Ed258bd9da17c4b5f4cf812b334ddd5893e134e6_small

Nesrsta Petr


preferuji centrum SBA Squash Havránek

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 47 15 31 17 31.91%
2016/2017 44 23 21 2 52.27%
2015/2016 45 22 22 2 48.89%
2014/2015 46 27 19 1 58.70%
Letní squashování 2014 8 3 5 1 37.50%
Letní squashování 2013 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 48 23 25 3 47.92%
2012/2013 43 20 20 5 46.51%
2011/2012 41 27 14 0 65.85%
2010/2011 36 16 20 1 44.44%
2009/2010 23 16 7 0 69.57%
Celkem: 389 197 187 32 50.64%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav Sc:3
Červenec / Srpen Ludvík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Pernica David Sc:3
Červenec / Srpen Pelech Michal Sc:3
Červenec / Srpen Vičan Petr Sc:3
Červen Dominec Miroslav 3:Sc
Červen Hýža David Sc:3
Červen Hlisnikovský Petr Sc:3
Červen Krišica Petr Sc:3
Květen Hvolka Tomáš Sc:3
Květen Krejčí Miroslav Sc:3
Květen Šeděnka Milan Sc:3
Květen Grochal Petr Sc:3
Duben Kvasnička Václav 3:Sc
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Farník Michal 2:3
Duben Taraba Róbert 3:2
Březen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Březen Šír Robin 3:2
Březen Netolička Jan Sc:3
Březen Riger Břetislav 3:2
Únor Dehner Marcel 3:1
Únor Hulík Radim 2:3
Únor Jirková Veronika Sc:3
Únor Bartusek Jirka 1:3
Leden Dominec Miroslav 1:3
Leden Farník Michal 1:3
Leden Krejčí Miroslav 3:0
Leden Grochal Petr 3:0
Prosinec Hvolka Tomáš 3:2
Prosinec Štefánek Antonín 3:1
Prosinec Dehner Marcel 1:3
Prosinec Kyjovský Čeněk 1:3
Listopad Bartusek Jirka 2:3
Listopad Jirková Veronika 0:3
Listopad Stypa Kamil 0:3
Listopad Jašek Jakub 0:3
Listopad Mohelník Vojtěch Sc:3
Říjen Vojtovič Daniel Sc:3
Říjen Jirka Vladimir 2:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Šimeček Petr 0:3
Září Macíček Michal 3:Sc
Září Kazík Viťa Sc:Sc
Září Šimeček Petr 1:3
Září Hamřík Milan 3:0
Září Dehner Marcel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec/Srpen Stypa Kamil 0:3
Červenec/Srpen Hamřík Milan 3:2
Červenec/Srpen Macíček Michal 3:Sc
Červen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Červen Brodová Barbora 2:3
Červen Bajgar Václav 3:2
Červen Grochal Petr 3:2
Květen Stypa Kamil Sc:3
Květen Jirka Vladimir 0:3
Květen Tesař Martin 2:3
Květen Kazík Viťa 3:Sc
Duben Urban Viktor 0:3
Duben Juráň David 1:3
Duben Macíček Michal Sc:3
Duben Vojtovič Daniel 1:3
Březen Hvolka Tomáš 3:1
Březen Fabián Dalibor 3:0
Březen Šeděnka Milan 3:1
Březen Slavíček Jakub 1:3
Únor Kazík Viťa 3:2
Únor Holík Pavel 1:3
Únor Dehner Marcel 3:1
Únor Bartusek Jirka 2:3
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Kučeja Václav 3:1
Leden Badalová Veronika 1:3
Leden Filipčík Pavel 3:Sc
Prosinec Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Dehner Marcel 3:0
Prosinec Kutěj Honza 2:3 2
Prosinec Bartosz Tomáš 2:3
Listopad Slavíček Jakub 3:1
Listopad Andiel Josef 3:0
Listopad Krupník Lukáš 3:0
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Říjen Žák Zdeněk 2:3
Říjen Kutěj Honza 3:2 1
Září Jirka Vladimir 1:3
Září Šeděnka Milan 2:3
Září Bartosz Tomáš 1:3
Září Kučeja Václav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučeja Václav 3:1
Červenec / Srpen Holík Pavel 1:3
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 3:2
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červen Kutěj Honza 1:3 2
Červen Štefánek Antonín 3:1
Červen Hvolka Tomáš 2:3
Červen Uhlíř Adam 3:2
Květen Kantor Martin 0:3
Květen Špánik Adam 0:3
Květen Kučeja Václav 0:3
Květen Holuša Marek Sc:Sc
Duben Bartosz Tomáš 3:1
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Duben Šubert Roman 3:2
Duben Bystroň Jan 3:1
Březen Žák Zdeněk 0:3
Březen Dehner Marcel 3:1
Březen Lerch Ivan 2:3
Březen Filipčík Pavel 3:1
Únor Klimíček Igor 3:Sc
Únor Wrona Tomáš Sc:3
Únor Jašek Jakub 0:3
Únor Fabián Dalibor 1:3
Leden Hlisnikovský Petr 3:Sc
Leden Špánik Adam 0:3
Leden Sikora Miroslav 0:3
Leden Jirka Vladimir 1:3
Leden Kubíček Aleš 2:3
Prosinec Fabián Dalibor 3:2
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Šeděnka Milan 3:0
Prosinec Urban Viktor 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:0
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Holík Pavel 1:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Filipčík Pavel 3:1
Říjen Kučeja Václav 3:2
Říjen Tesař Martin 1:3
Říjen Mohyla Emil 2:3
Září Kantor Martin 2:3
Září Přeček Martin 3:Sc
Září Fabián Dalibor 1:3
Září Jašek Jakub 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Badalová Veronika 0:3
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 3:1
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:1
Červenec / Srpen Špánik Adam 3:Sc
Červen Kučeja Václav 3:1
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Přeček Martin 2:3
Červen Grigar Martin 3:2
Květen Kantor Martin 1:3
Květen Hlisnikovský Petr 2:3
Květen Lerch Ivan 3:2
Květen Holík Pavel 2:3
Duben Žák Zdeněk 3:Sc
Duben Grigar Martin 2:3
Duben Janoško Zdeněk 3:Sc
Duben Filipčík Pavel 3:2
Březen Jašek Jakub 3:2
Březen Lerch Ivan 1:3
Březen Přeček Martin 2:3
Březen Šimeček Petr 1:3
Únor Fabián Dalibor 2:3
Únor Hamřík Milan 3:0
Únor Holík Pavel 0:3
Únor Richtár Dušan 3:Sc
Leden Přeček Martin 2:3
Leden Žák Zdeněk 3:2
Leden Urban Viktor 3:0
Leden Mohyla Emil 3:2
Prosinec Bartosz Tomáš 3:1
Prosinec Šeděnka Milan 1:3
Prosinec Hamřík Milan 0:3
Prosinec Kubíček Michal 1:3
Prosinec Špánik Adam 3:Sc
Listopad Wrona Tomáš 3:Sc
Listopad Přeček Martin 2:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:0
Listopad Badalová Veronika Sc:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:1
Říjen Dehner Marcel 3:2
Říjen Kašpar Luděk 3:1
Říjen Krupník Lukáš 3:0
Říjen Šeděnka Milan 3:1
Září Nesladek Petr 2:3
Září Taraba Róbert 3:1
Září Mohyla Emil 1:3
Září Krišica Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Urban Viktor 0:3
Srpen Šeděnka Milan 0:3
Srpen Kučeja Václav 1:3
Srpen Juránek Filip Sc:3
Červenec Hamřík Milan 3:1
Červenec Wolf Sebastian 3:Sc
Červenec Kučeja Václav 3:1
Červenec Šeděnka Milan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Hamřík Milan 3:0
Srpen Fabián Dalibor 0:3
Srpen Hubert Lukáš 3:2
Srpen Vrága Lukáš 3:1
Červenec Fabián Dalibor 1:3
Červenec Kašpar Luděk 3:1
Červenec Hlisnikovský Petr 2:3
Červenec Hubert Lukáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 1:3
Červen Mohyla Emil 3:2
Červen Fabián Dalibor 1:3
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Wolf Sebastian 0:3
Květen Nesladek Petr 1:3
Květen Bartosz Tomáš 3:0
Květen Kučeja Václav 3:0
Květen Pleyer Lukáš 3:1
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Duben Černý Martin 2:3
Duben Bartusek Jirka 2:3
Duben Grigar Martin 3:0
Duben Šeděnka Milan 0:3
Duben Matějašek David 3:Sc
Březen Hruzík Radim 3:0
Březen Matějašek David 3:0
Březen Riger Břetislav 3:1
Březen Krišica Petr 3:2
Březen Hanusek Jaroslav 3:1
Únor Taraba Róbert 0:3
Únor Šeděnka Milan 1:3
Únor Tesař Martin 1:3
Únor Grigar Martin 2:3
Únor Černý Martin Sc:3
Leden Hubert Lukáš 3:Sc
Leden Mohyla Emil 2:3
Leden Brynda Pavel 2:3
Leden Bartosz Tomáš 2:3
Leden Lerch Ivan 2:3
Prosinec Bartusek Jirka 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub 1:3
Prosinec Hošek Pavel 1:3
Prosinec Badalová Veronika 1:3
Prosinec Šimeček Petr 2:3
Listopad Karpeta Petr 3:0
Listopad Hruzík Radim 3:1
Listopad Mohyla Emil 3:0
Listopad Tesař Martin 3:2
Listopad Riger Stanislav 0:3
Říjen Brynda Pavel 1:3 1
Říjen Bartusek Jirka 2:3 1
Říjen Kubíček Michal Sc:3
Říjen Trojka Aleš Sc:3
Září Karpeta Petr 3:2
Září Čechák Martin 3:1
Září Hruzík Radim 3:2
Září Šimeček Petr 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Matějašek David 3:0
Červen Krišica Petr 3:1
Červen Medek Petr 3:1
Červen Švidrnoch Marek 3:1
Červen Šrámek Fredy Sc:Sc
Květen Škrobánek Jakub 3:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 2:3
Květen Tesař Martin 1:3
Květen Bartosz Tomáš Sc:3
Duben Sikora Radim Sc:3
Duben Brynda Pavel 2:3
Duben Hošek Pavel 1:3
Duben Sobek Tomáš 0:3
Březen Bartusek Jirka 3:1
Březen Hvolka Tomáš 2:3
Březen Vojtovič Daniel 3:2
Březen Bartosz Tomáš 3:1
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Apl Roman 3:0
Únor Mohyla Emil 1:3
Únor Medek Petr 3:0
Únor Šrámek Fredy 3:Sc
Leden Čechák Martin 2:3
Leden Křižka Radek Sc:Sc
Leden Matějašek David 3:0
Leden Švidrnoch Marek 3:0
Leden Mořkovský Vojtěch 1:3
Prosinec Tesař Martin 1:3
Prosinec Hubert Lukáš 1:3
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Prosinec Šrámek Fredy 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Broda Kamil 3:1
Listopad Křetinský David 0:3
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Juráň David 0:3
Říjen Jašek Jakub 1:3
Říjen Wolf Sebastian Sc:Sc
Říjen Hubert Lukáš 3:2
Září Kubíček Aleš 0:3
Září Mohyla Emil 1:3
Září Grigar Martin 3:1
Září Jašek Jakub 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Badalová Veronika 3:2
Červen Bartusek Jirka 3:0
Červen Brynda Pavel 1:3 2
Červen Křetinský David 3:2
Květen Kubínek David 3:Sc
Květen Badalová Veronika 3:0
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Apl Roman 3:2
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Duben Karpeta Petr 3:2
Duben Bartosz Tomáš 3:1
Duben Folwarczny Jan 0:3
Březen Mohyla Emil 0:3
Březen Hartmann Silvie 1:3
Březen Wolf Sebastian 3:Sc
Březen Hubert Lukáš 3:1
Únor Juráň David 1:3
Únor Hartmann Silvie 3:Sc
Únor Kratochvíl Michal 0:3
Únor Trojka Aleš 3:1
Únor Kubíček Michal 1:3
Leden Bergel Pavel 3:1
Leden Staviarsky Miroslav 3:Sc
Leden Švidrnoch Marek 3:2
Leden Farník Michal 3:1
Prosinec Trojka Aleš 2:3
Prosinec Minkovič David 3:Sc
Prosinec Hubert Lukáš 3:1
Prosinec Juráň David 0:3
Listopad Slunský Petr 3:0
Listopad Jašek Jakub 0:3
Listopad Kubíček Aleš 3:Sc
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Říjen Sikora Radim 1:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:Sc
Říjen Kratochvíl Michal 1:3
Říjen Krkoška Libor 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Kubíček Michal 1:3
Září Kubínek David 3:Sc
Září Kočvara Jan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 0:3
Červen Kubíček Michal 3:2
Červen Hartmann Silvie 1:3
Červen Brynda Pavel 1:3 1
Květen Mikeska Karel 1:3
Květen Škrobánek Jakub 3:Sc
Květen Samek Petr 2:3
Květen Minkovič David 3:2
Duben Farník Michal 3:1
Duben Juráň David 2:3
Duben Kratochvíl Michal 2:3
Duben Satke Tomáš 0:3 1
Březen Medek Petr 3:1
Březen Minkovič David 3:2
Březen Škrobánek Jakub 0:3
Březen Samek Petr 3:Sc
Únor Hvolka Tomáš 1:3
Únor Vlček Michal 1:3
Únor Jašek Jakub 1:3 1
Únor Hartmann Silvie Sc:3
Únor Kubínek David 0:3
Leden Farník Michal 2:3
Leden Jašek Jakub 2:3
Leden Koutný Jakub 3:1
Leden Trojka Aleš 3:2
Leden Slunský Petr 3:2
Listopad Kyjovský Čeněk 3:Sc
Listopad Fabián Dalibor 0:3
Listopad Slunský Petr 3:2
Listopad Bergel Pavel 3:1
Listopad Drga Radim 2:3
Říjen Farník Michal 3:2
Říjen Kubíček Michal 3:1
Říjen Marek Roman 1:3
Říjen Prucek Milan 0:3
Říjen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hvolka Tomáš 0:3 3
Červen Vavřička Karel 2:3
Červen Štift David 0:3 2
Červen Sobek Tomáš 0:3
Květen Trojka Aleš 1:3
Květen Medek Pavel 0:3
Květen Slunský Petr 3:1
Duben Kyjovský Čeněk 3:0
Duben Lasoň Jaroslav 3:1
Duben Ovčačík Martin 3:2 1
Duben Rozsypal Jan 3:2
Březen Krejčová Hana 3:0
Březen Holuša Petr 3:1
Březen Kašpar Luděk 2:3
Březen Jaššo Petr 3:0 1
Únor Mořkovský Jaromír 3:1
Únor Ochonski Zdenek 3:0
Únor Lukáš Jan 3:0
Únor Matlochová Lucie 3:0
Leden Švidrnoch Marek 3:2 2
Leden Kramár Lukáš 3:0
Leden Kasanicky Jan 3:1
Leden Lázenský Jan 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání