49b3f79de555adc57de11b8564b9f70bbced04a3_small

Šrámek Fredy

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 20 6 14 6 30.00%
2014/2015 44 26 17 6 59.09%
2013/2014 43 17 25 7 39.53%
2012/2013 45 19 24 7 42.22%
2011/2012 42 22 20 0 52.38%
2010/2011 32 15 17 0 46.88%
Celkem: 226 105 117 26 46.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Krejcha Martin Sc:3
Leden Bajgar Václav Sc:3 2
Leden Střondala Tomáš Sc:3
Leden Žák Igor Sc:3
Prosinec Lyko Pavel 3:Sc
Prosinec Balus Pavel 0:3
Prosinec Vrága Lukáš 0:3
Prosinec Rechtoris David 0:3
Listopad Lerch Ivan Sc:3 1
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Rechtoris David 3:0
Listopad Hýža David Sc:3 2
Říjen Kutěj Honza 2:3 1
Říjen Hvolka Tomáš 1:3
Říjen Riger Břetislav 2:3
Říjen Žváček Jiří 3:1
Září Krišica Petr 1:3
Září Šubert Roman 2:3
Září Vrága Lukáš 3:0
Září Bystřičan Jiří 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystroň Jan 3:0
Červenec / Srpen Grigar Martin 1:3
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Nový Jan 3:1
Červen Žváček Jiří 3:Sc
Červen Bystřičan Jiří 3:0
Červen Holubec Jaromír 3:2
Červen Bystroň Jan 2:3
Květen Špalt Libor 3:0
Květen Vrága Lukáš 3:0
Květen Peroutík Jiří 3:Sc 1
Květen Binek Zdenek 3:0
Duben Grochal Petr 2:3
Duben Sikora Jiří 3:0
Duben Rechtoris David 3:2
Duben Kratochvíl Michal 3:1
Březen Vašíček Petr Sc:3
Březen Balus Pavel 3:2
Březen Linzer Kamila 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:0
Únor Střondala Tomáš Sc:Sc
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Riger Břetislav 0:3 2
Únor Balus Pavel 3:0
Leden Kutěj Honza Sc:3
Leden Vrága Lukáš 3:1
Leden Bystřičan Jiří 1:3 1
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Prosinec Apl Roman 3:0
Prosinec Švidrnoch Marek 0:3
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Prosinec Taraba Róbert 2:3
Listopad Žák Zdeněk 2:3
Listopad Švidrnoch Marek 2:3
Listopad Krišica Petr 3:2
Listopad Riger Břetislav 3:1
Říjen Jüttnerová Sandra 3:Sc
Říjen Švidrnoch Marek 1:3
Říjen Binek Zdenek 3:Sc
Říjen Wollmann Petr 3:0
Září Vrága Lukáš Sc:3 1
Září Bystřičan Jiří Sc:3
Září Holubec Jaromír Sc:3
Září Raška Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beneš Vojtěch 3:Sc
Červen Krejcha Martin Sc:3
Červen Bystřičan Jiří Sc:3 2
Červen Jaššo Petr 3:0
Květen Lerch Ivan 1:3
Květen Holubec Jaromír Sc:3
Květen Mach Vladimír 3:Sc 2
Květen Kantor Martin Sc:3
Duben Kučeja Václav 1:3
Duben Bystroň Jan 3:0
Duben Kříbek Jarda Sc:3
Duben Taraba Róbert 1:3
Duben Mechelová Gabriela 0:3
Březen Mrowiec Jakub 3:2
Březen Hamřík Milan 2:3
Březen Mechelová Gabriela 3:2
Březen Slunský Petr 3:1
Únor Matějašek David 1:3
Únor Kučeja Václav Sc:Sc
Únor Hubert Lukáš 2:3
Únor Gaura Jiří 2:3
Únor Nesladek Petr 1:3
Leden Bystroň Jan 1:3 3
Leden Mach Vladimír 3:1
Leden Slunský Petr 3:2 1
Leden Lasoň Jaroslav 3:2
Prosinec Binek Zdenek 3:1
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Prosinec Rechtoris David 3:1
Prosinec Gorecki Pavel 3:0
Listopad Mach Vladimír 0:3
Listopad Slunský Petr 3:1
Listopad Bystřičan Jiří 3:2
Listopad Richtár Dušan 0:3
Říjen Riger Břetislav 2:3
Říjen Hruzík Radim 0:3
Říjen Žváček Jiří 3:1 2
Říjen Hamřík Milan 0:3
Říjen Bystroň Jan Sc:3 1
Září Přeček Martin 1:3
Září Badalová Veronika 0:3
Září Bartusek Jirka 1:3
Září Matějašek David 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Medek Petr 3:2 2
Červen Švidrnoch Marek 2:3
Červen Krišica Petr 1:3
Červen Matějašek David 2:3
Červen Nesrsta Petr Sc:Sc
Květen Bystroň Jan 3:1 1
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Apl Roman 3:2 1
Květen Hamřík Milan 3:2
Květen Prokop David 3:2 2
Duben Kašprišin David 3:Sc
Duben Hanusek Jaroslav 2:3
Duben Taraba Róbert 3:2
Duben Slunský Petr 3:2 2
Březen Hamřík Milan 2:3
Březen Kašpar Luděk 2:3
Březen Žváček Jiří 2:3 2
Březen Mrowiec Jakub 3:0
Únor Medek Petr Sc:3
Únor Zrasták Robert Sc:3
Únor Apl Roman Sc:3
Únor Mohyla Emil Sc:3
Únor Nesrsta Petr Sc:3
Leden Žváček Jiří 1:3 1
Leden Hruzík Radim 2:3
Leden Badalová Veronika Sc:Sc
Leden Přeček Martin 0:3
Leden Konečný Kamil 3:Sc
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Prosinec Tesař Martin 1:3
Prosinec Nesrsta Petr 1:3
Prosinec Hubert Lukáš 0:3
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Wrona Tomáš 0:3
Listopad Matějašek David 3:2 2
Listopad Švidrnoch Marek 1:3
Listopad Hruzík Radim 3:0 1
Říjen Zrasták Robert 1:3
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0 3
Říjen Riger Břetislav 3:0 1
Říjen Hájek Jiří 3:Sc
Září Prokop David 3:Sc
Září Hanusek Jaroslav 2:3
Září Žváček Jiří 0:3 2
Září Dehner Marcel 3:0 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zrasták Robert 0:3
Červen Koutný Jakub 0:3
Červen Prokop David 1:3 1
Červen Dehner Marcel 2:3
Květen Bělíčková Petra 3:2 2
Květen Riger Břetislav 3:2 2
Květen Malečíková Jaroslava 3:1 1
Duben Hamříková Jarmila 3:2 2
Duben Kubíček Michal 1:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1 2
Duben Plaček Václav 3:2 2
Březen Žváček Jiří 0:3 2
Březen Šimeček Petr 0:3 2
Březen Krejčová Hana 3:1 1
Březen Matějašek David 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Únor Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Dehner Marcel 3:0
Únor Apl Roman 1:3
Únor Pešl Vladan 0:3
Leden Koutný Jakub 0:3
Leden Folwarczny Jan 0:3
Leden Ochonski Zdenek 3:2
Leden Lasoň Jaroslav 3:Sc
Prosinec Mechelová Gabriela 2:3 1
Prosinec Rašková Lenka 3:0 1
Prosinec Missigová Šárka 3:Sc
Prosinec Lerch Ivan 3:2
Listopad Lasoň Jaroslav 2:3
Listopad Vrága Lukáš 3:0 1
Listopad Mechelová Gabriela 3:1 2
Listopad Klimková Lucie 3:0
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Říjen Hubert Lukáš 0:3
Říjen Mohyla Emil 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 1:3
Říjen Kocián Martin 1:3
Říjen Kubíček Aleš 0:3
Září Mechelová Gabriela 3:1 2
Září Malík Karel 3:0 2
Září Balus Pavel 3:1 1
Září Matějašek David 3:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Střondala Tomáš 3:1
Červen Šesták Lukáš 3:0 1
Červen Lázenský Jan 3:2 2
Červen Bartusek Jirka 2:3 1
Květen Štefaník Martin 0:3
Květen Bartosz Tomáš 1:3
Květen Malečíková Jaroslava 3:1 1
Květen Folwarczny Jan 1:3
Duben Vojtovič Daniel 1:3
Duben Ječmínek Martin 3:Sc
Duben Folwarczny Jakub 1:3
Duben Hanusek Jaroslav 1:3
Březen Kaňa Aleš 3:0 2
Březen Klimková Lucie 1:3
Březen Tichá Kateřina 3:0
Březen Kuchař Marek 3:0
Únor Šesták Lukáš 3:1 2
Únor Mohyla Emil 0:3
Únor Broda Kamil 0:3
Únor Pešl Vladan 0:3
Leden Mechelová Gabriela 2:3 2
Leden Krejčová Hana 3:0 1
Leden Lázenský Jan 1:3 1
Leden Střondala Tomáš 3:0 1
Listopad Matějašek David 2:3
Listopad Tichá Kateřina 3:0
Listopad Hamříková Jarmila 3:1
Listopad Matlochová Lucie 3:Sc
Říjen Malík Karel 1:3 1
Říjen Hartmann Silvie 0:3
Říjen Vojtovič Daniel 3:Sc
Říjen Kubínek David 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání