258d2362fb69b9ab8ab0b8e6e19facde57c72bb9_small

Krupník Lukáš

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 25 7 17 6 28.00%
2015/2016 45 22 23 0 48.89%
2014/2015 44 19 25 0 43.18%
Celkem: 114 48 65 6 42.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Broda Kamil Sc:3
Únor Zrasták Robert Sc:3
Únor Hulík Radim Sc:3
Únor Kašpar Luděk Sc:3
Únor Kyjovský Čeněk Sc:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Mohelník Vojtěch 2:3
Leden Andiel Josef 3:2
Leden Farník Michal 3:1
Prosinec Macíček Michal Sc:Sc
Prosinec Šír Robin 2:3
Prosinec Fabián Dalibor 2:3
Prosinec Riger Břetislav 1:3
Listopad Andiel Josef 3:1
Listopad Bystřičan Jiří 3:1
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Slavíček Jakub 0:3
Říjen Riger Břetislav 0:3
Říjen Filipčík Pavel 1:3
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Grigar Martin 2:3
Září Andiel Josef 3:0
Září Bystřičan Jiří 1:3
Září Štefánek Antonín 3:1
Září Krišica Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 3:2
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 3:1
Červenec / Srpen Holuša Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Štefánek Antonín 3:2
Červen Ludvík Pavel 2:3
Červen Grochal Petr 3:1
Červen Riger Břetislav 2:3
Červen Bystroň Jan 3:1
Květen Andiel Josef 3:2
Květen Kašpar Luděk 3:1
Květen Zrasták Robert 3:0
Květen Bystřičan Jiří 3:2
Duben Binek Zdenek 3:1
Duben Broda Kamil 3:1
Duben Apl Roman 3:1
Duben Juránek Filip 1:3
Březen Šír Robin 1:3
Březen Zrasták Robert 3:1
Březen Štefánek Antonín 2:3
Březen Hýža David 2:3
Únor Kutěj Honza 1:3 3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Riger Břetislav 1:3
Únor Filipčík Pavel 2:3
Leden Uhlíř Adam 3:1
Leden Balus Pavel 3:2
Leden Bystřičan Jiří 3:0
Leden Apl Roman 3:0
Prosinec Ludvík Pavel 1:3
Prosinec Grigar Martin 2:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:1
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Listopad Grochal Petr 1:3
Listopad Kučeja Václav 1:3
Listopad Štefánek Antonín 2:3
Listopad Krišica Petr 1:3
Říjen Grigar Martin 1:3
Říjen Brynda Pavel 2:3
Říjen Hamřík Milan 1:3
Říjen Holuša Marek 0:3
Říjen Šeděnka Milan 0:3
Září Riger Břetislav 3:2
Září Filipčík Pavel 2:3
Září Žváček Jiří 2:3
Září Bystroň Jan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Vrága Lukáš 3:2
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 3:2
Červenec / Srpen Lyko Pavel 3:Sc
Červen Apl Roman 3:2
Červen Grochal Petr 1:3
Červen Riger Břetislav 3:1
Červen Mohyla Emil 2:3
Květen Bystroň Jan 3:2
Květen Kučeja Václav 1:3
Květen Dehner Marcel 1:3
Květen Janoško Zdeněk 3:Sc
Duben Holubec Jaromír 3:1
Duben Žváček Jiří 1:3
Duben Krišica Petr 3:1
Duben Lasoň Jaroslav 3:1
Březen Apl Roman 2:3
Březen Kašpar Luděk 2:3
Březen Filipčík Pavel 2:3
Březen Šeděnka Milan 1:3
Únor Uhlíř Adam 3:0
Únor Šubert Roman 3:2
Únor Jančar Tomáš 1:3
Únor Gorecki Pavel 3:0
Leden Raška Petr 1:3
Leden Dehner Marcel 2:3
Leden Jančar Tomáš 0:3
Leden Grigar Martin 1:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Holubec Jaromír 3:0
Prosinec Šubert Roman 1:3
Listopad Jančar Tomáš 3:2
Listopad Grigar Martin 1:3
Listopad Raška Petr 0:3
Listopad Urban Viktor 0:3
Říjen Kašpar Luděk 1:3
Říjen Šeděnka Milan 0:3
Říjen Nesrsta Petr 0:3
Říjen Dehner Marcel 0:3
Září Richtár Dušan 3:Sc
Září Hlisnikovský Petr 0:3
Září Šimeček Petr 0:3
Září Přeček Martin 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání