4c6046501bcec6b8d0f4b52427cecdd5db6a911f_small

Škrobánek Jakub

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 38 29 9 1 76.32%
2010/2011 35 17 17 10 48.57%
2009/2010 28 17 11 6 60.71%
Celkem: 101 63 37 17 62.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Broda Kamil 3:Sc
Červen Čechák Martin 3:Sc
Červen Hruzík Radim 3:0
Červen Karpeta Petr 3:0
Červen Hamřík Milan 3:0
Květen Nesrsta Petr Sc:3
Květen Bartosz Tomáš 0:3
Květen Hlisnikovský Petr 1:3
Květen Tesař Martin 3:0
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Křetinský David 2:3 2
Duben Bartusek Jirka 3:0
Duben Žváček Jiří 3:1
Duben Mohyla Emil 2:3
Březen Lenart Jan 3:1
Březen Zrasták Robert 3:0
Březen Vrága Lukáš 3:0
Březen Prokop David 2:3
Únor Soukupová Tereza 3:1
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Papřok Ondřej 3:0
Únor Peroutík Jiří 3:0
Leden Karpeta Petr 2:3
Leden Prokop David 2:3
Leden Slunský Petr 3:Sc
Leden Zrasták Robert 1:3
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Dehner Marcel 3:1
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Krišica Petr 3:0
Listopad Soukupová Tereza 3:0
Listopad Peroutík Jiří 3:1
Listopad Langer Petr 3:0
Listopad Tomášková Markéta 3:1
Říjen Anasiewicz Sylwia 3:1
Říjen Gorecki Pavel 3:1
Říjen Wrzecionko Jakub 3:0
Říjen Krišica Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Weber Michal Sc:3
Červen Broda Kamil Sc:3
Červen Medek Petr Sc:3
Červen Holuša Petr Sc:3
Květen Samek Petr Sc:3
Květen Mikeska Karel Sc:3
Květen Nesrsta Petr Sc:3
Květen Minkovič David Sc:3
Duben Trojka Aleš 3:0
Duben Drga Radim Sc:3 1
Duben Vavřínek Martin 3:Sc
Duben Krkoška Libor 2:3
Duben Grigar Martin Sc:Sc
Březen Medek Petr 3:0
Březen Samek Petr 3:0
Březen Nesrsta Petr 3:0
Březen Minkovič David 3:1
Únor Psotka Petr 1:3
Únor Brynda Pavel 1:3 1
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Wolf Sebastian 1:3
Únor Vavřínek Martin 3:1
Leden Sobek Tomáš 0:3
Leden Holuša Petr 3:2
Leden Kubíček Michal 3:1
Leden Švidrnoch Marek 3:0
Leden Grigar Martin 3:1
Listopad Vlček Dobroslav 0:3
Listopad Pešl Vladan 3:0
Listopad Ochonski Zdenek 3:0
Listopad Farník Michal 3:1
Říjen Oswald Pavel 0:3
Říjen Vrága Lukáš 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:0 1
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Konečný Kamil 3:0
Červen Žůrek Vladimír Sc:3
Červen Bartosz Tomáš 3:0
Červen Gregořicová Petra 3:0
Květen Weber Michal Sc:3
Květen Šesták Lukáš Sc:3
Květen Votoček Tomáš 3:1
Květen Mořkovský Jaromír Sc:3
Duben Drga Radim 3:Sc
Duben Trojková Lada Sc:3
Duben Fajnor Tomáš 3:0
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Březen Mořkovský Jaromír 3:0
Březen Kramár Lukáš 3:0
Březen Michalus Marek 3:0
Březen Střondala Tomáš 3:0
Únor Přeček Martin 3:0
Únor Pohanka Dejf 0:3
Únor Švrček Roman 3:0
Únor Štift David 0:3 1
Leden Kyjovský Čeněk Sc:3
Leden Šimáčková Aneta 3:0
Leden Vavřínek Martin 0:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:0
Prosinec Vavřínek Martin 0:3
Prosinec Hájek Jiří 3:Sc
Prosinec Matlochová Lucie 3:1
Prosinec Koutný Jakub 3:1