F443113f828c48cc0b89a86da1da83c206185e1b_small

Jančar Tomáš

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 22 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 45 29 16 0 64.44%
2013/2014 38 18 20 0 47.37%
2012/2013 41 18 23 0 43.90%
Celkem: 124 65 59 0 52.42%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučeja Václav 2:3
Červenec / Srpen Žák Zdeněk 3:2
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:1
Červenec / Srpen Grochal Petr 3:2
Červen Zrasták Robert 3:2
Červen Šubert Roman 3:1
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Kašpar Luděk 2:3
Květen Žváček Jiří 3:Sc
Květen Grigar Martin 1:3
Květen Krišica Petr 3:2
Květen Apl Roman 1:3
Duben Lerch Ivan 2:3
Duben Kučeja Václav 2:3
Duben Šeděnka Milan 0:3
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Březen Grigar Martin 3:2
Březen Raška Petr 3:0
Březen Dehner Marcel 1:3
Březen Lyko Pavel 3:1
Březen Žváček Jiří 3:1
Únor Gorecki Pavel 3:0
Únor Uhlíř Adam 3:2
Únor Krupník Lukáš 3:1
Únor Šubert Roman 3:0
Leden Dehner Marcel 2:3
Leden Grigar Martin 1:3
Leden Krupník Lukáš 3:0
Leden Raška Petr 3:1
Prosinec Bystroň Jan 3:0
Prosinec Štefaník Martin 3:2
Prosinec Čada Josef 3:1
Prosinec Rechtoris David 3:2
Listopad Krupník Lukáš 2:3
Listopad Raška Petr 2:3
Listopad Urban Viktor 1:3
Listopad Grigar Martin 2:3
Říjen Matějašek David 3:Sc
Říjen Štefaník Martin 3:2
Říjen Rechtoris David 3:0
Říjen Žváček Jiří 2:3
Září Binek Zdenek 3:0
Září Lukšová Pavla 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana 3:1
Září Langrová Pavlína 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Malý Milan 0:3
Červen Hýža David 3:0
Červen Krejčová Hana 3:Sc
Květen Slunský Petr 2:3
Květen Žváček Jiří 0:3
Květen Ludvík Pavel 3:1
Květen Peroutík Jiří 1:3
Duben Špánik Adam 0:3
Duben Gorecki Pavel 3:2
Duben Mach Vladimír 1:3
Duben Krišica Petr 0:3
Březen Weber Michal 3:Sc
Březen Balus Pavel 3:0
Březen Lukšová Pavla 3:0
Březen Apl Roman 2:3
Únor Gorecki Pavel 2:3
Únor Peroutík Jiří 3:1
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Bělíčková Petra 3:0
Leden Bystřičan Jiří 0:3
Leden Štefaník Martin 2:3
Leden Malý Milan 3:0
Leden Raška Petr 1:3
Prosinec Holubec Jaromír 0:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 2:3
Prosinec Sochor Tomáš 3:0
Prosinec Peroutík Jiří 3:Sc 4
Listopad Lukšová Pavla 3:0
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Peterková Andrea 3:0
Listopad Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Říjen Gorecki Pavel 0:3
Říjen Beneš Vojtěch 0:3
Říjen Holubec Jaromír 0:3
Říjen Rechtoris David 2:3 2
Září Raška Štěpán 3:0
Září Riger Stanislav 0:3
Září Binek Zdenek 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hill Martin 3:Sc 1
Červen Rechtoris David 1:3
Červen Peroutík Jiří 3:2
Červen Kubíček Michal 1:3
Květen Riegel Jiří 3:0
Květen Langer Michaela 3:2
Květen Beneš Vojtěch 2:3
Duben Raška Petr 0:3
Duben Riger Břetislav 0:3 2
Duben Hrudová Iva 3:Sc
Duben Jaššo Petr 0:3
Březen Bělíčková Petra 3:0
Březen Lasoň Jaroslav 3:Sc
Březen Zobal Martin 1:3 2
Březen Kašprišin David 0:3 2
Únor Hasmanda Robert 3:Sc
Únor Štelar Petr 1:3
Únor Hájek Jiří 0:3
Únor Hrudová Iva 3:0
Leden Langer Michaela 3:Sc
Leden Holubec Jaromír 0:3 2
Leden Kubínek David 3:Sc
Leden Soukupová Tereza 0:3
Prosinec Beneš Tomáš 0:3
Prosinec Hrudová Iva 3:0
Prosinec Anasiewicz Sylwia 3:0
Prosinec Tomášková Markéta 3:1
Listopad Anasiewicz Sylwia 3:0
Listopad Beneš Tomáš 1:3
Listopad Hrudová Iva 3:2
Listopad Gorecki Pavel 0:3
Listopad Hasmanda Robert 1:3
Říjen Haupt Matěj 3:0
Říjen Papřok Ondřej 0:3
Říjen Konečný Jan 0:3
Říjen Švůb Zdeněk 3:Sc
Září Langrová Pavlína 0:3
Září Langer Michaela 0:3
Září Křižka Radek 0:3
Září Lenart Jan 0:3
Září Soukupová Tereza 0:3