Avatars_small

Holub Petr

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 51 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 8 2 6 1 25.00%
2018/2019 44 22 21 3 50.00%
2017/2018 46 30 16 0 65.22%
Celkem: 98 54 43 4 55.10%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Pospisil Vladimir
Listopad Lerch Ivan
Listopad Žák Igor
Listopad Hanusek Jaroslav
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Štefánek Antonín 2:3
Říjen Fabián Dalibor 2:3
Říjen Weiss Marek 3:0
Září Riger Břetislav 3:1
Září Hulík Radim Sc:3
Září Pernica David 1:3
Září Mikolajek Viktor 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:3
Červenec / Srpen Grochal Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Mikolajek Viktor 3:1
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:0
Červen Dehner Marcel 1:3
Červen Kučeja Václav 0:3
Červen Pernica David 2:3
Červen Jašek Jakub 1:3
Květen Bartusek Jirka 2:3
Květen Poloch Martin 3:2
Květen Rucký Daniel 3:2
Květen Šeděnka Milan 2:3
Duben Fabián Dalibor 3:1
Duben Pernica David 3:1
Duben Švidrnoch Marek 3:1
Duben Rucký Daniel 0:3
Březen Grochal Petr 3:1
Březen Poloch Martin 1:3
Březen Krišica Petr 3:1
Březen Weiss Marek 3:0
Únor Bartusek Jirka Sc:3
Únor Kašpar Luděk 3:0
Únor Pospisil Vladimir 3:1
Únor Hulík Radim Sc:3
Leden Andiel Josef 3:1
Leden Weiss Marek 3:0
Leden Apl Roman 3:0
Leden Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Bartusek Jirka 0:3
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Hulík Radim 3:1
Prosinec Kučeja Václav 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Listopad Bajgar Václav 3:2
Listopad Demian Matúš 3:Sc
Listopad Kučeja Václav 3:2
Říjen Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Kubíček Michal 0:3
Říjen Taraba Róbert 0:3
Říjen Kantor Martin 0:3
Září Hýža David 3:2
Září Hulík Radim 1:3
Září Rucký Daniel 3:1
Září Krišica Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šlachta Michal 3:2
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 3:1
Červenec / Srpen Šír Robin 1:3
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červen Šír Robin 1:3
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Červen Rechtoris David 3:0
Červen Bystřičan Jiří 3:0
Květen Badalová Veronika 0:3
Květen Šír Robin 3:2
Květen Rucký Daniel 0:3
Květen Dehner Marcel 1:3
Duben Kyjovský Čeněk 3:Sc
Duben Riger Břetislav 3:2
Duben Krišica Petr 3:1
Duben Bystřičan Jiří 3:1
Březen Balus Pavel 3:2
Březen Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Holubec Jaromír 3:0
Březen Šlachta Michal 2:3
Únor Větrovský Lukáš 0:3
Únor Jüttnerová Sandra 0:3
Únor Kašpar Luděk 3:Sc
Únor Krišica Petr 3:2
Leden Hulík Radim 1:3
Leden Macíček Michal 0:3
Leden Jüttnerová Sandra 3:0
Leden Štefánek Antonín 1:3
Prosinec Pospisil Vladimir 3:Sc
Prosinec Krišica Petr 0:3
Prosinec Balus Pavel 3:2
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Listopad Jeřábek Libor 3:1
Listopad Ryšavý Filip 3:0
Listopad Balus Pavel 1:3
Listopad Pelech Michal 1:3
Říjen Tesař Petr 3:Sc
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Pavlusová Kateřina 1:3
Říjen Šlachta Michal 3:2
Říjen Krejcha Martin 3:1
Září Pavlusová Kateřina 3:0
Září Dominec Miroslav 0:3
Září Tesař Petr 3:Sc
Září Bradáč Martin 3:0
Září Langrová Pavlína 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání