906effe34b90c0a684f3c4a3eef2713f51ee27de_small

Brodová Barbora

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví žena
Věk 17 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 8 3 5 2 37.50%
2017/2018 45 25 19 5 55.56%
2016/2017 44 26 18 8 59.09%
2015/2016 44 19 24 17 43.18%
Celkem: 141 73 66 32 51.77%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen David Martin Sc:3
Říjen Mohelník Vojtěch Sc:3
Říjen Stypa Kamil 3:2
Říjen Vojtovič Daniel 1:3
Září Kantor Martin 3:Sc
Září Šeděnka Milan 2:3
Září Stypa Kamil 1:3
Září Hlisnikovský Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejčí Miroslav 3:Sc
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:0
Červenec / Srpen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červen Mohelník Vojtěch Sc:3
Červen Wrona Tomáš 0:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Kantor Martin 1:3
Květen Štefánek Antonín 3:0
Květen Holík Pavel 1:3
Květen Kučeja Václav 3:Sc 1
Květen Jašek Jakub 1:3
Duben David Martin 3:Sc
Duben Sikora Miroslav 0:3
Duben Wrona Tomáš 1:3
Duben Vojtovič Daniel 1:3
Březen Bartusek Jirka 3:Sc
Březen David Martin 0:3
Březen Macíček Michal 3:2
Březen Stypa Kamil 3:Sc
Únor Macíček Michal Sc:3
Únor Šír Robin 3:Sc
Únor Kyjovský Čeněk 3:Sc
Únor Hvolka Tomáš Sc:Sc
Leden Kantor Martin 1:3
Leden Kubíček Michal 3:Sc
Leden Massignan Larry 0:3
Leden Filipčík Pavel 3:0
Prosinec Grochal Petr 3:0
Prosinec Ciganek Pavel 1:3
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:2
Prosinec Šeděnka Milan Sc:3
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Lerch Ivan 3:2
Listopad Kučeja Václav 3:1
Listopad Riger Břetislav 3:0
Říjen Badalová Veronika 0:3
Říjen Holík Pavel 1:3
Říjen Filipčík Pavel 3:0
Říjen Hlisnikovský Petr 1:3
Říjen Šeděnka Milan 3:2
Září Šír Robin 3:1
Září Bystřičan Jiří 3:0
Září Bartosz Tomáš 3:Sc
Září Kučeja Václav 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec/Srpen Bartosz Tomáš 3:Sc
Červenec/Srpen Bajgar Václav 3:0
Červenec/Srpen Bystřičan Jiří 3:0
Červen Bajgar Václav Sc:3
Červen Nesrsta Petr 3:2
Červen Grochal Petr 3:0
Červen Kyjovský Čeněk Sc:3
Květen Mohyla Emil 3:0
Květen Lerch Ivan 3:0
Květen Kutěj Honza 3:1 1
Květen Hulík Radim 3:0
Duben Farník Michal 3:0
Duben Fabián Dalibor 1:3
Duben Kazík Viťa 0:3
Duben Kyjovský Čeněk 3:2
Březen Hamřík Milan Sc:3
Březen Kantor Martin 1:3
Březen Macíček Michal Sc:3
Březen Jirka Vladimir 0:3
Únor Vaněk Martin Sc:3
Únor Hvolka Tomáš 1:3
Únor Šír Robin 3:0
Únor Bilík Jiří 3:Sc
Leden Ludvík Pavel 3:1
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Macíček Michal 1:3
Leden Zrasták Robert 3:Sc
Prosinec Ciganek Pavel 0:3
Prosinec Hulík Radim Sc:3
Prosinec Grochal Petr 3:2
Prosinec Kučeja Václav 1:3
Listopad Grigar Martin 3:Sc
Listopad Riger Břetislav 3:2
Listopad Záruba Patrik 2:3
Listopad Kutěj Honza Sc:3 1
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Říjen Andiel Josef 3:0
Říjen Mach Vladimír 3:0
Říjen Hýža David 3:1
Září Hulík Radim 3:1
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Září Záruba Patrik 1:3
Září Weiss Marek 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mareš Ondřej Sc:3 1
Červenec / Srpen Vašíček Petr Sc:3 2
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:3 2
Červen Fiala Lukáš Sc:Sc
Červen Krejcha Martin Sc:3
Červen Macíček Michal Sc:3
Červen Střondala Tomáš Sc:3
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Weiss Marek 3:2
Květen Malečíková Jaroslava Sc:3
Květen Střondala Tomáš 3:0
Duben Malý Milan 3:Sc
Duben Kovaříková Jana 2:3
Duben Jeřábek Libor Sc:3
Duben Fiala Lukáš 3:0
Březen Rechtoris David 3:Sc
Březen Balus Pavel Sc:3
Březen Jüttnerová Sandra 1:3
Březen Kašpar Luděk 1:3
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Malý Milan 3:1
Únor Holubec Jaromír 3:Sc
Únor Vašíček Petr 3:Sc
Leden Czopik Jan Sc:3 1
Leden Fiala Lukáš Sc:3 1
Leden Holubec Jaromír Sc:3 1
Leden Broda Kamil 0:3
Prosinec Nový Jan Sc:3
Prosinec Mach Vladimír Sc:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 0:3
Prosinec Uhlíř Adam Sc:3
Listopad Linzer Kamila 3:0
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Sikora Jiří 3:1 1
Říjen Fusík Maik Sc:3
Říjen Weiss Marek 0:3
Říjen Čada Josef 3:Sc
Říjen Wolf Sebastian 3:Sc
Říjen Weber Michal 3:Sc
Září Riegel Jiří 3:Sc
Září Janošíková Zuzana 0:3
Září Weber Michal 3:Sc
Září Mach Vladimír 1:3 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání