93af07e9471985a89abac830ade32cdd6ec4f90a_small

Kříbek Jarda

Skupina JUNIOR D-Tour
Pohlaví muž
Věk 66 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 48 28 20 0 58.33%
2012/2013 11 10 1 0 90.91%
Celkem: 59 38 21 0 64.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Urban Viktor 3:0
Červen Hruzík Radim 3:1
Červen Raška Petr 3:0
Červen Kučeja Václav 2:3
Červen Lerch Ivan 1:3
Květen Přeček Martin 2:3
Květen Hamřík Milan 1:3
Květen Mohyla Emil 2:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Duben Taraba Róbert 3:1
Duben Kučeja Václav 3:1
Duben Šrámek Fredy 3:Sc
Duben Mechelová Gabriela 3:0
Duben Bystroň Jan 3:0
Březen Bartosz Tomáš 0:3
Březen Lerch Ivan 1:3
Březen Nesladek Petr 2:3
Březen Mohyla Emil 2:3
Březen Šeděnka Milan 0:3 2
Únor Wolf Sebastian 0:3
Únor Krišica Petr 3:0
Únor Brynda Pavel 0:3
Únor Bartusek Jirka 2:3
Únor Trojka Aleš 3:2
Leden Apl Roman 3:1
Leden Gaura Jiří 3:0
Leden Taraba Róbert 3:1
Leden Hruzík Radim 2:3 2
Leden Žváček Jiří 3:Sc 1
Prosinec Grigar Martin 1:3
Prosinec Riger Stanislav 1:3
Prosinec Nesladek Petr 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 0:3
Prosinec Bartosz Tomáš 1:3
Listopad Riger Břetislav 3:1 1
Listopad Taraba Róbert 3:1
Listopad Mechelová Gabriela 3:2
Listopad Čechák Martin 3:0
Listopad Dehner Marcel 3:0
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Koutný Jakub 3:0
Říjen Nesladek Petr 3:2
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Září Bělíčková Petra 3:0
Září Balus Pavel 3:0
Září Hill Martin 3:1
Září Rechtoris David 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Křižka Radek 1:3
Červen Ludvík Pavel 3:0
Červen Hanusek Jaroslav 3:0
Červen Bystřičan Jiří 3:0
Květen Holubec Jaromír 3:0
Květen Adámek David 3:0
Květen Krejčová Hana 3:0
Květen Hamříková Jarmila 3:0
Duben Bělíčková Petra 3:0
Duben Nesladek Petr 3:0
Duben Langer Michaela 3:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání