Avatars_small

Kazík Viťa

Skupina D-Tour
Pohlaví muž
Věk 55 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 24 8 14 14 33.33%
2016/2017 41 18 21 8 43.90%
Celkem: 65 26 35 22 40.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Taraba Róbert Sc:3
Leden Riger Břetislav Sc:3
Leden Mohyla Emil Sc:3
Leden Andiel Josef Sc:3
Prosinec Lerch Ivan Sc:3
Prosinec Dominec Miroslav Sc:3
Prosinec Massignan Larry Sc:3
Prosinec Ludvík Pavel Sc:3
Prosinec Jüttnerová Sandra Sc:3
Listopad Jüttnerová Sandra Sc:3
Listopad Ludvík Pavel Sc:Sc
Listopad Kutěj Honza 3:1 1
Listopad Šeděnka Milan 3:1
Listopad Grochal Petr Sc:3
Říjen Jašek Jakub Sc:3
Říjen Kučeja Václav 3:2
Říjen Kantor Martin 0:3
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Kubíček Michal 3:2
Září Šimeček Petr 1:3
Září Nesrsta Petr Sc:Sc
Září Hamřík Milan 3:2
Září Dehner Marcel 3:2
Září Macíček Michal 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kyjovský Čeněk 3:2
Červenec/Srpen Farník Michal 3:Sc
Červenec/Srpen Fabián Dalibor 3:1
Červenec/Srpen Mohelník Vojtěch 3:1
Červen Lerch Ivan Sc:3
Červen Hamřík Milan Sc:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Kučeja Václav Sc:3
Květen Tesař Martin Sc:3
Květen Jirka Vladimir Sc:3
Květen Stypa Kamil 0:3
Květen Nesrsta Petr Sc:3
Duben Kyjovský Čeněk 3:2
Duben Farník Michal 3:0
Duben Brodová Barbora 3:0
Duben Fabián Dalibor 3:1
Březen Riger Břetislav 3:0
Březen Tesař Martin Sc:Sc
Březen Šír Robin 3:Sc
Březen Kutěj Honza 3:1 2
Březen Filipčík Pavel Sc:Sc
Únor Nesrsta Petr 2:3
Únor Bartusek Jirka 0:3
Únor Holík Pavel 0:3
Únor Dehner Marcel 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Leden Kantor Martin 0:3
Leden Juráň David 0:3
Prosinec Bartusek Jirka 2:3
Prosinec Wolf Sebastian 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub 2:3
Prosinec Šeděnka Milan 3:1
Listopad Vaněk Martin 0:3
Listopad Wrona Tomáš 0:3
Listopad Šimeček Petr 0:3
Listopad Juráň David 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:2
Říjen Holík Pavel 3:0
Říjen Wolf Sebastian 1:3
Říjen Dehner Marcel 3:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání