28a72ccc06716306ab9eb0e4d93364b1cd520970_small

Riger Břetislav

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 8 6 0 57.14%
2017/2018 46 28 18 2 60.87%
2016/2017 46 25 21 3 54.35%
2015/2016 44 22 22 0 50.00%
2014/2015 44 24 20 0 54.55%
Letní squashování 2013 8 3 5 0 37.50%
2013/2014 44 19 25 0 43.18%
2012/2013 40 22 18 0 55.00%
2011/2012 41 25 16 0 60.98%
Celkem: 327 176 151 5 53.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub
Prosinec Štefánek Antonín
Prosinec Dominec Miroslav 0:3
Listopad Farník Michal 1:3
Listopad Taraba Róbert 2:3
Listopad Mrňka Michal 3:0
Listopad Pospisil Vladimir 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Grochal Petr 3:0
Říjen Kašpar Luděk 3:2
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2
Září Pospisil Vladimir 3:2
Září Hamřík Milan 2:3
Září Krejčí Miroslav 0:3
Září Filipčík Pavel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Farník Michal 2:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 2:3
Červenec / Srpen Grochal Petr 3:1
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 3:2
Červen Štefánek Antonín 3:1
Červen Rucký Daniel 3:2
Červen Kučeja Václav 3:Sc
Červen Grochal Petr 3:2
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Krišica Petr 3:1
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Netolička Jan 3:1
Duben Krišica Petr 3:1
Duben Holub Petr 2:3
Duben Kyjovský Čeněk 3:Sc
Duben Bystřičan Jiří 3:0
Březen Netolička Jan 0:3
Březen Kyjovský Čeněk 0:3
Březen Nesrsta Petr 2:3
Březen Šír Robin 0:3
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Filipčík Pavel 3:1
Únor Taraba Róbert 1:3
Únor Rucký Daniel 3:1
Únor Farník Michal 3:Sc
Leden Mohyla Emil 3:2
Leden Kazík Viťa 3:Sc
Leden Andiel Josef 3:1
Leden Taraba Róbert 3:1
Prosinec Taraba Róbert 1:3
Prosinec Farník Michal 0:3
Prosinec Kutěj Honza Sc:3 1
Prosinec Krejčí Miroslav Sc:3 1
Prosinec Filipčík Pavel 0:3
Listopad Filipčík Pavel 3:1
Listopad Kučeja Václav 1:3
Listopad Lerch Ivan 3:2
Listopad Brodová Barbora 0:3
Říjen Kutěj Honza 3:1 2
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Říjen Broda Kamil 3:Sc
Říjen Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Kutěj Honza 3:Sc
Září Grochal Petr 3:1
Září Lerch Ivan 1:3
Září Filipčík Pavel 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tesař Martin 3:Sc 1
Červenec/Srpen Lerch Ivan Sc:3 1
Červenec/Srpen Taraba Róbert 3:0
Červenec/Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Štefánek Antonín 3:0
Červen Jüttnerová Sandra 3:1
Červen Kutěj Honza 3:Sc 1
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Balus Pavel 3:0
Květen Filipčík Pavel 3:2
Květen Fabián Dalibor 3:Sc
Květen Bajgar Václav 1:3
Květen Ciganek Pavel 0:3
Duben Grochal Petr 3:1
Duben Záruba Patrik 3:2
Duben Šír Robin 1:3
Duben Štefánek Antonín 1:3
Březen Kazík Viťa 0:3
Březen Filipčík Pavel 1:3
Březen Tesař Martin 0:3
Březen Šír Robin 0:3
Březen Kutěj Honza 2:3 1
Únor Kučeja Václav 3:1
Únor Farník Michal 3:1
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Krišica Petr 3:2
Leden Dehner Marcel 1:3
Leden Hvolka Tomáš Sc:3
Leden Ciganek Pavel Sc:3
Leden Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Fabián Dalibor 1:3
Prosinec Macíček Michal 0:3
Prosinec Krupník Lukáš 3:1
Prosinec Šír Robin 3:0
Listopad Kutěj Honza 3:1 1
Listopad Brodová Barbora 2:3
Listopad Grigar Martin 3:Sc
Listopad Záruba Patrik 0:3
Říjen Grigar Martin 1:3
Říjen Krupník Lukáš 3:0
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Filipčík Pavel 2:3
Září Kutěj Honza 3:2 3
Září Mohyla Emil 3:2
Září Grochal Petr 3:2
Září Ludvík Pavel 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kutěj Honza 3:0 2
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec / Srpen Andiel Josef 3:0
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 0:3
Červen Bystroň Jan 3:2
Červen Ludvík Pavel 3:2
Červen Krupník Lukáš 3:2
Červen Grochal Petr 3:2
Květen Hýža David 3:0
Květen Juránek Filip 2:3
Květen Jüttnerová Sandra 3:1
Květen Hulík Radim 3:2 2
Duben Grigar Martin 1:3
Duben Dehner Marcel 3:0 2
Duben Štefánek Antonín 2:3
Duben Andiel Josef 2:3
Březen Mohyla Emil 3:2
Březen Krišica Petr 1:3
Březen Šubert Roman 2:3
Březen Uhlíř Adam 3:2
Únor Filipčík Pavel 1:3
Únor Kutěj Honza 0:3 1
Únor Krupník Lukáš 3:1
Únor Hvolka Tomáš 1:3
Leden Hýža David 3:0
Leden Rechtoris David 3:0
Leden Šubert Roman 2:3
Leden Mach Vladimír 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0 1
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Krišica Petr 0:3
Prosinec Lerch Ivan 1:3
Listopad Šubert Roman 1:3
Listopad Špánik Adam 0:3
Listopad Šeděnka Milan 1:3
Listopad Dehner Marcel 0:3
Říjen Hvolka Tomáš 1:3
Říjen Žváček Jiří 0:3
Říjen Kutěj Honza 3:1 1
Říjen Šrámek Fredy 3:2
Září Bystroň Jan 3:1
Září Krupník Lukáš 2:3
Září Žváček Jiří 3:2
Září Filipčík Pavel 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Grochal Petr 2:3
Červenec / Srpen Kučeja Václav 2:3
Červenec / Srpen Jančar Tomáš 1:3
Červenec / Srpen Žák Zdeněk 0:3
Červen Grochal Petr 3:2
Červen Mohyla Emil 3:2
Červen Krupník Lukáš 1:3
Červen Apl Roman 3:2
Květen Kašpar Luděk 2:3
Květen Žák Zdeněk 1:3
Květen Raška Petr 0:3
Květen Jašek Jakub 0:3
Duben Kašpar Luděk 3:2
Duben Fabián Dalibor 0:3
Duben Zrasták Robert 3:2
Duben Richtár Dušan 3:Sc
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Bystřičan Jiří 3:0 2
Březen Hanusek Jaroslav 3:1 1
Březen Bystroň Jan 3:0 1
Únor Jüttnerová Sandra 3:1
Únor Balus Pavel 3:0 1
Únor Šrámek Fredy 3:0 2
Únor Střondala Tomáš 3:0 1
Leden Linzer Kamila 3:0 2
Leden Hanusek Jaroslav 3:2
Leden Štefánek Antonín 3:0
Leden Filipčík Pavel 2:3
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Prosinec Hamříková Jarmila 3:0
Prosinec Lasoň Jaroslav 0:3
Prosinec Hudec Lukáš 3:0
Listopad Krišica Petr 3:Sc
Listopad Žák Zdeněk 2:3 2
Listopad Šrámek Fredy 1:3
Listopad Švidrnoch Marek 2:3
Říjen Kantor Martin 1:3
Říjen Vrága Lukáš 3:1
Říjen Černý Martin 1:3
Říjen Taraba Róbert 2:3
Září Kašpar Luděk 0:3
Září Kučeja Václav 1:3
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Září Žváček Jiří 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Taraba Róbert 3:0 2
Srpen Kašprišin David 2:3
Srpen Hlisnikovský Petr 0:3
Srpen Kašpar Luděk 1:3
Červenec Hamřík Milan 2:3
Červenec Holubec Jaromír 3:2
Červenec Vrága Lukáš 1:3
Červenec Bystroň Jan 3:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Apl Roman 2:3
Červen Mechelová Gabriela 2:3 2
Červen Holubec Jaromír 3:0 1
Červen Gorecki Pavel 2:3
Květen Raška Petr 1:3
Květen Taraba Róbert 1:3
Květen Kašpar Luděk 0:3
Květen Dehner Marcel 0:3
Květen Krišica Petr 2:3
Duben Raška Petr 3:1 1
Duben Hubert Lukáš 1:3
Duben Vrága Lukáš 1:3 2
Duben Apl Roman 3:2 2
Březen Matějašek David 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 2:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Hruzík Radim 1:3 2
Březen Krišica Petr 0:3
Únor Mach Vladimír 2:3
Únor Apl Roman 3:1 1
Únor Mechelová Gabriela 3:1 2
Únor Karpeta Petr 3:Sc
Leden Holubec Jaromír 3:0
Leden Špánik Adam 3:Sc 2
Leden Gorecki Pavel 3:0 1
Leden Kantor Martin 1:3
Prosinec Mach Vladimír 3:2
Prosinec Vrága Lukáš 3:1 2
Prosinec Krišica Petr 2:3
Prosinec Gaura Jiří 0:3
Listopad Kříbek Jarda 1:3 1
Listopad Mechelová Gabriela 3:1 2
Listopad Dehner Marcel 3:2 2
Listopad Taraba Róbert 0:3
Listopad Čechák Martin 0:3
Říjen Šrámek Fredy 3:2
Říjen Bystroň Jan 3:1 1
Říjen Hruzík Radim 1:3 2
Říjen Žváček Jiří 2:3 2
Říjen Hamřík Milan 2:3
Září Gorecki Pavel 3:1 1
Září Mrowiec Jakub 3:2 3
Září Bystřičan Jiří 3:0 2
Září Střondala Tomáš 3:0 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beneš Vojtěch 3:0
Červen Krejčová Hana 1:3
Červen Tomášková Markéta 3:0 2
Červen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Mechelová Gabriela 0:3 2
Květen Papřok Ondřej 1:3
Květen Střondala Tomáš 3:1 1
Květen Mrowiec Jakub 1:3
Duben Raška Petr 3:1 1
Duben Jančar Tomáš 3:0 2
Duben Jaššo Petr 3:0 1
Duben Hrudová Iva 3:0 1
Březen Dehner Marcel 2:3
Březen Křižka Radek 0:3 2
Březen Hájek Jiří 0:3 1
Březen Sikora Jiří 3:1 2
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Únor Hamříková Jarmila 1:3
Únor Langer Petr 1:3
Únor Kašpar Luděk 0:3
Leden Krejčová Hana 3:1 1
Leden Čmuchová Klára 3:Sc
Leden Peroutík Jiří 3:0 1
Leden Hrudová Iva 3:0 1
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Škrobánek Jakub 0:3
Prosinec Krišica Petr 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Listopad Žváček Jiří 0:3 1
Listopad Lasoň Jaroslav 3:1 1
Listopad Přeček Martin 1:3
Listopad Hošek Pavel 0:3
Říjen Šrámek Fredy 0:3 1
Říjen Zrasták Robert 2:3
Říjen Hájek Jiří 3:Sc
Říjen Lasoň Jaroslav 3:2
Září Kubíček Michal 3:1 2
Září Balus Pavel 3:1 1
Září Střondala Tomáš 3:1 1
Září Malečíková Jaroslava 3:1 1