Avatars_small

Mutina Jan

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň hráč 1.republikové ligy
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 36 35 1 1 97.22%
2010/2011 33 26 7 1 78.79%
2009/2010 31 22 8 4 70.97%
Celkem: 100 83 16 6 83.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kratochvíl Michal 3:0
Červen Fabián Dalibor 3:Sc 2
Červen Krejčí Miroslav 3:1 1
Červen Ujfaluši Marcel 3:0
Květen Kočvara Jan 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 3:0
Květen Drga Radim 3:0
Květen Krejčí Miroslav 3:0
Duben Štift David 3:Sc 3
Duben Ujfaluši Marcel 3:0
Duben Oswald Pavel 3:Sc
Duben Krejčí Miroslav 3:0
Březen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Březen Štěpař Jaroslav 3:0
Březen Marek Roman 3:0
Březen Štift David 3:0 2
Únor Kočvara Jan 3:0
Únor Štěpař Jaroslav 3:0
Únor Oswald Pavel 3:0
Únor Ujfaluši Marcel 3:0
Leden Kočvara Jan 3:0
Leden Prucek Milan 3:0
Leden Ujfaluši Marcel 3:0
Leden Krejčí Miroslav 3:0 1
Prosinec Oswald Pavel 3:Sc 1
Prosinec Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Krejčí Miroslav 3:0 1
Prosinec Štěpař Jaroslav 3:0
Listopad Fabián Dalibor 3:1 2
Listopad Marek Roman 3:0
Listopad Ujfaluši Marcel 3:0
Listopad Oswald Pavel 3:0
Říjen Prucek Milan 3:0
Říjen Fabián Dalibor 3:0
Říjen Brynda Pavel 3:0
Říjen Wolf Sebastian 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štift David 3:0 2
Červen Marek Roman 3:1 2
Červen Klímek Lumír 3:1
Červen Sládeček Pavel 3:Sc
Květen Marek Roman 3:1
Květen Sládeček Pavel 2:3
Květen Prucek Milan 3:1
Květen Ujfaluši Marcel 3:0
Duben Oswald Pavel 3:0
Duben Sládeček Pavel 1:3
Duben Ujfaluši Marcel 3:1
Duben Klímek Lumír 3:0
Březen Marek Roman 3:0
Březen Zvěřinský Martin 3:0 1
Březen Klímek Lumír 3:0
Březen Sládeček Pavel 2:3
Únor Sládeček Pavel 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:0
Únor Klímek Lumír 3:0
Únor Oswald Pavel 3:0 1
Leden Sládeček Pavel 0:3
Leden Klímek Lumír 3:2 1
Leden Zvěřinský Martin 3:0
Leden Štěpař Jaroslav 3:0
Listopad Špalek Jarda 3:Sc
Listopad Sládeček Pavel 2:3 2
Listopad Medek Pavel 3:0
Listopad Zvěřinský Martin Sc:3
Listopad Ujfaluši Marcel 3:0
Říjen Ujfaluši Marcel 3:0
Říjen Krejčí Miroslav 3:0
Říjen Sládeček Pavel 3:0 2
Říjen Štěpař Jaroslav 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šichnárek Jakub 0:3 1
Červen Štěpař Jaroslav 3:0
Červen Sládeček Pavel Sc:3
Červen Klímek Lumír 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 3:0
Květen Štěpař Jaroslav 3:0
Květen Krejčí Miroslav 3:1
Květen Zvěřinský Martin 3:0
Květen Oswald Pavel 3:0
Duben Krejčí Miroslav Sc:Sc
Duben Rohun Patrik Sc:3
Duben Šichnárek Jakub Sc:3
Duben Klímek Lumír 3:1
Duben Sládeček Pavel 0:3
Březen Střelec Kvido 3:0
Březen Sládeček Pavel 3:2
Březen Rohun Patrik 3:1 1
Březen Šichnárek Jakub 0:3 2
Březen Bajgar Tomáš 3:Sc
Únor Šichnárek Jakub 0:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:1
Únor Sikora Radim 3:0
Únor Střelec Kvido 3:1
Leden Rohun Patrik 3:1 1
Leden Fleško Jaroslav 3:0 1
Leden Sikora Radim 3:0
Leden Šichnárek Jakub 0:3 1
Listopad Sikora Radim 3:0
Listopad Sládeček Pavel 3:1 2
Listopad Grigar Martin 3:0
Listopad Slunský Petr 3:0 1