0db300d57fb7bb919d8993f83c28c5f14686ed27_small

Oswald Pavel

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 17 24 17 41.46%
2010/2011 34 21 13 0 61.76%
2009/2010 12 10 2 0 83.33%
Celkem: 87 48 39 17 55.17%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Juráň David Sc:3
Červen Hubert Lukáš Sc:3
Červen Štěpař Jaroslav Sc:3
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Kubíček Aleš Sc:3
Květen Fabián Dalibor Sc:3
Květen Trojka Aleš Sc:3
Květen Fleško Jaroslav Sc:3
Květen Kratochvíl Michal Sc:3
Duben Štift David Sc:3
Duben Krejčí Miroslav Sc:3
Duben Mutina Jan Sc:3
Duben Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Krejčí Miroslav 3:2
Březen Kočvara Jan 3:0
Březen Kratochvíl Michal 3:0
Březen Fabián Dalibor 3:1
Únor Kočvara Jan 3:1
Únor Mutina Jan 0:3
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Štěpař Jaroslav 2:3
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Štift David 3:Sc 2
Leden Štěpař Jaroslav 3:2
Leden Kratochvíl Michal 3:Sc 1
Prosinec Mutina Jan Sc:3 1
Prosinec Štěpař Jaroslav Sc:3
Prosinec Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Krejčí Miroslav Sc:3
Listopad Marek Roman 3:2
Listopad Fabián Dalibor 3:1
Listopad Ujfaluši Marcel 3:2
Listopad Mutina Jan 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 3:2
Říjen Krejčí Miroslav 3:0
Říjen Štift David 3:Sc 1
Říjen Marek Roman 2:3
Září Marek Roman 2:3 1
Září Holinka Pavel 3:Sc
Září Ujfaluši Marcel 1:3
Září Prucek Milan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Prucek Milan 3:1
Červen Holinka Pavel 3:2
Červen Ujfaluši Marcel 3:2
Červen Wolf Sebastian 3:0
Květen Zvěřinský Martin 1:3
Květen Fleško Jaroslav 3:2
Květen Štift David 3:2 2
Květen Klímek Lumír 1:3
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Sládeček Pavel 0:3
Duben Klímek Lumír 0:3
Duben Mutina Jan 0:3
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Štěpař Jaroslav 3:1
Březen Prucek Milan 3:2
Březen Štift David 3:1
Únor Klímek Lumír 2:3
Únor Sládeček Pavel 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 3:1
Únor Mutina Jan 0:3 1
Leden Ujfaluši Marcel 2:3
Leden Medek Pavel 3:Sc
Leden Holinka Pavel 2:3
Leden Prucek Milan 3:1
Leden Vlček Dobroslav 0:3 1
Listopad Marek Roman 3:2
Listopad Vavřínek Martin 3:2
Listopad Švidrnoch Marek 3:0
Listopad Trojka Aleš 3:2
Listopad Mihulová Klára 3:0
Říjen Vrága Lukáš 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:0
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Škrobánek Jakub 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Medek Pavel 3:0
Červen Vavřínek Martin 3:1
Červen Vitasek Petr 3:0
Červen Filipčík Pavel 3:0
Květen Zvěřinský Martin 3:1
Květen Mutina Jan 0:3
Květen Krejčí Miroslav 2:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:2
Duben Mihulová Klára 3:1
Duben Wolf Sebastian 3:0
Duben Medek Pavel 3:1
Duben Prucek Milan 3:1