Avatars_small

Klimková Lucie

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví žena
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 40 19 20 1 47.50%
2011/2012 41 18 23 2 43.90%
2010/2011 32 16 16 3 50.00%
Celkem: 113 53 59 6 46.90%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Slunský Petr 1:3
Červen Apl Roman 2:3
Červen Balus Pavel 3:1
Červen Kašprišin David 3:1
Květen Kubíček Michal 3:2
Květen Bystřičan Jiří 2:3 1
Květen Taraba Róbert 3:2
Květen Tomášková Markéta Sc:Sc
Duben Karpeta Petr 0:3
Duben Bystroň Jan 1:3
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Gorecki Pavel 1:3
Březen Papřok Ondřej 2:3 1
Březen Štelar Petr 3:1
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Březen Malečíková Jaroslava 3:0
Únor Slunský Petr 3:1
Únor Holubec Jaromír 3:2
Únor Mechelová Gabriela 3:1
Únor Mrowiec Jakub 1:3
Leden Bělíčková Petra 3:2 1
Leden Tomášková Markéta 3:1
Leden Vašíček Petr 3:0
Leden Jüttnerová Sandra 3:0
Prosinec Mrowiec Jakub 2:3
Prosinec Hamřík Milan 1:3
Prosinec Prokop David 0:3
Prosinec Holubec Jaromír 2:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Střondala Tomáš 2:3 1
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:2
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Říjen Přeček Martin 0:3
Říjen Langer Petr 3:0
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Září Missigová Šárka 2:3
Září Krejčová Hana 3:Sc
Září Bystřičan Jiří 2:3 1
Září Sikora Jiří 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Migdalová Markéta Sc:3
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Feikus Marek 3:Sc
Červen Rechtoris David 3:0 1
Květen Pešl Vítek 0:3 1
Květen Hasmanda Robert Sc:3 1
Květen Beer Jaroslav 0:3
Květen Dehner Marcel 0:3
Duben Bystřičan Jiří 3:2
Duben Vavřička Karel 2:3
Duben Krejčová Hana 3:2
Duben Sikora Jiří 3:0
Březen Pešl Vladan 2:3
Březen Vrága Lukáš 2:3
Březen Hamřík Milan 2:3
Březen Mechelová Gabriela 3:2
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Beer Jaroslav 3:1
Únor Missigová Šárka 3:Sc
Únor Prokop David 2:3 1
Leden Missigová Šárka 2:3 1
Leden Mrowiec Jakub 3:1
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Bystřičan Jiří 3:1 1
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Prosinec Sikora Jiří 3:2
Prosinec Papřok Ondřej 2:3 1
Prosinec Žváček Jiří 1:3 1
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Lasoň Jaroslav 0:3
Listopad Vrága Lukáš 2:3 1
Listopad Šrámek Fredy 0:3
Listopad Mechelová Gabriela 2:3 1
Říjen Kašpar Luděk 1:3
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Říjen Karpeta Petr 0:3
Říjen Lukšová Pavla 3:0
Září Folwarczny Jan 1:3
Září Bartusek Jirka 1:3
Září Lázenský Jan 3:2
Září Bartosz Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mechelová Gabriela 3:0
Červen Švidrnoch Marek 0:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:2
Červen Folwarczny Jan 2:3 1
Květen Vyskočil Stanislav 3:Sc
Květen Apl Roman 1:3
Květen Kaňa Aleš 3:Sc
Květen Balus Pavel 1:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Vrága Lukáš 2:3
Duben Kovář David 3:Sc
Duben Slunský Petr 3:Sc
Březen Tichá Kateřina 3:0
Březen Šrámek Fredy 3:1
Březen Kuchař Marek Sc:3
Březen Kaňa Aleš 3:1
Únor Kubíček Aleš 1:3 5
Únor Weber Michal Sc:3
Únor Hubert Lukáš Sc:3
Únor Apl Roman 0:3
Leden Štefaník Martin 1:3
Leden Hamříková Jarmila 3:Sc
Leden Bartosz Tomáš 3:Sc
Leden Urban Michael 0:3
Listopad Kmin DJ 3:0
Listopad Hamřík Milan 3:Sc
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Krkoška Libor 0:3
Říjen Hamřík Milan 1:3 2
Říjen Frantová Lenka 3:1