C4085ddbd1f4707f0fba208d38a0c648c5fcccd5_small

Drga Radim


no fear!!!! :-)

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 19 22 17 46.34%
2010/2011 37 23 13 5 62.16%
2009/2010 33 8 24 22 24.24%
Celkem: 111 50 59 44 45.05%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štift David Sc:3 3
Červen Sikora Radim Sc:3 3
Červen Satke Tomáš Sc:3 1
Červen Kočvara Jan Sc:3 1
Červen Fleško Jaroslav Sc:3 2
Květen Kočvara Jan 3:2
Květen Krejčí Miroslav 0:3
Květen Mutina Jan 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Štěpař Jaroslav 0:3
Duben Kočvara Jan 3:1
Duben Trojka Aleš 3:1
Březen Brynda Pavel 3:2 2
Březen Kubínek David 3:0
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Sobek Tomáš 2:3
Březen Sikora Radim 3:2
Únor Riger Stanislav 3:0
Únor Grigar Martin 3:1
Únor Bergel Pavel 3:0
Únor Slunský Petr 3:Sc
Leden Kupka Jaroslav 3:0
Leden Větrovský Lukáš 3:0
Leden Karpeta Petr 3:2
Leden Bartosz Tomáš 3:0
Prosinec Jašek Jakub Sc:3
Prosinec Farník Michal Sc:3
Prosinec Kubínek David Sc:3
Prosinec Sikora Radim Sc:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:Sc 1
Listopad Koutný Jakub 3:1
Listopad Medek Petr 3:1
Listopad Hubert Lukáš 3:2
Říjen Jašek Jakub Sc:3
Říjen Konečný Kamil Sc:3
Říjen Farník Michal Sc:3
Říjen Juráň David Sc:3
Září Trojka Aleš Sc:3
Září Fabián Dalibor Sc:3
Září Hvolka Tomáš Sc:3
Září Hartmann Silvie Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fleško Jaroslav Sc:3
Červen Kratochvíl Michal Sc:3
Červen Krkoška Libor Sc:3
Červen Trojka Aleš Sc:3
Květen Brynda Pavel 3:0
Květen Štěpař Jaroslav 3:Sc
Květen Krejčí Miroslav 3:0
Květen Holinka Pavel 0:3
Duben Škrobánek Jakub 3:Sc 1
Duben Krkoška Libor 3:2
Duben Grigar Martin Sc:Sc
Duben Trojka Aleš 3:1
Duben Vavřínek Martin 3:Sc
Březen Tesař Martin 1:3 1
Březen Psotka Petr 3:0
Březen Sobek Tomáš 3:1
Březen Juráň David 3:1
Březen Vlček Michal 1:3
Únor Fabián Dalibor 1:3
Únor Trojka Aleš 2:3 1
Únor Mihulová Klára 3:1
Únor Grigar Martin 1:3
Únor Prucek Milan 1:3
Leden Mihulová Klára 3:Sc
Leden Marek Roman 1:3
Leden Hartmann Silvie 3:Sc
Leden Vavřínek Martin 3:Sc
Leden Fleško Jaroslav 2:3 2
Listopad Slunský Petr 3:0
Listopad Kyjovský Čeněk 3:Sc
Listopad Bergel Pavel 3:0
Listopad Fabián Dalibor 3:2
Listopad Nesrsta Petr 3:2
Říjen Mořkovský Jaromír 3:Sc
Říjen Sobek Tomáš 3:1 1
Říjen Pleyer Lukáš 3:0
Říjen Kašpar Luděk 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Matlochová Lucie 3:1 1
Červen Dlouhý Radim Sc:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červen Mechelová Gabriela Sc:3
Květen Ochonski Zdenek Sc:3 1
Květen Vlček Dobroslav Sc:3 1
Květen Vrága Lukáš Sc:3
Květen Brynda Pavel Sc:3
Květen Hájek Jiří Sc:3
Duben Škrobánek Jakub Sc:3
Duben Fajnor Tomáš Sc:3
Duben Trojková Lada Sc:3
Duben Hvolka Tomáš Sc:3
Březen Lasoň Jaroslav Sc:3
Březen Badalová Veronika Sc:Sc
Březen Fabián Dalibor Sc:3
Březen Medek Petr Sc:3
Únor Medek Pavel Sc:3
Únor Farník Michal Sc:3
Únor Frnka Viktor Sc:3
Únor Kubínek David Sc:3
Leden Rozsypal Jan Sc:3
Leden Wolf Sebastian Sc:3
Leden Sládeček Pavel Sc:3
Leden Trojka Aleš 2:3 1
Listopad Rozsypal Jan 3:0
Listopad Jaššo Petr 3:0
Listopad Krejčí Miroslav 1:3
Listopad Fajnor Tomáš 3:0
Říjen Děrgel Ivo 3:0
Říjen Mihulová Klára 3:Sc
Říjen Novák Dalibor 3:2
Říjen Štěpař Jaroslav 0:3