A9ee65f3d64138294731ce387bb7455ae8d4d6f7_small

Ludvík Pavel

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 0 12 9 0.00%
2017/2018 47 20 25 13 42.55%
2016/2017 44 22 22 3 50.00%
2015/2016 46 26 19 6 56.52%
2014/2015 30 20 10 7 66.67%
Letní squashování 2014 8 5 3 0 62.50%
Letní squashování 2013 8 2 6 0 25.00%
2013/2014 40 14 25 4 35.00%
2012/2013 16 5 11 0 31.25%
Celkem: 251 114 133 42 45.42%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Krejčí Roman
Prosinec Čechák Vojtěch
Prosinec Pácl Petr
Listopad Vičan Petr Sc:3
Listopad Žák Igor Sc:3
Listopad Apl Roman Sc:3
Listopad Střondala Tomáš Sc:3
Říjen Demian Matúš Sc:3
Říjen Hulík Radim Sc:3
Říjen Weiss Marek Sc:3
Říjen Střondala Tomáš Sc:3
Září Taraba Róbert 2:3
Září Netolička Jan 1:3
Září Jüttnerová Sandra Sc:3
Září Mrňka Michal 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vičan Petr Sc:3
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 0:3
Červenec / Srpen Pernica David 1:3
Červenec / Srpen Pelech Michal 3:0
Červen Balus Pavel 3:1
Červen Malý Milan 3:Sc
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Červen Pelech Michal 3:0
Květen Krejcha Martin 3:0
Květen Malý Milan 3:0
Květen Žák Igor Sc:3
Květen Vlček Lukáš 3:0
Duben Bradáč Martin Sc:3
Duben Weiss Marek Sc:3
Duben Hanusek Jaroslav Sc:3
Duben Filipčík Pavel Sc:3
Březen Farník Michal Sc:3
Březen Rucký Daniel 0:3
Březen Hýža David 1:3
Březen Filipčík Pavel 0:3
Únor Netolička Jan 3:1
Únor Andiel Josef 3:2
Únor Hanusek Jaroslav 3:1
Únor Mrňka Michal Sc:3
Leden Rucký Daniel 0:3
Leden Kutěj Honza Sc:3 1
Leden Hýža David 3:0 1
Leden Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Jüttnerová Sandra 2:3
Prosinec Lerch Ivan Sc:Sc
Prosinec Dominec Miroslav Sc:3
Prosinec Kazík Viťa 3:Sc
Prosinec Massignan Larry 0:3
Listopad Kutěj Honza 1:3 1
Listopad Kazík Viťa Sc:Sc
Listopad Šeděnka Milan 0:3
Listopad Grochal Petr 2:3
Listopad Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Andiel Josef 3:1
Říjen Grochal Petr 1:3
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Bystřičan Jiří 3:0
Září Krišica Petr 3:Sc
Září Štefánek Antonín 2:3 2
Září Mohyla Emil 3:2
Září Hulík Radim 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Zrasták Robert Sc:3
Červenec/Srpen Větrovský Lukáš 3:1
Červenec/Srpen Andiel Josef 1:3
Červenec/Srpen Balus Pavel Sc:3
Červen Mohelník Vojtěch 1:3
Červen Mohyla Emil 3:2
Červen Holubec Jaromír 3:2
Červen Bartosz Tomáš Sc:3 2
Květen Pácl Petr 3:Sc
Květen Rechtoris David 3:2
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Střondala Tomáš 3:0
Duben Taraba Róbert 1:3
Duben Lerch Ivan 1:3
Duben Krišica Petr 2:3
Duben Škapa Jiří 3:0 1
Březen Bystřičan Jiří 3:1
Březen Krišica Petr 2:3
Březen Kyjovský Čeněk 0:3
Březen Mohyla Emil 3:2
Únor Lerch Ivan 3:Sc
Únor Stypa Kamil 0:3
Únor Grochal Petr 3:1
Únor Štefánek Antonín 3:1
Leden Zrasták Robert 3:2
Leden Brodová Barbora 1:3
Leden Macíček Michal 1:3
Leden Mohyla Emil 1:3
Prosinec Záruba Patrik 2:3
Prosinec Slavíček Jakub 0:3
Prosinec Filipčík Pavel 0:3
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Holík Pavel 1:3
Listopad Bartusek Jirka 2:3
Listopad Kučeja Václav 3:2
Listopad Fabián Dalibor 3:Sc
Říjen Jüttnerová Sandra 3:1
Říjen Grochal Petr 3:2
Říjen Šubert Roman 3:Sc
Říjen Šír Robin 3:2
Září Grochal Petr 3:2
Září Mohyla Emil 3:2
Září Kutěj Honza 2:3 2
Září Riger Břetislav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šubert Roman 3:2
Červenec / Srpen Dehner Marcel 2:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil 1:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 3:Sc 1
Červen Krupník Lukáš 3:2
Červen Riger Břetislav 2:3
Červen Bystroň Jan 3:Sc
Červen Grochal Petr 3:2
Květen Šír Robin 0:3
Květen Uhlíř Adam 0:3
Květen Brynda Pavel 3:2
Květen Kosa Adam 3:Sc
Duben Bystřičan Jiří 3:1 2
