Avatars_small

Bergel Pavel

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 21 20 1 51.22%
2010/2011 35 15 20 0 42.86%
2009/2010 28 18 10 2 64.29%
Celkem: 104 54 50 3 51.92%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartosz Tomáš 3:1
Červen Kubíček Michal 1:3 1
Červen Prucek Milan 0:3
Červen Riger Stanislav 3:Sc
Květen Kupka Jaroslav 3:Sc
Květen Bartusek Jirka 3:1
Květen Větrovský Lukáš 1:3 1
Duben Mechelová Gabriela 3:2 1
Duben Ochonski Zdenek 3:2
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Matějašek David 3:2
Březen Křetinský David 0:3 1
Březen Větrovský Lukáš 0:3
Březen Bartusek Jirka 3:2
Březen Mořkovský Vojtěch 0:3
Únor Slunský Petr 3:Sc
Únor Grigar Martin 0:3
Únor Drga Radim 0:3
Únor Riger Stanislav 2:3 1
Leden Staviarsky Miroslav 3:Sc
Leden Švidrnoch Marek 2:3
Leden Nesrsta Petr 1:3
Leden Farník Michal 3:0
Prosinec Slunský Petr 0:3 1
Prosinec Koutný Jakub 3:Sc
Prosinec Riger Stanislav 1:3 1
Prosinec Ochonski Zdenek 3:2
Listopad Staviarsky Miroslav Sc:3
Listopad Kubíček Michal 0:3
Listopad Satke Tomáš 1:3
Listopad Sikora Radim 1:3
Říjen Ochonski Zdenek 3:2
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Medek Petr 3:1
Říjen Kubínek David 3:Sc
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2
Září Konečný Kamil 3:2
Září Slunský Petr 3:1
Září Hubert Lukáš 1:3
Září Ochonski Zdenek 2:3
Září Sikora Radim 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Farník Michal 2:3
Červen Grigar Martin 0:3
Červen Apl Roman 3:1
Červen Bartosz Tomáš 3:0
Květen Weber Michal 3:1
Květen Hruzík Radim 3:0
Květen Krejčová Hana 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Malík Karel 3:0
Duben Broda Kamil 0:3
Duben Medek Petr 1:3
Duben Mikeska Karel 0:3
Duben Kupka Jaroslav 0:3
Březen Koutný Jakub 3:2
Březen Kratochvíl Michal 0:3 1
Březen Ochonski Zdenek 3:2
Březen Hubert Lukáš 2:3
Únor Štefaník Martin 1:3
Únor Lázenský Jan 3:0
Únor Lasoň Jaroslav 2:3
Únor Minkovič David 1:3
Leden Vlček Michal 0:3
Leden Psotka Petr 1:3
Leden Medek Petr 3:1
Leden Ochonski Zdenek 1:3
Listopad Kyjovský Čeněk 1:3
Listopad Fabián Dalibor 0:3
Listopad Slunský Petr 0:3 1
Listopad Drga Radim 0:3
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Říjen Holuša Petr 2:3 1
Říjen Krejčová Hana 3:0
Říjen Jašek Jakub 3:0
Říjen Štefaník Martin 3:1
Říjen Ochonski Zdenek 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ječmínek Martin 3:1
Červen Krejčová Hana 3:1
Červen Trojková Lada 3:Sc
Červen Badalová Veronika 2:3
Květen Konečný Kamil 3:0
Květen Štefaník Martin 1:3
Květen Badalová Veronika 1:3
Květen Jaššo Petr 3:0
Duben Hanusek Jaroslav 1:3 1
Duben Švrček Roman 3:Sc
Duben Jaššo Petr 3:0
Duben Lukas Richard 3:Sc
Březen Vrága Lukáš Sc:3
Březen Přeček Martin 3:Sc 1
Březen Staš Jiří 3:Sc
Březen Kasanicky Jan 3:Sc
Únor Kyjovský Čeněk 0:3
Únor Švidrnoch Marek 0:3
Únor Weber Michal 3:Sc
Únor Danisz Radim 3:2 1
Leden Volfová Zuzana 3:2
Leden Hlůže Petr 3:0
Leden Fabián Dalibor Sc:3
Leden Štift David 3:Sc
Listopad Filipčík Pavel 0:3 1
Listopad Sváková Denisa 3:0
Listopad Kmin DJ 3:0
Listopad Štift David 0:3