Avatars_small

Mikesková Adéla


víkendy hraji jen příležitostně, preferuji hru v pondělních nebo úterních odpoledních hodinách nejlépe v rámci Poruby

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví žena
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 43 21 22 8 48.84%
2017/2018 48 14 31 9 29.17%
2015/2016 3 0 2 3 0.00%
Celkem: 94 35 55 20 37.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Langrová Pavlína
Červenec / Srpen Žurková Lenka 3:2
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 1:3
Červenec / Srpen Lampa Tomáš
Červen Pácl Petr 3:Sc
Červen Řeháček Petr Sc:3
Červen Bělíčková Petra Sc:3
Červen Martinková Terezie 3:Sc
Květen Malečíková Jaroslava 3:1
Květen Krejcha Martin 1:3
Květen Skipalová Sabina 3:1
Květen Jeřábek Libor Sc:3
Duben Řeháček Petr 3:2
Duben Malečíková Jaroslava 1:3
Duben Jančíková Marie 3:0
Duben Vlček Lukáš 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:2
Březen Spáčil David 0:3
Březen Andiel Josef 0:3
Březen Vičan Petr 0:3
Únor Jančíková Marie 3:0
Únor Čada Josef 3:Sc
Únor Vlček Lukáš 3:0
Leden Žurková Lenka 3:Sc
Leden Vlček Lukáš 3:0
Leden Střondala Tomáš 1:3
Leden Pácl Petr 0:3
Leden Krejcha Martin 0:3
Prosinec Žák Igor Sc:3
Prosinec Poloch Martin Sc:3
Prosinec Peterková Ivana Sc:3
Prosinec Krejcha Martin Sc:3
Listopad Spáčil David 0:3
Listopad Krejcha Martin 3:2
Listopad Štěpnička Jan 0:3
Listopad Lampa Tomáš 0:3
Říjen Pácl Petr 3:Sc
Říjen Žurková Lenka 3:2
Říjen Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Vlček Lukáš 3:Sc
Říjen Žák Igor 1:3
Září Krejčí Roman 3:0
Září Vlček Lukáš 3:0
Září Bělíčková Petra Sc:3
Září Zvereaca Dmitrii 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fiala Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Demian Matúš 1:3
Červenec / Srpen Tesař Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Petr Sc:Sc
Červen Andiel Josef Sc:3
Červen Střondala Tomáš 1:3
Červen Štěpnička Jan 3:Sc
Červen Žák Igor 1:3
Květen Jaššo Petr 3:Sc
Květen Jeřábek Libor 3:Sc
Květen Tesař Petr Sc:3
Květen Lampa Tomáš 0:3
Duben Dolkoš Dominik 3:Sc
Duben Jaššo Petr 3:Sc
Duben Fiala Lukáš Sc:3
Duben Vašíček Petr Sc:3
Duben Žák Igor 0:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Žurková Lenka 3:0
Březen Langrová Pavlína 2:3
Březen Škapa Jiří 0:3
Únor Bělíčková Petra 3:Sc
Únor Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Žák Igor 0:3
Únor Jaššo Petr Sc:3
Leden Ryšavý Filip 1:3
Leden Střondala Tomáš 2:3
Leden Žák Igor 2:3
Leden Holubec Jaromír 3:Sc
Prosinec Demian Matúš 1:3
Prosinec Jeřábek Libor 1:3
Prosinec Pelech Michal 3:Sc
Prosinec Žák Igor 0:3
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Šlachta Michal 1:3
Listopad Jaššo Petr 1:3
Listopad Střondala Tomáš 0:3
Říjen Ryšavý Filip 0:3
Říjen Pelech Michal 0:3
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Langrová Pavlína 3:0
Říjen Bradáč Martin 0:3
Září Žurková Lenka 3:2
Září Massignan Larry 0:3
Září Fiala Lukáš 1:3
Září Koprajda Michal 2:3
Září Malý Milan 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Netolička Jan Sc:Sc
Prosinec Broda Kamil Sc:3
Prosinec Bajgar Václav Sc:3