Avatars_small

Záruba Patrik

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 34 20 14 3 58.82%
2015/2016 27 21 6 0 77.78%
Celkem: 61 41 20 3 67.21%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Riger Břetislav 2:3
Duben Štefánek Antonín 3:0
Duben Šír Robin Sc:3
Duben Grochal Petr 2:3
Březen Kučeja Václav 2:3 1
Březen Dehner Marcel 3:2
Březen Ciganek Pavel 2:3
Březen Mohelník Vojtěch 2:3
Březen Hlisnikovský Petr 1:3
Únor Bartosz Tomáš 3:2
Únor Macíček Michal 0:3
Únor Fabián Dalibor 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Leden Vaněk Martin 3:Sc
Leden Šeděnka Milan Sc:3
Leden Kutěj Honza 2:3 2
Leden Jašek Jakub Sc:3
Prosinec Ludvík Pavel 3:2
Prosinec Hvolka Tomáš 3:1
Prosinec Slavíček Jakub 1:3
Prosinec Filipčík Pavel 3:0
Listopad Kutěj Honza 3:2 2
Listopad Grigar Martin 3:Sc
Listopad Brodová Barbora 3:2
Listopad Riger Břetislav 3:0
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Říjen Slavíček Jakub 0:3
Říjen Balus Pavel 3:0
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Říjen Mohyla Emil 3:2
Září Weiss Marek 3:1
Září Hulík Radim 3:1
Září Brodová Barbora 3:1
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystroň Jan 3:1
Červenec / Srpen Hulík Radim 0:3
Červenec / Srpen Slavíček Jakub 0:3
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Broda Kamil 3:0
Červen Farník Michal 3:0
Červen Kovaříková Jana 3:0
Květen Turčinková Kateřina 3:Sc
Květen Binek Zdenek 3:0
Květen Linzer Kamila 3:0
Květen Macíček Michal 3:0
Duben Weiss Marek 3:0
Duben Langrová Pavlína 3:0
Duben Sikora Jiří 3:1
Duben Ciganek Pavel 1:3
Březen Střondala Tomáš 3:1
Březen Farník Michal 3:Sc
Březen Fiala Lukáš 3:0
Březen Hulík Radim 1:3 1
Únor Weiss Marek 3:0
Únor Jüttnerová Sandra 0:3
Únor Linzer Kamila 3:0
Únor Krejcha Martin 3:1
Leden Fusík Maik 3:Sc 1
Leden Lampa Tomáš 3:2
Leden Netolička Jan 3:Sc 1