Df827f4fe27044d61f12f4e40fd78e295ebd069e_small

Richtár Dušan

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 24 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 37 15 20 19 40.54%
Letní squashování 2013 7 4 3 1 57.14%
2013/2014 46 35 10 1 76.09%
2012/2013 3 3 0 0 100.00%
Celkem: 93 57 33 21 61.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Šubert Roman Sc:3
Květen Kutěj Honza 3:Sc
Květen Bystřičan Jiří Sc:3 1
Květen Grochal Petr Sc:3
Duben Zrasták Robert Sc:3
Duben Fabián Dalibor Sc:3
Duben Kašpar Luděk Sc:3
Duben Riger Břetislav Sc:3
Březen Kučeja Václav Sc:3 1
Březen Hvolka Tomáš Sc:3 1
Březen Urban Viktor Sc:3
Březen Mohyla Emil Sc:3
Únor Fabián Dalibor Sc:3
Únor Holík Pavel Sc:3
Únor Hamřík Milan Sc:3
Únor Nesrsta Petr Sc:3
Leden Hálek David 3:Sc
Leden Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Leden Šimeček Petr 3:0
Leden Kubíček Michal Sc:Sc
Prosinec Hálek David 3:Sc
Prosinec Juráň David 2:3
Prosinec Kubíček Aleš 2:3
Prosinec Ujfaluši Marcel Sc:3
Listopad Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Šimeček Petr 3:2 2
Listopad Hlisnikovský Petr 3:Sc
Listopad Kubíček Aleš 1:3
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Bartosz Tomáš 3:0
Říjen Fabián Dalibor 3:1
Říjen Hvolka Tomáš 3:0
Říjen Špánik Adam 3:1
Září Přeček Martin 3:0
Září Krupník Lukáš Sc:3
Září Šimeček Petr 3:2
Září Hlisnikovský Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Balus Pavel 3:0
Srpen Špánik Adam 3:Sc
Srpen Ludvík Pavel 1:3
Srpen Šeděnka Milan Sc:3 4
Červenec Juránek Filip 3:1
Červenec Židek Václav 3:1
Červenec Šeděnka Milan 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Badalová Veronika 2:3
Červen Satke Tomáš 3:0
Červen Hošek Pavel 3:2
Červen Kubíček Aleš 3:2
Červen Němec Martin 3:1
Květen Vojtovič Daniel 2:3 1
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Wrona Tomáš 0:3 2
Květen Kubíček Aleš 3:Sc
Květen Sikora Miroslav 3:2
Duben Hošek Pavel 2:3
Duben Šimeček Petr 3:2
Duben Kubíček Michal 3:1
Duben Holuša Marek 3:1
Duben Štěpař Jaroslav 1:3
Březen Fabián Dalibor 3:0
Březen Satke Tomáš 3:1
Březen Černý Martin 3:Sc
Březen Wolf Sebastian 2:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Únor Fabián Dalibor 2:3
Únor Bartosz Tomáš Sc:Sc
Únor Sikora Miroslav 0:3
Únor Šimeček Petr 3:0
Únor Riger Stanislav 3:1
Leden Hvolka Tomáš 3:0
Leden Černý Martin 3:Sc
Leden Nesladek Petr 3:1
Leden Bartusek Jirka 3:1
Leden Hamřík Milan 3:0
Prosinec Zrasták Robert 3:0
Prosinec Bystroň Jan 3:0
Prosinec Hruzík Radim 3:1
Prosinec Čechák Martin 3:Sc
Prosinec Hubert Lukáš 2:3
Listopad Bystřičan Jiří 3:0 1
Listopad Slunský Petr 3:0
Listopad Mach Vladimír 3:0
Listopad Šrámek Fredy 3:0
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Peroutík Jiří 3:1
Říjen Šeděnka Milan 3:2 1
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0
Září Peterková Andrea 3:0
Září Čada Josef 3:Sc
Září Milota Radek 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riegel Jiří 3:0
Červen Jaššo Petr 3:Sc
Červen Adámek David 3:0