39694a9e896ea599a39789d17b27e8a4fc1fed80_small

Kočvara Jan

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 44 23 20 1 52.27%
2011/2012 40 20 20 5 50.00%
2010/2011 23 15 8 0 65.22%
2009/2010 30 17 13 0 56.67%
Celkem: 137 75 61 6 54.74%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kratochvíl Michal 0:3
Červen Kubíček Aleš 1:3
Červen Kubíček Michal 3:2
Červen Wrona Tomáš 0:3
Květen Holuša Marek 3:0
Květen Brynda Pavel 3:1
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Badalová Veronika 3:1
Duben Štěpař Jaroslav Sc:Sc
Duben Kubíček Aleš 3:1
Duben Fabián Dalibor 2:3
Duben Satke Tomáš 2:3
Březen Přeček Martin 3:1
Březen Štift David 3:Sc 1
Březen Holuša Marek 3:1
Březen Hartmann Silvie 3:1
Březen Hošek Pavel 3:1
Únor Bartosz Tomáš 3:2
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Trojka Aleš 3:0
Únor Tesař Martin 3:1
Únor Holuša Marek 3:0
Leden Mihulová Klára 2:3
Leden Kubíček Michal 1:3
Leden Brynda Pavel 3:0
Leden Jašek Jakub 1:3
Prosinec Satke Tomáš 2:3
Prosinec Štift David 2:3
Prosinec Mihulová Klára 2:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Prosinec Štěpař Jaroslav 2:3
Listopad Juráň David 3:1
Listopad Sikora Radim 3:1
Listopad Satke Tomáš 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:Sc
Říjen Mihulová Klára 2:3
Říjen Kratochvíl Michal 1:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Sikora Radim 3:0
Říjen Štift David 0:3 1
Září Mihulová Klára 0:3
Září Štěpař Jaroslav 3:2 2
Září Fabián Dalibor 3:1
Září Štift David 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Satke Tomáš Sc:3
Červen Štift David Sc:3
Červen Fleško Jaroslav Sc:3
Červen Drga Radim 3:Sc 1
Červen Sikora Radim Sc:3
Květen Drga Radim 2:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Krejčí Miroslav 3:1
Květen Mutina Jan 0:3
Duben Trojka Aleš 3:1
Duben Drga Radim 1:3
Duben Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Kratochvíl Michal 3:1
Březen Oswald Pavel 0:3
Březen Fabián Dalibor 3:0
Březen Krejčí Miroslav 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 1:3
Únor Oswald Pavel 1:3
Únor Štěpař Jaroslav 0:3
Únor Mutina Jan 0:3
Leden Ujfaluši Marcel 1:3
Leden Krejčí Miroslav 3:2 2
Leden Prucek Milan 3:Sc
Leden Mutina Jan 0:3
Prosinec Grigar Martin 3:0
Prosinec Marek Roman 3:1
Prosinec Prucek Milan Sc:3
Prosinec Fabián Dalibor 3:2
Listopad Brynda Pavel 3:0
Listopad Štift David 3:2
Listopad Štěpař Jaroslav 1:3
Listopad Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Fleško Jaroslav 3:0
Říjen Satke Tomáš 3:0
Říjen Hartmann Silvie 3:2
Říjen Sobek Tomáš 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Kubíček Michal 3:1 1
Září Nesrsta Petr 3:0
Září Kubínek David 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Štěpař Jaroslav 3:1
Duben Wolf Sebastian 2:3
Duben Fleško Jaroslav 3:2
Duben Vlček Michal 3:2
Duben Hvolka Tomáš 3:1
Březen Grigar Martin 3:1 1
Březen Krejčí Miroslav 2:3
Březen Hartmann Silvie 1:3
Březen Brynda Pavel 3:1
Únor Farník Michal 3:0
Únor Fleško Jaroslav 0:3
Únor Štift David 3:2 1
Únor Sobek Tomáš 3:0
Leden Wolf Sebastian 3:2
Leden Krejčí Miroslav 3:1
Leden Hvolka Tomáš 3:1 2
Leden Fabián Dalibor 2:3
Leden Štift David 3:0
Listopad Štift David 2:3 1
Listopad Grigar Martin 3:1
Listopad Koutný Jakub 3:0
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Prucek Milan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Trojka Aleš 3:1
Červen Zvěřinský Martin 1:3
Červen Fleško Jaroslav 2:3
Červen Kyjovský Čeněk 3:0
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Květen Prucek Milan 1:3
Květen Fleško Jaroslav 3:0
Květen Sobek Tomáš 3:0
Duben Trojka Aleš 3:2
Duben Fabián Dalibor 3:1
Duben Kubíček Michal 3:0
Duben Vavřínek Martin 2:3
Březen Ovčačík Martin 3:0
Březen Prucek Milan 1:3
Březen Zvěřinský Martin 2:3
Březen Frnka Viktor 3:1
Březen Vitasek Petr 3:1
Únor Holinka Pavel 0:3 1
Únor Wolf Sebastian 3:1
Únor Trojka Aleš 3:2
Únor Štěpař Jaroslav 0:3
Únor Mihulová Klára 3:2 1
Leden Ujfaluši Marcel 1:3
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Leden Slunský Petr 3:0
Leden Střelec Kvido 3:2
Listopad Střelec Kvido 3:1
Listopad Rohun Patrik 0:3
Listopad Šichnárek Jakub 0:3
Listopad Fleško Jaroslav 0:3