C9b2b4ddea6783be2bbbf81248d0f337d643b5b2_small

Konečný Kamil

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 21 8 12 7 38.10%
2011/2012 40 21 19 0 52.50%
2010/2011 32 18 14 0 56.25%
2009/2010 28 17 11 0 60.71%
Celkem: 121 64 56 7 52.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Přeček Martin Sc:3
Leden Žváček Jiří Sc:3
Leden Hruzík Radim Sc:3
Leden Badalová Veronika Sc:Sc
Leden Šrámek Fredy Sc:3
Prosinec Lerch Ivan 1:3
Prosinec Wrona Tomáš 0:3
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:1
Prosinec Šimeček Petr Sc:3
Listopad Sobek Tomáš 2:3
Listopad Kubíček Aleš 1:3
Listopad Hubert Lukáš 3:2
Listopad Hartmann Silvie Sc:3
Říjen Brynda Pavel 3:Sc
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:0 2
Říjen Trojka Aleš 3:Sc
Září Bartusek Jirka 1:3
Září Lerch Ivan 3:0
Září Karpeta Petr 3:0 2
Září Medek Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hájek Jiří 3:1 2
Červen Apl Roman 3:1 1
Červen Medek Petr 3:Sc
Červen Hartmann Silvie 0:3 1
Květen Folwarczny Jan 3:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 3:2 2
Květen Broda Kamil 3:1
Květen Koutný Jakub 3:1
Duben Hvolka Tomáš 1:3
Duben Koutný Jakub 3:Sc
Duben Wolf Sebastian 0:3
Duben Bartusek Jirka 1:3 1
Březen Fleško Jaroslav 0:3
Březen Kubíček Aleš 0:3
Březen Švidrnoch Marek 0:3
Březen Jašek Jakub 0:3
Únor Farník Michal 1:3
Únor Koutný Jakub 3:2 2
Únor Mohyla Emil 3:2 1
Leden Prokop David 3:0 3
Leden Pešl Vladan 3:0 1
Leden Kubíček Aleš 3:1 2
Leden Bartusek Jirka 3:1 2
Prosinec Bartosz Tomáš 2:3 1
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Prosinec Folwarczny Jan 3:Sc 1
Listopad Hartmann Silvie 1:3
Listopad Švidrnoch Marek 0:3
Listopad Minkovič David 2:3
Listopad Ochonski Zdenek 3:1 1
Říjen Juráň David 0:3
Říjen Drga Radim 3:Sc
Říjen Jašek Jakub 3:2 3
Říjen Farník Michal 2:3
Září Bergel Pavel 2:3
Září Sikora Radim 0:3
Září Slunský Petr 3:Sc
Září Hubert Lukáš 3:1
Září Ochonski Zdenek 3:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Koutný Jakub 3:0 1
Červen Psotka Petr 3:Sc
Červen Kupka Jaroslav 3:1 1
Červen Tesař Martin 1:3
Květen Medek Petr 3:1 1
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Kubíček Michal 0:3
Květen Hubert Lukáš 3:2 2
Duben Štefaník Martin 3:1 1
Duben Samek Petr 0:3
Duben Kubíček Aleš 3:2
Duben Apl Roman 3:0 1
Březen Vojtovič Daniel 3:2
Březen Slunský Petr 3:Sc
Březen Satke Tomáš 1:3
Březen Mohyla Emil 0:3
Únor Samek Petr 2:3
Únor Holuša Petr 1:3
Únor Tesař Martin 0:3
Únor Koutný Jakub 2:3
Leden Kubínek David 0:3
Leden Lasoň Jaroslav 3:0
Leden Brynda Pavel 0:3 1
Leden Kyjovský Čeněk 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 3:1
Listopad Kubíček Michal 0:3
Listopad Danisz Radim 3:Sc
Listopad Jašek Jakub 0:3
Říjen Vlček Dobroslav 0:3
Říjen Weber Michal 3:1 1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:1 3
Říjen Dehner Marcel 3:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Žůrek Vladimír 3:2 1
Červen Bartosz Tomáš 2:3
Červen Gregořicová Petra 3:0
Červen Škrobánek Jakub 0:3
Květen Bergel Pavel 0:3
Květen Badalová Veronika 0:3 1
Květen Štefaník Martin 0:3
Květen Jaššo Petr 3:0
Duben Žůrek Vladimír 3:1 1
Duben Kocmanová Natálie 3:1 1
Duben Gregořicová Petra 3:0
Duben Hájek Jiří 3:0
Březen Hlůže Petr 3:Sc
Březen Danisz Radim 0:3
Březen Lukas Richard 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 3:2 2
Únor Votoček Tomáš 3:1 1
Únor Vrága Lukáš 3:0 1
Únor Holuša Petr 1:3 2
Únor Kocmanová Natálie 3:Sc
Leden Koutný Jakub 0:3 1
Leden Michalus Marek 3:Sc
Leden Alvarezová Jana 3:0 1
Leden Mořkovský Jaromír 3:1 1
Prosinec Votoček Tomáš 3:Sc
Prosinec Vitasek Petr 0:3
Prosinec Danisz Radim 3:Sc
Prosinec Mořkovský Jaromír 2:3