Duben Hvolka Tomáš 3:2
Duben Filipčík Pavel 1:3
Duben Hýža David 3:0
Březen Šeděnka Milan Sc:3
Březen Grigar Martin 3:1
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Kosa Adam 2:3
Únor Tesař Martin 0:3
Únor Hamřík Milan 3:Sc
Únor Brynda Pavel 0:3
Únor Vaněk Martin 3:Sc
Leden Kučeja Václav 1:3
Leden Krišica Petr 3:1
Leden Andiel Josef 3:2
Leden Mohyla Emil 3:2
Prosinec Krupník Lukáš 3:1
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Prosinec Grigar Martin 1:3
Listopad Andiel Josef 2:3
Listopad Holubec Jaromír 3:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 3:2
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Binek Zdenek 3:0
Říjen Langrová Pavlína Sc:3
Říjen Gorecki Petr Sc:3
Říjen Malečíková Jaroslava Sc:3
Říjen Vašíček Petr Sc:3
Září Šandová (Myšková) Hana 3:0 1
Září Lyko Pavel 3:Sc
Září Krejcha Martin 3:0
Září Gorecki Petr Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 3:1
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červenec / Srpen Apl Roman 3:2
Červen Čada Josef 3:1
Červen Štefánek Antonín 3:0
Červen Špalt Libor 3:0
Červen Hýža David 3:0
Květen Sikora Jiří 3:0
Květen Lasoň Jaroslav 0:3
Květen Hudec Lukáš 3:0
Květen Gorecki Pavel 3:0
Duben Gorecki Petr 3:0
Duben Linzer Kamila 3:0
Duben Bystřičan Petr 3:0
Duben Špalt Libor 3:0
Březen Machová Tereza 3:0
Březen Wollmann Petr 3:0
Březen Kovaříková Jana 3:0
Listopad Binek Zdenek Sc:3
Listopad Jaššo Petr Sc:3
Listopad Gorecki Petr Sc:3
Říjen Žák Zdeněk Sc:3
Říjen Hyndrich Martin Sc:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Říjen Gorecki Pavel Sc:3
Září Beneš Vojtěch 0:3
Září Střondala Tomáš 3:1
Září Peroutík Jiří 3:1
Září Urban Viktor 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Ondrušová Zuzana 3:Sc
Srpen Andiel Josef 3:1
Srpen Kašpar Luděk 1:3
Srpen Hamřík Milan 3:Sc
Červenec Peroutík Jiří 3:2 2
Červenec Urban Viktor 0:3
Červenec Binek Zdenek 3:1
Červenec Bystřičan Jiří 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Špánik Adam 3:Sc
Srpen Šeděnka Milan 0:3
Srpen Balus Pavel 1:3
Srpen Richtár Dušan 3:1
Červenec Kašprišin David 0:3
Červenec Balus Pavel 1:3
Červenec Jüttnerová Sandra 2:3
Červenec Taraba Róbert 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kružík Jakub Sc:Sc
Červen Rechtoris David Sc:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Červen Pětroš Vojtěch Sc:3
Květen Žváček Jiří 0:3
Květen Peroutík Jiří 1:3
Květen Slunský Petr 1:3
Květen Jančar Tomáš 1:3
Duben Sochor Tomáš 3:0
Duben Holubec Jaromír 0:3
Duben Krejčová Hana 3:2
Duben Zrasták Robert 1:3
Březen Urban Viktor 1:3
Březen Pětroš Vojtěch 3:2
Březen Sikora Jiří 3:0
Březen Hill Martin 3:1
Únor Hrudová Iva 3:Sc
Únor Holubec Jaromír 1:3
Únor Lukšová Pavla 1:3 2
Únor Andiel Josef 3:1
Leden Mrowiec Jakub 0:3
Leden Mechelová Gabriela 0:3
Leden Beneš Vojtěch 2:3
Leden Balus Pavel 1:3
Prosinec Malý Milan 1:3
Prosinec Lukšová Pavla 3:1
Prosinec Hrudová Iva 3:2
Prosinec Balus Pavel 0:3
Listopad Papřok Ondřej 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Kučeja Václav Sc:3
Listopad Hanusek Jaroslav 1:3
Říjen Kružík Jakub 3:2
Říjen Hill Martin 3:Sc
Říjen Raška Štěpán 3:0
Říjen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Září Krejčová Hana 3:0
Září Holubec Jaromír 1:3
Září Raška Petr 0:3
Září Nesladek Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kříbek Jarda 0:3
Červen Bystřičan Jiří 2:3
Červen Hanusek Jaroslav 1:3
Červen Křižka Radek 0:3
Květen Čada Josef 3:0
Květen Balus Pavel 1:3
Květen Peroutík Jiří 3:1
Květen Hasmanda Robert 3:2
Duben Riegel Jiří 3:0
Duben Sikora Jiří 2:3
Duben Krejčová Hana 2:3
Duben Papřok Ondřej 1:3
Březen Rechtoris David 1:3
Březen Hamříková Jarmila 0:3
Březen Langer Michaela 3:0
Březen Střondala Tomáš 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání