Avatars_small

Malý Milan

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 59 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 13 6 7 3 46.15%
2017/2018 49 20 23 10 40.82%
2016/2017 43 18 14 12 41.86%
2015/2016 42 13 26 14 30.95%
2014/2015 44 23 21 3 52.27%
2013/2014 36 16 18 5 44.44%
Celkem: 227 96 109 47 42.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Brožek Václav
Prosinec Langrová Pavlína
Prosinec Řeháček Petr
Prosinec Bělíčková Petra
Listopad Čechák Vojtěch 2:3
Listopad Rechtoris David 2:3
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Jeřábek Libor 3:2
Říjen Štěpnička Jan Sc:3
Říjen Krejcha Martin Sc:3
Říjen Jančíková Marie 3:0
Říjen Brožek Václav Sc:3
Říjen Řeháček Petr 3:0
Září Štěpnička Jan 0:3
Září Pácl Petr 3:0
Září Peterková Ivana 3:1
Září Pernica David 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Tesař Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Mikesková Adéla Sc:Sc
Červenec / Srpen Demian Matúš 3:0
Červen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Červen Ludvík Pavel Sc:3
Červen Balus Pavel 2:3
Červen Pelech Michal 0:3
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Vlček Lukáš 3:Sc
Květen Žák Igor 3:2
Květen Krejcha Martin 3:0
Duben Žurková Lenka Sc:Sc
Duben Spáčil David 3:0
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Vlček Lukáš 3:0
Duben Pernica David 0:3
Březen Weiss Marek 1:3
Březen Pácl Petr Sc:3
Březen Čechák Vojtěch 3:2
Březen Rechtoris David 1:3
Únor Zrasták Robert 0:3
Únor Šlachta Michal 0:3
Únor Jeřábek Libor 3:0
Únor Krejcha Martin 3:0
Leden Lampa Tomáš 0:3
Leden Jeřábek Libor Sc:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Bradáč Martin 1:3
Prosinec Ryšavý Filip 3:Sc
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Prosinec Koprajda Michal 0:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 0:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Listopad Netolička Jan 0:3
Listopad Weiss Marek 0:3
Listopad Hýža David 0:3
Listopad Větrovský Lukáš 0:3
Říjen Žák Igor 3:1
Říjen Pácl Petr 3:0
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:1
Říjen Koprajda Michal 3:0
Září Massignan Larry 0:3
Září Koprajda Michal 3:1
Září Žurková Lenka Sc:Sc
Září Fiala Lukáš 2:3
Září Mikesková Adéla Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pácl Petr 2:3
Červenec/Srpen Broda Kamil 3:Sc
Červenec/Srpen Tesař Petr Sc:Sc
Červenec/Srpen Milota Radek 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:1
Červen Žurková Lenka Sc:Sc
Červen Pácl Petr Sc:Sc
Červen Krejcha Martin 3:1
Červen Peterková Andrea 3:0
Květen Langrová Pavlína 3:1
Květen Jüttnerová Sandra 0:3
Květen Fiala Lukáš Sc:Sc
Květen Mach Vladimír 1:3
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Hýža David 1:3
Duben Vacková Klára Sc:Sc
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Žurková Lenka 3:1
Březen Sikora Jiří 1:3
Březen Žák Igor 3:1
Březen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Únor Nový Jan Sc:Sc
Únor Weiss Marek 2:3
Únor Šimek Martin Sc:Sc
Leden Jeřábek Libor 1:3
Leden Střondala Tomáš Sc:3
Leden Vitasek Petr Sc:Sc
Leden Ryšavý Filip 0:3
Prosinec Peterková Andrea Sc:Sc
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Nový Jan Sc:Sc
Prosinec Pavlusová Kateřina 3:1
Listopad Žák Igor 3:0
Listopad Langrová Pavlína 3:1
Listopad Jeřábek Libor 3:2
Listopad Kašpar Luděk 0:3
Říjen Langrová Pavlína 3:Sc
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Netolička Jan 3:2
Září Farník Michal 0:3
Září Vašíček Petr Sc:Sc
Září Fiala Lukáš 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vašíček Petr Sc:3
Červenec / Srpen Mareš Ondřej Sc:3
Červenec / Srpen Brodová Barbora 3:Sc 2
Červen Bartoň Daniel Sc:3
Červen Žák Igor Sc:3
Červen Bourek Luboš Sc:3
Květen Čada Josef Sc:3
Květen Mareš Ondřej 2:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Květen Žák Igor 3:2
Duben Brodová Barbora Sc:3
Duben Fiala Lukáš Sc:3
Duben Kovaříková Jana Sc:3
Duben Jeřábek Libor 0:3
Březen Weiss Marek Sc:Sc
Březen Czopik Jan 3:Sc
Březen Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Broda Kamil 2:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Brodová Barbora 1:3
Únor Vašíček Petr Sc:3
Únor Střondala Tomáš 3:0
Leden Janošíková Zuzana Sc:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Tesař Petr 3:0
Leden Jeřábek Libor 1:3
Prosinec Krejcha Martin 0:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Holubec Jaromír Sc:Sc
Prosinec Binek Zdenek 0:3
Listopad Fiala Lukáš Sc:Sc
Listopad Weiss Marek 2:3
Listopad Czopik Jan 1:3
Listopad Balus Pavel 1:3
Říjen Lyko Pavel 0:3
Říjen Krejcha Martin 3:2
Říjen Lampa Tomáš 3:Sc 1
Říjen Mach Vladimír 1:3
Září Střondala Tomáš 3:2
Září Binek Zdenek 3:Sc
Září Hýža David 0:3
Září Čada Josef 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bandyová Ida 3:0
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 3:Sc
Červen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Červen Wollmann Petr 3:0
Červen Binek Zdenek 1:3
Červen Czopik Jan 2:3
Květen Jeřábek Libor Sc:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Kovaříková Jana 3:2
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Duben Hudec Lukáš 3:0
Duben Bělíčková Veronika 3:0
Duben Raška Štěpán 3:1
Duben Langrová Pavlína 3:0
Březen Vrága Lukáš 1:3
Březen Gorecki Pavel 2:3
Březen Štefánek Antonín 2:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:2
Únor Hyndrich Martin 3:Sc
Únor Hudec Lukáš 3:0
Únor Šusta Jakub 3:Sc
Únor Bělíčková Veronika 3:0
Leden Grochal Petr 2:3
Leden Rechtoris David 0:3
Leden Binek Zdenek 3:2
Leden Uhlíř Adam 0:3
Prosinec Andiel Josef 3:2
Prosinec Vrága Lukáš 2:3
Prosinec Štefánek Antonín 3:0
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:1
Listopad Sikora Jiří 3:1
Listopad Linzer Kamila 3:0
Listopad Vašíček Petr Sc:3 1
Listopad Andiel Josef 2:3
Říjen Gamrot Daniel 0:3
Říjen Šubert Roman 2:3
Říjen Beneš Vojtěch 3:Sc
Říjen Holubec Jaromír 1:3
Září Krejcha Martin 3:1
Září Balus Pavel 1:3
Září Jaššo Petr 3:Sc
Září Sikora Jiří 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jančar Tomáš 3:0
Červen Krejčová Hana 3:Sc
Červen Hýža David 3:1
Květen Binek Zdenek 0:3
Květen Apl Roman 0:3
Květen Frnka Viktor 1:3
Květen Beneš Vojtěch 3:Sc
Duben Žváček Jiří 0:3 1
Duben Binek Zdenek 2:3
Duben Harastej Luboš 3:0
Březen Vrága Lukáš 0:3
Březen Lasoň Jaroslav 2:3
Březen Gorecki Pavel 0:3
Březen Karpeta Petr 3:Sc
Únor Langrová Pavlína 3:1
Únor Papřok Ondřej 1:3
Únor Raška Štěpán 3:Sc
Únor Grygar Jiri Sc:Sc
Leden Raška Petr 1:3
Leden Bystřičan Jiří 1:3
Leden Jančar Tomáš 0:3
Leden Štefaník Martin 0:3
Prosinec Ludvík Pavel 3:1
Prosinec Balus Pavel 1:3
Prosinec Lukšová Pavla 3:1
Prosinec Hrudová Iva 3:Sc
Listopad Andiel Josef 3:0
Listopad Harastej Luboš 3:0
Listopad Hill Martin 3:Sc
Říjen Weber Michal 0:3
Říjen Šesták Lukáš Sc:Sc
Říjen Harastej Luboš 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:0
Září Gaura Jiří Sc:3
Září Pleyer Lukáš Sc:3
Září Štefaník Martin Sc:3