2629a419a680889b6c4308e89ef8d58453b08593_small

Bělíčková Petra

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví žena
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 8 2 6 3 25.00%
2018/2019 47 16 30 19 34.04%
2017/2018 47 10 37 14 21.28%
2016/2017 42 8 33 17 19.05%
2015/2016 7 4 3 1 57.14%
2014/2015 41 12 29 10 29.27%
2013/2014 28 4 23 5 14.29%
2012/2013 37 11 26 3 29.73%
2011/2012 37 12 24 4 32.43%
Celkem: 294 79 211 76 26.87%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Černá Michaela
Listopad Vašíček Petr
Listopad Jeřábek Libor
Listopad Zvereaca Dmitrii
Říjen Vlček Lukáš Sc:3
Říjen Bystřičan Petr Sc:3
Říjen Žurková Lenka Sc:3
Říjen Neuwirt Kamil 0:3
Září Kokošek Michael 0:3
Září Gaura Jiří 3:Sc
Září Vašíček Petr 3:0
Září Apl Roman 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 2:3
Červenec / Srpen Řeháček Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:3
Červenec / Srpen Jančíková Marie 3:1
Červen Řeháček Petr 3:1
Červen Martinková Terezie 0:3
Červen Pácl Petr 3:Sc
Červen Mikesková Adéla 3:Sc
Květen Čada Josef 0:3
Květen Jančíková Marie 3:1
Květen Spáčil David 3:Sc
Květen Zvereaca Dmitrii 1:3
Duben Pácl Petr Sc:3
Duben Skipalová Sabina Sc:3
Duben Langrová Pavlína Sc:3
Duben Žurková Lenka Sc:3
Duben Čada Josef Sc:3
Březen Čada Josef 3:Sc
Březen Krejcha Martin 0:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Řeháček Petr Sc:3
Únor Žurková Lenka Sc:3
Únor Langrová Pavlína 0:3
Únor Krejčí Roman 3:0
Únor Řeháček Petr 3:Sc
Leden Krejčí Roman 3:0
Leden Brožek Václav 3:0
Leden Peterková Ivana 3:Sc
Leden Čada Josef 1:3
Leden Jeřábek Libor Sc:3
Prosinec Řeháček Petr Sc:3
Prosinec Langrová Pavlína Sc:3
Prosinec Brožek Václav Sc:3
Prosinec Malý Milan Sc:3
Listopad Zvereaca Dmitrii Sc:3
Listopad Vlček Lukáš Sc:3
Listopad Langrová Pavlína Sc:3
Listopad Nový Jan 0:3
Říjen Čada Josef Sc:Sc
Říjen Malečíková Jaroslava Sc:3
Říjen Pavlusová Kateřina Sc:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Říjen Lampa Tomáš 0:3
Září Vlček Lukáš 3:0
Září Zvereaca Dmitrii 1:3
Září Mikesková Adéla 3:Sc
Září Krejčí Roman 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejcha Martin Sc:3
Červenec / Srpen Řeháček Petr Sc:3
Červenec / Srpen Spáčil David 2:3
Červenec / Srpen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Weiss Marek 0:3
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Červen Hanusek Jaroslav 1:3
Červen Pernica David 0:3
Květen Dolkoš Dominik 3:Sc
Květen Pernica David 0:3
Květen Ryšavý Filip 3:Sc 2
Květen Fiala Lukáš 3:Sc
Duben Jeřábek Libor 3:Sc
Duben Demian Matúš 0:3
Duben Šlachta Michal 0:3
Duben Pelech Michal 0:3
Březen Jaššo Petr 3:Sc
Březen Demian Matúš 0:3
Březen Lerch Ivan 3:0
Březen Krejcha Martin 0:3
Únor Mikesková Adéla Sc:3
Únor Jaššo Petr 3:Sc
Únor Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Žák Igor 1:3
Leden Pelech Michal 0:3
Leden Žurková Lenka 3:0
Leden Langrová Pavlína 1:3
Prosinec Lampa Tomáš Sc:3
Prosinec Kvasnička Václav Sc:3
Prosinec Krejcha Martin Sc:3
Prosinec Fiala Lukáš Sc:3
Prosinec Žurková Lenka Sc:3
Listopad Žurková Lenka 1:3
Listopad Tesař Petr Sc:3
Listopad Čechák Vojtěch 0:3
Listopad Demian Matúš 1:3
Listopad Peterková Andrea 3:Sc
Říjen Bradáč Martin 0:3
Říjen Ryšavý Filip 0:3
Říjen Mikesková Adéla Sc:3
Říjen Pelech Michal Sc:3
Říjen Langrová Pavlína 1:3
Září Kovaříková Jana 0:3
Září Pácl Petr 0:3
Září Jaššo Petr Sc:3
Září Ryšavý Filip 0:3
Září Harastej Luboš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Žurková Lenka Sc:Sc
Červenec/Srpen Žák Igor 1:3
Červenec/Srpen Jeřábek Libor 1:3
Červenec/Srpen Lampa Tomáš 0:3
Červen Bradáč Martin 0:3
Červen Střondala Tomáš 1:3
Červen Milota Radek 3:Sc
Červen Ryšavý Filip 3:Sc
Květen Bradáč Martin 0:3
Květen Lampa Tomáš 0:3
Květen Tesař Petr 3:0
Květen Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Fiala Lukáš 0:3
Duben Žák Igor 0:3
Duben Rechtoris David 0:3
Duben Weiss Marek 3:Sc
Březen Vašíček Petr Sc:3
Březen Žurková Lenka Sc:3
Březen Nový Jan Sc:3
Březen Milota Radek 1:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Peterková Andrea 3:1
Únor Škapa Jiří 0:3
Leden Netolička Jan Sc:3
Leden Balus Pavel Sc:3
Leden Stypa Kamil Sc:3
Leden Broda Kamil Sc:3
Prosinec Krejcha Martin 0:3
Prosinec Žák Igor 3:Sc
Prosinec Ryšavý Filip 3:Sc 1
Prosinec Vašíček Petr 3:Sc 1
Listopad Fiala Lukáš Sc:3
Listopad Krejcha Martin Sc:3
Listopad Farník Michal Sc:3
Listopad Lampa Tomáš Sc:3
Říjen Lampa Tomáš Sc:3
Říjen Čada Josef 1:3
Říjen Mohelník Vojtěch Sc:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Září Turčinková Kateřina Sc:3
Září Netolička Jan Sc:3
Září Milota Radek Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Tesař Petr Sc:3
Červenec / Srpen Bartoň Daniel 3:Sc
Červenec / Srpen Binek Zdenek 3:Sc
Červen Mareš Ondřej 3:0
Červen Langrová Pavlína 0:3
Červen Taraba Róbert 0:3
Červen Tesař Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 3:Sc
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:3
Červenec / Srpen Bandyová Ida Sc:3
Červen Gorecki Pavel 1:3
Červen Raška Štěpán 3:1
Červen Kratochvíl Michal 0:3
Červen Jüttnerová Sandra 0:3
Květen Bělíčková Veronika 3:0
Květen Czopik Jan 1:3
Květen Bystřičan Petr 3:0
Květen Bandyová Ida 3:0
Duben Vašíček Petr Sc:3
Duben Wollmann Petr Sc:3
Duben Lukšová Pavla Sc:3
Duben Binek Zdenek Sc:3
Březen Uhřík Libor 3:0
Březen Krejcha Martin 0:3
Březen Rechtoris David 1:3
Únor Linzer Kamila 0:3
Únor Gorecki Petr 0:3
Únor Lukšová Pavla 0:3
Únor Vašíček Petr 3:1
Leden Peroutík Jiří 0:3
Leden Jeřábek Libor 1:3
Leden Wollmann Petr 3:2
Leden Čada Josef 0:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Raška Štěpán 0:3
Prosinec Linzer Kamila 1:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:1
Listopad Lukšová Pavla Sc:3
Listopad Hamříková Jarmila Sc:3
Listopad Wollmann Petr Sc:3
Říjen Nový Jan 0:3
Říjen Střondala Tomáš 0:3
Říjen Jaššo Petr 3:Sc
Září Čada Josef 1:3
Září Vašíček Petr 3:0
Září Gamrot Daniel 0:3
Září Hálek David 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lasoň Jaroslav 0:3
Červen Harastej Luboš 3:Sc
Červen Martaková Ivana 3:0
Květen Martaková Ivana Sc:Sc
Květen Šubert Roman 0:3 2
Květen Kružík Jakub 1:3
Květen Pořízka Luděk 3:Sc
Duben Langrová Pavlína 1:3
Duben Jaššo Petr 2:3 2
Duben Raška Štěpán 2:3
Březen Linzer Kamila 3:1 2
Březen Harastej Luboš 2:3
Březen Hrudová Iva 2:3
Únor Gorecki Pavel 0:3
Únor Střondala Tomáš 1:3
Únor Peroutík Jiří 0:3 2
Únor Jančar Tomáš 0:3
Listopad Šesták Lukáš Sc:3 1
Listopad Kantor Martin Sc:3 1
Listopad Špánik Adam Sc:3 1
Říjen Štefaník Martin Sc:3
Říjen Krejčová Hana 0:3
Říjen Lukšová Pavla 0:3
Říjen Pleyer Lukáš 0:3 3
Září Rechtoris David 0:3
Září Kříbek Jarda 0:3
Září Hill Martin 1:3
Září Balus Pavel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Milota Radek 3:Sc
Červen Čada Josef 1:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 0:3
Květen Milota Radek 0:3
Květen Hill Martin 1:3
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Kříbek Jarda 0:3
Duben Langer Michaela Sc:3
Duben Nesladek Petr 0:3
Březen Jančar Tomáš 0:3
Březen Kašprišin David Sc:3
Březen Lasoň Jaroslav 0:3
Březen Zobal Martin 0:3 1
Únor Střondala Tomáš 1:3
Únor Dehner Marcel 0:3
Únor Hill Martin 2:3
Únor Lenart Jan 0:3
Leden Klimková Lucie 2:3 1
Leden Vašíček Petr 3:1 2
Leden Jüttnerová Sandra 3:1 1
Leden Tomášková Markéta 2:3 3
Prosinec Kubínek David 3:Sc
Prosinec Langer Petr 0:3
Prosinec Rechtoris David 0:3
Prosinec Lenart Jan 1:3
Listopad Konečný Jan 3:Sc 1
Listopad Čmuchová Klára 3:Sc
Listopad Hamříková Jarmila 1:3
Listopad Zobal Martin 3:Sc 1
Říjen Langrová Pavlína 3:1
Říjen Šandová (Myšková) Hana 0:3
Říjen Krejčová Hana 0:3
Říjen Spáčil David 3:2
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Čmuchová Klára 3:0 1
Září Hamříková Jarmila 0:3
Září Adámek David 2:3