Avatars_small

Karpeta Petr

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 61 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 32 5 27 19 15.63%
2012/2013 44 25 19 0 56.82%
2011/2012 39 26 13 1 66.67%
Celkem: 115 56 59 20 48.70%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Vrága Lukáš Sc:3
Březen Gorecki Pavel Sc:3
Březen Lasoň Jaroslav Sc:3
Březen Malý Milan Sc:3
Únor Mechelová Gabriela Sc:3
Únor Apl Roman Sc:3
Únor Mach Vladimír Sc:3
Únor Riger Břetislav Sc:3
Leden Pleyer Lukáš Sc:3
Leden Grigar Martin Sc:3
Leden Zrasták Robert Sc:3
Leden Krišica Petr Sc:3
Leden Matějašek David Sc:3
Prosinec Trojka Aleš Sc:3
Prosinec Wolf Sebastian Sc:3
Prosinec Taraba Róbert Sc:3
Prosinec Černý Martin Sc:3
Prosinec Brynda Pavel Sc:3
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Riger Stanislav 3:Sc
Listopad Hruzík Radim 3:0
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Tesař Martin 0:3
Říjen Apl Roman 2:3
Říjen Mechelová Gabriela 3:2
Říjen Bystřičan Jiří 2:3
Říjen Černý Martin 1:3
Říjen Matějašek David 3:0
Září Nesrsta Petr 2:3
Září Šimeček Petr Sc:3
Září Čechák Martin 1:3
Září Hruzík Radim 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hruzík Radim 2:3
Červen Hamřík Milan 3:1
Červen Čechák Martin 3:Sc
Červen Škrobánek Jakub 0:3
Červen Broda Kamil 3:1
Květen Bartusek Jirka 2:3
Květen Kašpar Luděk 3:0
Květen Šimeček Petr 2:3
Květen Dehner Marcel 3:2 1
Květen Medek Petr 1:3
Duben Klimková Lucie 3:0
Duben Zrasták Robert 3:0
Duben Gorecki Pavel 3:1
Duben Bystroň Jan 3:0
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Apl Roman 3:0
Březen Hruzík Radim 3:2
Březen Krišica Petr 2:3
Březen Čechák Martin 1:3
Únor Křižka Radek 3:Sc
Únor Raška Petr 3:1
Únor Vrága Lukáš 3:0
Únor Gorecki Pavel 3:0
Leden Škrobánek Jakub 3:2
Leden Slunský Petr 3:Sc
Leden Zrasták Robert 3:1
Leden Prokop David 0:3
Prosinec Žváček Jiří 2:3 1
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:0
Prosinec Čechák Martin 2:3 2
Prosinec Vrága Lukáš 3:0
Listopad Mořkovský Vojtěch 1:3
Listopad Frnka Viktor 3:0
Listopad Slunský Petr 0:3
Listopad Zrasták Robert 3:1
Listopad Šimeček Petr 1:3
Říjen Šimeček Petr 3:0 1
Říjen Hanusek Jaroslav 2:3
Říjen Kubínek David 3:Sc
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Září Bartusek Jirka 2:3
Září Lerch Ivan 2:3
Září Konečný Kamil 0:3 2
Září Medek Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hlisnikovský Petr 3:2
Červen Švidrnoch Marek 2:3
Červen Wolf Sebastian Sc:3
Květen Brynda Pavel 1:3 1
Květen Lerch Ivan 3:2 1
Květen Hartmann Silvie 3:Sc
Květen Hubert Lukáš 0:3
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Duben Nesrsta Petr 2:3
Duben Folwarczny Jan 3:0
Duben Bartosz Tomáš 1:3
Březen Farník Michal 3:2
Březen Hvolka Tomáš 1:3
Březen Apl Roman 3:2
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Únor Kubíček Aleš 0:3
Únor Folwarczny Jan 1:3
Únor Hubert Lukáš 1:3
Únor Wolf Sebastian 0:3
Leden Drga Radim 2:3
Leden Bartosz Tomáš 1:3
Leden Větrovský Lukáš 3:0
Leden Kupka Jaroslav 3:2
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:0
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Lasoň Jaroslav 3:0
Listopad Lerch Ivan 3:2
Listopad Hájek Jiří 3:1
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Listopad Kocián Martin 3:1
Říjen Lukšová Pavla 3:0
Říjen Kašpar Luděk 3:Sc
Říjen Klimková Lucie 3:0
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Září Langer Michaela 3:0
Září Kubíček Michal 3:0
Září Mikuláštík Jaromír 3:0
Září Langer Petr 3:0