Avatars_small

Ciganek Pavel

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 5 9 0 35.71%
2017/2018 45 25 20 0 55.56%
2016/2017 46 33 13 0 71.74%
2015/2016 19 17 2 1 89.47%
Celkem: 124 80 44 1 64.52%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Šeděnka Milan
Prosinec Sikora Miroslav
Prosinec Vojtovič Daniel 2:3
Prosinec Holík Pavel 1:3
Listopad Krejčí Miroslav 3:1
Listopad Filipčík Pavel 3:1
Listopad Kubíček Michal 1:3
Listopad Kantor Martin 1:3
Říjen Sikora Miroslav 1:3
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Říjen Jirka Vladimir 1:3
Říjen Massignan Larry 2:3
Září Sikora Miroslav 1:3
Září Šimeček Petr 3:1
Září Jirka Vladimir 2:3
Září Jašek Jakub 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Grochal Petr 3:2
Červenec / Srpen Farník Michal 3:2
Červenec / Srpen Riger Břetislav 2:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 3:1
Červen Jirková Veronika 0:3
Červen Vojtovič Daniel 0:3
Červen Sikora Miroslav 1:3
Červen Kubíček Michal 3:Sc
Květen Šimeček Petr 3:Sc
Květen Vojtovič Daniel 1:3
Květen Mohelník Vojtěch 3:1
Květen Wrona Tomáš 0:3
Duben Dominec Miroslav 3:2
Duben Mohelník Vojtěch 0:3
Duben Macíček Michal 3:2
Duben Krejčí Miroslav 3:Sc
Březen Dehner Marcel 3:0
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Pospisil Vladimir 3:1
Březen Kantor Martin 0:3
Únor Dominec Miroslav 1:3
Únor Mohelník Vojtěch 3:1
Únor Badalová Veronika 1:3
Únor Krejčí Miroslav 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Leden Wrona Tomáš 0:3
Leden Holík Pavel 2:3
Leden Sikora Miroslav 1:3
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:0
Prosinec Brodová Barbora 3:1
Prosinec Grochal Petr 3:1
Prosinec Šeděnka Milan 1:3
Listopad David Martin 1:3
Listopad Štefánek Antonín 3:0
Listopad Šimeček Petr 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 3:Sc
Listopad Dehner Marcel 3:0
Říjen Sikora Miroslav 0:3
Říjen Slavíček Jakub 0:3
Říjen Wrona Tomáš 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:Sc
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Hvolka Tomáš 3:0
Září Šeděnka Milan 3:2
Září Bartusek Jirka 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sikora Miroslav 0:3
Červenec/Srpen Wrona Tomáš 3:1 2
Červenec/Srpen Holík Pavel 3:0
Červenec/Srpen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Jašek Jakub 2:3
Červen Šeděnka Milan 3:2
Červen Šimeček Petr 2:3
Červen Tesař Martin 3:Sc
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Filipčík Pavel 3:1
Květen Bajgar Václav 3:2
Květen Fabián Dalibor 3:Sc
Květen Riger Břetislav 3:0
Duben Badalová Veronika 3:2
Duben Šeděnka Milan 3:2
Duben Tesař Martin 1:3
Duben Jašek Jakub 0:3
Březen Mohelník Vojtěch 3:0
Březen Hlisnikovský Petr 2:3
Březen Záruba Patrik 3:2
Březen Dehner Marcel 3:2
Březen Kučeja Václav 2:3
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Kutěj Honza 3:2
Únor Badalová Veronika 2:3
Únor Kantor Martin 0:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Leden Tesař Martin 3:1
Leden Riger Břetislav 3:Sc
Leden Dehner Marcel 3:2
Prosinec Brodová Barbora 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:0
Prosinec Hulík Radim 3:2
Prosinec Grochal Petr 3:2 2
Listopad Šír Robin 3:2
Listopad Jüttnerová Sandra 3:Sc
Listopad Bajgar Václav 3:0
Listopad Zrasták Robert 3:2
Říjen Weiss Marek 3:2
Říjen Macíček Michal 3:2
Říjen Krejcha Martin 3:0
Říjen Rechtoris David 3:2
Září Broda Kamil 3:1
Září Langrová Pavlína 3:2
Září Čada Josef 3:1
Září Střondala Tomáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krupník Lukáš 2:3
Červenec / Srpen Štefánek Antonín Sc:3 8
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 3:1 2
Červenec / Srpen Holuša Marek 3:Sc
Červen Zrasták Robert 3:2
Červen Bystřičan Jiří 3:1
Červen Terzl Václav 3:0
Červen Hýža David 3:1
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Mach Vladimír 3:0
Květen Kovaříková Jana 3:1 1
Květen Vrága Lukáš 3:0
Duben Sikora Jiří 3:0
Duben Langrová Pavlína 3:1
Duben Weiss Marek 3:0
Duben Záruba Patrik 3:1
Březen Bourek Luboš 3:0
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Tesař Petr 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání