2 1
Květen Šimeček Petr 3:1
Duben Holuša Marek 3:1
Duben Tesař Martin 3:1
Duben Kubíček Michal 3:1
Duben Jirka Vladimir 3:0
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Wrona Tomáš 3:Sc
Březen Ujfaluši Marcel 3:1
Březen Holík Pavel 3:2 1
Únor Bartosz Tomáš 3:1
Únor Juráň David 3:2
Únor Ujfaluši Marcel 3:0
Únor Holuša Marek 3:Sc
Leden Špánik Adam 3:0 1
Leden Jirka Vladimir 2:3 1
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Sikora Miroslav 3:0
Leden Nesrsta Petr 3:2
Prosinec Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Vaněk Martin 3:1 2
Prosinec Ujfaluši Marcel 3:1
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:2
Listopad Wolf Sebastian 3:0
Listopad Sikora Miroslav 1:3
Listopad Žák Zdeněk 3:0
Listopad Wrona Tomáš 3:0 1
Listopad Urban Viktor 3:1
Říjen Kantor Martin 3:0
Říjen Juráň David 3:2 1
Říjen Wrona Tomáš 3:0 2
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Září Ujfaluši Marcel 1:3
Září Vaněk Martin 3:1
Září Klimíček Igor 3:0
Září Juráň David 3:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Wrona Tomáš Sc:3 2
Červenec / Srpen Juráň David 0:3
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:0
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 3:1
Červen Štěpař Jaroslav 3:0
Červen Juráň David 3:2 2
Červen Ujfaluši Marcel 2:3
Červen Kubíček Michal 3:0
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Klimek Lukáš 3:0
Květen Juráň David 2:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:2
Duben Wrona Tomáš 3:1
Duben Špánik Adam 3:2
Duben Hlisnikovský Petr 3:0
Duben Šimeček Petr 3:2
Březen Štěpař Jaroslav 0:3 2
Březen Juráň David 0:3 2
Březen Ujfaluši Marcel 2:3
Březen Wrona Tomáš 3:2
Únor Kubíček Michal 3:1
Únor Hlisnikovský Petr 3:2
Únor Ujfaluši Marcel 3:1
Únor Štěpař Jaroslav 3:1
Leden Holuša Marek 3:Sc
Leden Ujfaluši Marcel 1:3
Leden Juráň David 3:1
Leden Štěpař Jaroslav 3:2 1
Prosinec Juráň David 2:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 3:2 2
Prosinec Richtár Dušan 3:2
Prosinec Hálek David 3:Sc
Listopad Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Hlisnikovský Petr 3:2
Listopad Šimeček Petr 3:1 1
Listopad Richtár Dušan 3:1
Říjen Juráň David 1:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Kubíček Michal 3:2
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Září Kubíček Michal 3:0
Září Holuša Marek 3:2 3
Září Hošek Pavel 3:Sc
Září Fabián Dalibor 3:Sc 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Satke Tomáš 3:1
Červen Hošek Pavel 2:3
Červen Němec Martin 3:1
Červen Richtár Dušan 2:3
Červen Badalová Veronika 3:1
Květen Wrona Tomáš 1:3 1
Květen Sikora Miroslav Sc:3
Květen Štěpař Jaroslav 0:3
Květen Richtár Dušan Sc:3
Květen Vojtovič Daniel 2:3
Duben Wrona Tomáš 1:3
Duben Sikora Miroslav 0:3
Duben Ujfaluši Marcel 3:1
Duben Vojtovič Daniel 2:3
Duben Juráň David 3:2
Březen Hošek Pavel 2:3 2
Březen Holuša Marek 3:1
Březen Hlisnikovský Petr 3:0
Březen Němec Martin 3:0
Březen Sikora Miroslav 2:3
Únor Juráň David 0:3
Únor Vojtovič Daniel 2:3
Únor Němec Martin 3:Sc
Únor Ujfaluši Marcel 2:3
Únor Štěpař Jaroslav 2:3
Leden Fabián Dalibor 3:0
Leden Kratochvíl Michal 3:1
Leden Kubíček Michal 3:2
Leden Vojtovič Daniel 3:2
Leden Badalová Veronika 3:0
Prosinec Satke Tomáš 3:1
Prosinec Štěpař Jaroslav 0:3
Prosinec Wrona Tomáš 1:3 1
Prosinec Kubíček Michal 2:3
Listopad Kubíček Michal 2:3 2
Listopad Ujfaluši Marcel 3:1
Listopad Přeček Martin 3:1
Listopad Hošek Pavel 3:2
Listopad Vojtovič Daniel 1:3
Říjen Fabián Dalibor 3:2 1
Říjen Štěpař Jaroslav 1:3
Říjen Hlisnikovský Petr 3:0
Říjen Hošek Pavel 1:3
Říjen Kratochvíl Michal 3:2
Září Wrona Tomáš 1:3 5
Září Jašek Jakub 3:1
Září Kubíček Michal 3:1 1
Září Vojtovič Daniel 2:3 1
Září Fabián Dalibor 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kočvara Jan 3:1
Červen Wrona Tomáš 2:3
Červen Kubíček Michal 1:3
Červen Kratochvíl Michal 0:3
Květen Lerch Ivan 1:3 1
Květen Hubert Lukáš 3:0
Květen Sobek Tomáš 3:0
Květen Hvolka Tomáš 3:2 2
Duben Kočvara Jan 1:3
Duben Satke Tomáš 0:3
Duben Fabián Dalibor 0:3
Duben Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Hlisnikovský Petr 3:1
Březen Hubert Lukáš 0:3
Březen Trojka Aleš 3:1
Březen Sobek Tomáš 3:0
Únor Hruzík Radim 3:0
Únor Hošek Pavel 2:3 2
Únor Lerch Ivan 3:Sc 1
Únor Švidrnoch Marek 3:1
Leden Hubert Lukáš 2:3
Leden Juráň David 1:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Leden Wrona Tomáš 2:3 2
Prosinec Sikora Radim 2:3 1
Prosinec Brynda Pavel 2:3 2
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:0 1
Prosinec Trojka Aleš 3:1 2
Listopad Hubert Lukáš 3:0
Listopad Sobek Tomáš 2:3
Listopad Hartmann Silvie 0:3
Listopad Konečný Kamil 3:1
Říjen Kubíček Michal 2:3 1
Říjen Satke Tomáš 0:3 2
Říjen Fabián Dalibor 1:3 2
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3 1
Září Mohyla Emil 2:3 1
Září Nesrsta Petr 3:0
Září Grigar Martin 1:3 1
Září Jašek Jakub 3:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mohyla Emil 3:0
Červen Hubert Lukáš 3:0
Červen Juráň David 3:1 1
Červen Štěpař Jaroslav 3:2
Červen Oswald Pavel 3:Sc
Květen Kubíček Michal 0:3 2
Květen Prucek Milan 2:3
Květen Satke Tomáš 0:3 2
Květen Jašek Jakub 2:3 1
Duben Medek Petr 3:0
Duben Prucek Milan 0:3
Duben Hubert Lukáš 3:1 1
Duben Grigar Martin 3:Sc
Březen Jašek Jakub 0:3
Březen Konečný Kamil 3:0
Březen Fleško Jaroslav 1:3 2
Březen Švidrnoch Marek 3:0
Únor Karpeta Petr 3:0
Únor Wolf Sebastian 1:3 2
Únor Hubert Lukáš 2:3
Únor Folwarczny Jan 3:0
Leden Pešl Vladan 3:1
Leden Bartusek Jirka 3:1
Leden Konečný Kamil 1:3 2
Leden Prokop David 3:0
Prosinec Apl Roman 3:1
Prosinec Medek Petr 0:3
Prosinec Větrovský Lukáš 2:3 2
Prosinec Hvolka Tomáš 3:Sc 2
Listopad Jašek Jakub 2:3 1
Listopad Slunský Petr Sc:3
Listopad Nesrsta Petr Sc:3
Listopad Tesař Martin Sc:3
Říjen Kocián Martin 3:1
Říjen Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Hubert Lukáš 1:3
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Září Apl Roman 3:2 1
Září Staviarsky Miroslav 0:3
Září Lasoň Jaroslav 3:0
Září Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Kocián Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mikeska Karel 3:Sc
Červen Kubínek David 3:Sc
Červen Mohyla Emil 3:Sc
Červen Juráň David 0:3 2
Květen Koutný Jakub 3:Sc
Květen Farník Michal 3:0
Květen Švidrnoch Marek 3:0 1
Květen Vrága Lukáš 3:1
Duben Apl Roman 3:2
Duben Štefaník Martin 3:0
Duben Samek Petr 2:3
Duben Konečný Kamil 2:3
Březen Folwarczny Jan 3:1
Březen Žůrek Vladimír 3:0
Březen Vrága Lukáš 3:0
Březen Hanusek Jaroslav 3:1 1
Únor Klimková Lucie 3:1 5
Únor Weber Michal 3:2 1
Únor Apl Roman 3:2 1
Únor Hubert Lukáš 1:3 1
Leden Mohyla Emil 1:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Folwarczny Jan 3:1
Leden Kaňa Aleš 3:0
Listopad Hubert Lukáš 1:3 2
Listopad Polák Radek 3:Sc
Listopad Bartusek Jirka 3:0 2
Listopad Smotlacha David 3:1