Avatars_small

Čechák Martin

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 19 5 14 5 26.32%
2012/2013 43 24 19 3 55.81%
2011/2012 11 11 0 0 100.00%
Celkem: 73 40 33 8 54.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Hruzík Radim Sc:3
Prosinec Hubert Lukáš Sc:3
Prosinec Bystroň Jan Sc:3
Prosinec Richtár Dušan Sc:3
Prosinec Zrasták Robert Sc:3
Listopad Mechelová Gabriela 2:3
Listopad Dehner Marcel 2:3 2
Listopad Taraba Róbert 3:1
Listopad Kříbek Jarda 0:3
Listopad Riger Břetislav 3:0
Říjen Riger Stanislav 2:3 2
Říjen Hubert Lukáš 1:3
Říjen Bartosz Tomáš 1:3
Říjen Holuša Marek 1:3
Říjen Krišica Petr 3:1
Září Hruzík Radim 3:1
Září Nesrsta Petr 1:3
Září Karpeta Petr 3:1
Září Šimeček Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hamřík Milan Sc:3
Červen Škrobánek Jakub Sc:3
Červen Karpeta Petr Sc:3
Červen Broda Kamil 1:3
Červen Hruzík Radim 3:0
Květen Sikora Radim 1:3
Květen Hartmann Silvie 0:3
Květen Krišica Petr 3:1
Květen Mohyla Emil 0:3
Duben Trojka Aleš 3:Sc
Duben Medek Petr 3:2
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Holuša Marek 1:3
Březen Krišica Petr 3:Sc
Březen Hruzík Radim 3:1
Březen Šimeček Petr 3:2 2
Březen Apl Roman 0:3 1
Březen Karpeta Petr 3:1
Únor Křetinský David 1:3
Únor Přeček Martin 0:3
Únor Vojtovič Daniel 0:3
Únor Hubert Lukáš 2:3
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Mořkovský Vojtěch 3:Sc
Leden Švidrnoch Marek 1:3
Leden Křižka Radek 3:1
Leden Matějašek David 1:3
Prosinec Vrága Lukáš 3:0
Prosinec Žváček Jiří 3:0 1
Prosinec Karpeta Petr 3:2 2
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:2
Listopad Sikora Jiří 3:0
Listopad Prokop David 2:3
Listopad Mechelová Gabriela 3:2
Listopad Dehner Marcel 3:1 1
Říjen Křižka Radek 3:1 2
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 2:3
Říjen Kubíček Michal 3:0 1
Září Zobal Martin 3:0 2
Září Holubec Jaromír 3:1 2
Září Rechtoris David 3:1 1
Září Beneš Tomáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Strachala David 3:2 2
Červen Spáčil David 3:0 1
Červen Kubíček Michal 3:1 2
Červen Šimek Martin 3:0
Květen Mrowiec Jakub 3:1 2
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Lasoň Jaroslav 3:2 1
Květen Hamřík Milan 3:1 2
Duben Forgačová Aneta 3:1
Duben Adámek David 3:0 1
Duben Rechtoris David 3:0 2