Avatars_small

Fabián Dalibor

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 9 3 0 75.00%
2016/2017 44 16 28 14 36.36%
2015/2016 44 21 23 0 47.73%
2014/2015 48 26 22 4 54.17%
Letní squashování 2013 8 8 0 0 100.00%
2013/2014 49 21 28 6 42.86%
2012/2013 41 17 23 4 41.46%
2011/2012 41 23 18 2 56.10%
2010/2011 37 22 15 1 59.46%
2009/2010 28 23 5 0 82.14%
Celkem: 352 186 165 31 52.84%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Vičan Petr
Prosinec Nový Jan
Prosinec Sikora Jiří
Prosinec Andiel Josef
Listopad Hýža David 0:3
Listopad Weiss Marek 3:0
Listopad Hulík Radim 1:3
Listopad Krišica Petr 2:3
Říjen Bajgar Václav 3:2
Říjen Jüttnerová Sandra 3:2
Říjen Hýža David 3:0
Říjen Vičan Petr 3:Sc
Září Bajgar Václav 3:0
Září Malečíková Jaroslava 3:0
Září Jeřábek Libor 3:0
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Farník Michal 1:3
Červenec/Srpen Mohelník Vojtěch 2:3
Červenec/Srpen Kyjovský Čeněk Sc:3
Červenec/Srpen Kazík Viťa 1:3
Červen Krišica Petr 3:0
Červen Šír Robin 1:3
Červen Taraba Róbert Sc:3
Červen Andiel Josef 3:1
Květen Bajgar Václav Sc:3
Květen Riger Břetislav Sc:3
Květen Filipčík Pavel Sc:3
Květen Ciganek Pavel Sc:3
Duben Brodová Barbora 3:1
Duben Kyjovský Čeněk 1:3
Duben Kazík Viťa 1:3
Duben Farník Michal 3:1
Březen Šeděnka Milan 2:3
Březen Nesrsta Petr 0:3
Březen Hvolka Tomáš 1:3
Březen Slavíček Jakub 3:Sc
Únor Macíček Michal 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Bartosz Tomáš 3:2
Únor Záruba Patrik 3:0
Leden Nesrsta Petr 1:3
Leden Filipčík Pavel 3:1
Leden Kučeja Václav 3:2
Leden Badalová Veronika Sc:3
Prosinec Šír Robin 3:1
Prosinec Riger Břetislav 3:1
Prosinec Krupník Lukáš 3:2
Prosinec Macíček Michal 3:0 1
Listopad Kučeja Václav Sc:3
Listopad Bartusek Jirka Sc:3
Listopad Holík Pavel Sc:3
Listopad Ludvík Pavel Sc:3
Říjen Tesař Martin Sc:3
Říjen Šimeček Petr Sc:3
Říjen Lerch Ivan Sc:3
Říjen Šeděnka Milan 0:3
Září Bartusek Jirka 3:Sc
Září Jašek Jakub 1:3
Září Bilík Jiří 0:3
Září Holuša Marek 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 3:0
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Tesař Martin 2:3
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Šimeček Petr 1:3
Červen Šubert Roman 3:1
Červen Žák Zdeněk 2:3
Květen Hvolka Tomáš 3:1
Květen Štefánek Antonín 3:0
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Květen Holík Pavel 3:2
Duben Kosa Adam 3:0
Duben Mohyla Emil 3:0
Duben Bartusek Jirka 1:3
Duben Kučeja Václav 0:3
Březen Badalová Veronika 2:3
Březen Brynda Pavel 2:3
Březen Holuša Marek 0:3
Březen Urban Viktor 1:3
Únor Klimíček Igor 3:Sc
Únor Jašek Jakub 2:3
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Leden Holík Pavel 1:3
Leden Hamřík Milan 3:1
Leden Dehner Marcel 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 2:3
Prosinec Šeděnka Milan 2:3
Prosinec Urban Viktor 0:3
Prosinec Kubíček Michal 1:3
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Brynda Pavel 3:2
Listopad Bartusek Jirka 2:3
Listopad Šimeček Petr 2:3
Říjen Klimíček Igor 3:Sc
Říjen Kubíček Michal 0:3
Říjen Žák Zdeněk 2:3
Říjen Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Přeček Martin 3:Sc
Září Jašek Jakub 0:3
Září Nesrsta Petr 3:1
Září Kantor Martin 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal 1:3
Červenec / Srpen Tesař Martin 3:0
Červenec / Srpen Hlisnikovský Petr 2:3
Červenec / Srpen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Urban Viktor 3:1
Červen Badalová Veronika 2:3
Červen Žák Zdeněk 3:1
Červen Lerch Ivan 3:2
Květen Bartosz Tomáš 3:Sc
Květen Přeček Martin 3:0
Květen Mohyla Emil 3:0
Květen Brynda Pavel 3:1
Duben Richtár Dušan 3:Sc
Duben Riger Břetislav 3:0
Duben Kašpar Luděk 3:0
Duben Zrasták Robert 3:0
Březen Žák Zdeněk 1:3
Březen Hamřík Milan 0:3
Březen Janoško Zdeněk 2:3
Březen Brynda Pavel 1:3
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Únor Nesrsta Petr 3:2
Únor Richtár Dušan 3:Sc
Únor Hamřík Milan Sc:3 1
Únor Holík Pavel 2:3
Leden Badalová Veronika 2:3
Leden Tesař Martin 1:3
Leden Lerch Ivan 2:3
Leden Šeděnka Milan 3:2
Leden Jašek Jakub 3:0
Prosinec Raška Petr 3:0
Prosinec Žváček Jiří 3:0
Prosinec Kantor Martin 3:1
Prosinec Urban Viktor 3:0
Listopad Šeděnka Milan 1:3
Listopad Nesladek Petr 0:3
Listopad Brynda Pavel 2:3
Listopad Tesař Martin 3:1
Listopad Jašek Jakub 2:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:1
Říjen Špánik Adam 3:1
Říjen Richtár Dušan 1:3
Říjen Bartosz Tomáš 3:0
Říjen Mohyla Emil 3:1
Září Kubíček Michal Sc:3 1
Září Hošek Pavel 0:3
Září Holuša Marek Sc:3 1
Září Kubíček Aleš Sc:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Nesrsta Petr 3:0
Srpen Vrága Lukáš 3:0
Srpen Hubert Lukáš 3:0
Srpen Hamřík Milan 3:0
Červenec Nesrsta Petr 3:1
Červenec Hlisnikovský Petr 3:0
Červenec Hubert Lukáš 3:1
Červenec Kašpar Luděk 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wolf Sebastian 3:Sc
Červen Jašek Jakub Sc:3
Červen Nesrsta Petr 3:1
Červen Mohyla Emil 3:0
Červen Holuša Marek 3:Sc
Květen Wolf Sebastian 0:3
Květen Němec Martin 0:3
Květen Trojka Aleš 3:1
Květen Šimeček Petr 0:3
Květen Šeděnka Milan 3:1
Duben Wolf Sebastian 3:0
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Duben Riger Stanislav 0:3
Duben Bartosz Tomáš 3:1
Duben Jašek Jakub 2:3
Březen Richtár Dušan 0:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Březen Wolf Sebastian 2:3
Březen Satke Tomáš 0:3
Březen Černý Martin 3:0
Únor Richtár Dušan 3:2
Únor Sikora Miroslav Sc:3
Únor Šimeček Petr 0:3
Únor Riger Stanislav 3:2
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Leden Kubíček Aleš 0:3
Leden Kubíček Michal 1:3
Leden Badalová Veronika Sc:3 1
Leden Kratochvíl Michal Sc:3 2
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Prosinec Juráň David 1:3
Prosinec Vojtovič Daniel 2:3
Prosinec Holuša Marek 3:2
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:Sc
Listopad Wrona Tomáš Sc:3
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3
Listopad Juráň David 0:3
Listopad Satke Tomáš Sc:3
Říjen Kubíček Aleš 2:3 1
Říjen Kratochvíl Michal 3:2
Říjen Hošek Pavel 3:1
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3 2
Říjen Hlisnikovský Petr 3:1
Září Vojtovič Daniel 0:3
Září Kubíček Michal 3:2
Září Wrona Tomáš 1:3
Září Jašek Jakub 3:1
Září Kubíček Aleš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hartmann Silvie Sc:3
Červen Jašek Jakub Sc:3
Červen Hubert Lukáš Sc:3
Červen Tesař Martin Sc:Sc
Květen Kubíček Michal 3:2
Květen Hošek Pavel 2:3
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Květen Mihulová Klára 0:3
Duben Satke Tomáš 0:3
Duben Štěpař Jaroslav 0:3
Duben Kočvara Jan 3:2
Duben Kubíček Aleš 3:0
Březen Jašek Jakub 3:0
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Wrona Tomáš 1:3 1
Březen Sikora Radim 1:3
Únor Juráň David 1:3
Únor Mihulová Klára 1:3
Únor Štift David 3:Sc
Únor Hlisnikovský Petr 3:2
Leden Satke Tomáš 3:2
Leden Štift David 3:1
Leden Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Kratochvíl Michal 1:3
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Juráň David 3:0
Prosinec Sobek Tomáš 3:0
Prosinec Kratochvíl Michal 1:3
Prosinec Kubíček Michal 2:3
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Brynda Pavel 3:1
Listopad Lerch Ivan 3:1
Listopad Mohyla Emil 3:0
Říjen Satke Tomáš 0:3 2
Říjen Štěpař Jaroslav 1:3
Říjen Kubíček Michal 2:3
Říjen Kubíček Aleš 3:1 2
Září Mihulová Klára 0:3
Září Kočvara Jan 1:3
Září Štěpař Jaroslav 3:0
Září Štift David 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ujfaluši Marcel Sc:3
Červen Kratochvíl Michal 2:3 2
Červen Mutina Jan Sc:3 2
Červen Krejčí Miroslav 3:2
Květen Trojka Aleš 3:Sc
Květen Fleško Jaroslav 3:0
Květen Kratochvíl Michal 0:3 1
Květen Oswald Pavel 3:Sc
Duben Jašek Jakub 3:2
Duben Sobek Tomáš 3:Sc
Duben Riger Stanislav 3:0
Duben Kratochvíl Michal 1:3
Duben Mohyla Emil 3:0
Březen Kratochvíl Michal 3:1
Březen Kočvara Jan 0:3
Březen Krejčí Miroslav 3:2
Březen Oswald Pavel 1:3
Únor Sikora Radim 3:2 2
Únor Sobek Tomáš 3:0
Únor Švidrnoch Marek 3:0
Únor Fleško Jaroslav 1:3
Leden Štift David 0:3 1
Leden Štěpař Jaroslav 3:1
Leden Kratochvíl Michal 3:Sc 1
Leden Oswald Pavel 1:3
Prosinec Kočvara Jan 2:3
Prosinec Grigar Martin 3:Sc
Prosinec Marek Roman 1:3
Prosinec Prucek Milan 3:1
Listopad Mutina Jan 1:3 2
Listopad Oswald Pavel 1:3
Listopad Marek Roman 0:3
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Brynda Pavel 3:1
Říjen Mutina Jan 0:3
Říjen Wolf Sebastian 3:1
Říjen Prucek Milan 1:3
Září Hartmann Silvie 3:0
Září Trojka Aleš 3:2
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Drga Radim 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zvěřinský Martin 3:2
Červen Vlček Michal 3:Sc
Červen Štěpař Jaroslav 1:3
Červen Satke Tomáš 3:2 2
Květen Hartmann Silvie 3:Sc
Květen Krkoška Libor 3:0
Květen Sobek Tomáš 2:3
Květen Wolf Sebastian 2:3
Duben Kubínek David 3:Sc
Duben Štift David 1:3 1
Duben Krejčí Miroslav 2:3
Duben Mihulová Klára 3:2
Duben Tesař Martin 3:1
Březen Wolf Sebastian 1:3
Březen Kubínek David 3:1
Březen Fleško Jaroslav 1:3
Březen Holinka Pavel 2:3
Březen Trojka Aleš 3:0
Únor Drga Radim 3:1
Únor Prucek Milan 0:3
Únor Grigar Martin 2:3
Únor Trojka Aleš 0:3
Únor Mihulová Klára 3:1
Leden Štift David 3:0 2
Leden Hvolka Tomáš 3:0
Leden Wolf Sebastian 3:1
Leden Kočvara Jan 3:2
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Listopad Bergel Pavel 3:0
Listopad Nesrsta Petr 3:0
Listopad Kyjovský Čeněk 3:Sc
Listopad Drga Radim 2:3
Listopad Slunský Petr 3:2
Říjen Wolf Sebastian 3:2
Říjen Mihulová Klára 1:3
Říjen Vavřínek Martin 3:2
Říjen Holinka Pavel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wolf Sebastian 3:0
Červen Psotka Petr 3:0
Červen Medek Petr 3:2
Červen Kubíček Michal 3:0
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Farník Michal 3:0
Květen Danisz Radim 3:1
Květen Kašpar Luděk 3:0
Duben Vavřínek Martin 3:2
Duben Kočvara Jan 1:3
Duben Kubíček Michal 3:1
Duben Trojka Aleš 1:3
Březen Drga Radim 3:Sc
Březen Medek Petr 3:0
Březen Lasoň Jaroslav 3:1
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Únor Vavřínek Martin 0:3
Únor Hřib Petr 3:Sc
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Kašpar Luděk 3:0
Leden Štift David 3:0
Leden Volfová Zuzana 3:0
Leden Bergel Pavel 3:Sc
Leden Hlůže Petr 3:0
Prosinec Kyjovský Čeněk 3:2
Prosinec Zvěřinský Martin 1:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0