Avatars_small

Martinková Terezie

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví žena
Věk 18 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 25 9 16 11 36.00%
2017/2018 45 16 17 12 35.56%
2016/2017 10 8 1 1 80.00%
Celkem: 80 33 34 24 41.25%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Pácl Petr 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Řeháček Petr Sc:3
Červen Mikesková Adéla Sc:3
Květen Krejčí Roman Sc:3
Květen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Květen Vlček Lukáš Sc:3
Květen Pácl Petr Sc:3
Květen Žurková Lenka Sc:3
Prosinec Spáčil David Sc:3
Prosinec Čada Josef Sc:3
Prosinec Malečíková Jaroslava Sc:3
Prosinec Hanusek Jaroslav Sc:3
Listopad Pernica David 1:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Andiel Josef 0:3
Listopad Holubec Jaromír 0:3
Říjen Šlachta Michal 0:3
Říjen Nový Jan 3:Sc
Říjen Holubec Jaromír 1:3
Říjen Jeřábek Libor 3:0
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Langrová Pavlína 3:1
Září Brožek Václav 3:0
Září Řeháček Petr 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Balus Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 0:3
Červenec / Srpen Holubec Jaromír Sc:Sc
Červenec / Srpen Rechtoris David 0:3
Červen Ryšavý Filip 3:Sc
Červen Řeháček Petr 3:0
Červen Fiala Lukáš 3:0
Červen Broda Kamil 3:Sc
Květen Žurková Lenka 3:1
Květen Lerch Ivan 3:Sc
Květen Štěpnička Jan 0:3
Duben Hrubý Tomáš Sc:Sc
Duben Škrobánek Adam 3:0
Duben Carducci Alessio 3:Sc
Duben Bencúr Eliáš Sc:Sc
Březen Klečková Kateřina 3:1
Březen Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Březen Carducci Alessio 3:0
Březen Bencúr Eliáš 3:1
Únor Krišica Lukáš Sc:Sc
Únor Berger Cedric Sc:Sc
Únor Carducci Alessio 0:3
Únor Hrubý Matyáš 0:3
Leden Hrubý Tomáš 0:3
Leden Hrubý Matyáš 0:3
Leden Škrobánek Adam 3:2
Leden Černý Matěj 0:3
Prosinec Berger Cedric 0:3
Prosinec Hradilová Valerie Sc:Sc
Prosinec Hrubý Matyáš 0:3
Prosinec Kratochvil Kryštof Sc:Sc
Prosinec Exner Martin Sc:Sc
Listopad Hrubý Matyáš Sc:Sc
Listopad Exner Martin Sc:Sc
Listopad Skoumal Dominik Sc:Sc
Listopad Klečková Kateřina 3:2
Listopad Černý Matěj 0:3
Říjen Černý Matěj 0:3
Říjen Hrubý Tomáš 0:3
Říjen Exner Martin 0:3
Říjen Krišica Lukáš 0:3
Září Bencúr Eliáš 3:2
Září Exner Martin 0:3
Září Machytková Eva 3:1
Září Hrubý Matyáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Volák Vojtěch 3:1
Červenec/Srpen Machytková Eva 3:0
Červenec/Srpen Krišica Lukáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Hrubý Tomáš 3:Sc
Červenec/Srpen Bencúr Eliáš 3:1
Červen Hradilová Valerie 3:1
Červen Hoang Hang Thu 3:Sc
Červen Klečková Kateřina 1:3
Červen Tesař Pavel 3:0
Červen Nenička Tomáš 3:0