984775faa499d65cbc43b6cf602296fdba0bfc1c_small

Holinka Pavel

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 4 1 3 3 25.00%
2010/2011 35 23 12 2 65.71%
2009/2010 23 14 9 0 60.87%
Celkem: 62 38 24 5 61.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Marek Roman Sc:3
Září Prucek Milan 3:2
Září Oswald Pavel Sc:3
Září Ujfaluši Marcel Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Oswald Pavel 2:3
Červen Wolf Sebastian 3:2
Červen Prucek Milan 1:3
Červen Ujfaluši Marcel 3:1
Květen Drga Radim 3:0
Květen Brynda Pavel 3:1
Květen Krejčí Miroslav 3:1
Květen Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Zvěřinský Martin Sc:3
Duben Prucek Milan Sc:3
Duben Hartmann Silvie 3:1
Duben Marek Roman 0:3
Březen Trojka Aleš 3:0
Březen Fleško Jaroslav 3:2
Březen Wolf Sebastian 3:0
Březen Fabián Dalibor 3:2
Březen Kubínek David 3:1
Únor Štěpař Jaroslav 2:3
Únor Marek Roman 1:3
Únor Zvěřinský Martin 3:2
Únor Krejčí Miroslav 3:0
Leden Vlček Dobroslav 0:3
Leden Prucek Milan 3:2
Leden Oswald Pavel 3:2
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Medek Pavel 3:Sc
Listopad Hálek David 3:Sc
Listopad Krejčí Miroslav 3:Sc
Listopad Fleško Jaroslav 3:1
Listopad Klímek Lumír 0:3
Listopad Štěpař Jaroslav 2:3
Říjen Vavřínek Martin 3:0
Říjen Mihulová Klára 3:0
Říjen Wolf Sebastian 3:0
Říjen Fabián Dalibor 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rohun Patrik 3:Sc
Červen Krejčí Miroslav 3:0
Červen Prucek Milan 3:2
Červen Grigar Martin 3:2
Květen Sládeček Pavel 1:3
Květen Rohun Patrik 2:3
Květen Klímek Lumír 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Šichnárek Jakub 0:3
Duben Fleško Jaroslav 3:0
Duben Štěpař Jaroslav 3:2 2
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Vavřička Karel 3:Sc
Březen Sikora Radim 3:1
Březen Ujfaluši Marcel 2:3
Březen Klímek Lumír 1:3
Březen Vavřička Karel 3:0
Březen Krejčí Miroslav 0:3
Únor Mihulová Klára 3:Sc
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Wolf Sebastian 3:Sc
Únor Kočvara Jan 3:0 1
Únor Trojka Aleš 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání