Avatars_small

Hamříková Jarmila

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví žena
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 38 10 28 18 26.32%
2013/2014 38 15 23 8 39.47%
2012/2013 40 19 21 0 47.50%
2011/2012 24 10 14 0 41.67%
2010/2011 16 6 10 8 37.50%
Celkem: 156 60 96 34 38.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lampa Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:3
Červenec / Srpen Holešová Kateřina Sc:3
Červenec / Srpen Raška Štěpán Sc:3
Červen Bělíčková Veronika Sc:3
Červen Nový Jan Sc:3
Červen Bystřičan Petr Sc:3
Červen Bandyová Ida Sc:3
Květen Juránek Filip Sc:3
Květen Gorecki Petr Sc:3
Květen Raška Štěpán Sc:3
Květen Hýža David Sc:3
Duben Machová Tereza Sc:3
Duben Pelech Michal Sc:3
Duben Taraba Róbert Sc:3
Únor Rechtoris David 1:3
Únor Holubec Jaromír Sc:3
Únor Krišica Petr 0:3
Únor Vrága Lukáš 0:3
Leden Andiel Josef 1:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Šusta Jakub 3:1
Leden Gorecki Petr 3:1
Prosinec Lasoň Jaroslav 0:3
Prosinec Riger Břetislav 0:3
Prosinec Hudec Lukáš 3:0
Prosinec Jeřábek Libor Sc:3
Listopad Wollmann Petr 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Lukšová Pavla 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Kutěj Honza 0:3
Říjen Sikora Jiří 3:1
Říjen Lasoň Jaroslav Sc:3
Září Krejčová Hana 3:0
Září Rechtoris David 0:3
Září Raška Štěpán 3:2
Září Jüttnerová Sandra 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Červen Střondala Tomáš 0:3
Červen Mrowiec Jakub Sc:3
Květen Lasoň Jaroslav 3:Sc 1
Květen Gabzdyl Zbigniew 1:3
Květen Langrová Pavlína 3:1
Květen Sikora Jiří 3:Sc
Duben Martaková Ivana 3:0
Duben Linzer Kamila 3:1
Duben Pětroš Vojtěch 3:Sc
Březen Kružík Jakub Sc:3
Březen Šesták Lukáš Sc:3
Březen Krejčová Hana Sc:3
Březen Jüttnerová Sandra Sc:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 1:3
Únor Jaššo Petr 3:0
Únor Hýža David 3:0
Únor Beneš Vojtěch 1:3
Leden Lukšová Pavla 0:3
Leden Krejčová Hana 0:3
Leden Adámek David 3:0
Leden Krejcha Martin 1:3
Prosinec Šesták Lukáš 3:2 1
Prosinec Andiel Josef 3:0
Prosinec Peterková Andrea 3:Sc
Listopad Rechtoris David 0:3
Listopad Kružík Jakub Sc:3
Listopad Jaššo Petr 1:3
Listopad Krejčová Hana Sc:3
Říjen Mach Vladimír Sc:3
Říjen Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Sikora Jiří 0:3
Říjen Peterková Andrea 3:0
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Peroutík Jiří 0:3
Září Hrudová Iva 3:0
Září Wolf Sebastian 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lasoň Jaroslav 1:3
Červen Zobal Martin 3:Sc
Červen Střondala Tomáš 2:3
Červen Krejcha Martin 3:2
Květen Krejčová Hana 1:3
Květen Adámek David 3:0
Květen Holubec Jaromír 2:3
Květen Kříbek Jarda 0:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3
Duben Langer Petr 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 2:3
Duben Vrága Lukáš 0:3
Březen Langer Michaela 3:0
Březen Ludvík Pavel 3:0
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Rechtoris David 3:1
Únor Riger Břetislav 3:1
Únor Kašpar Luděk 0:3
Únor Langer Petr 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 1:3
Leden Střondala Tomáš 2:3 2
Leden Adámek David 3:Sc
Leden Langrová Pavlína 3:0
Leden Beneš Tomáš 3:Sc
Prosinec Bystroň Jan 2:3
Prosinec Krejčová Hana 3:2
Prosinec Lasoň Jaroslav 0:3
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Listopad Konečný Jan 3:Sc 1
Listopad Čmuchová Klára 3:1
Listopad Bělíčková Petra 3:1
Listopad Zobal Martin 3:Sc 1
Říjen Přeček Martin 0:3
Říjen Langer Petr 0:3
Říjen Klimková Lucie 0:3
Říjen Dehner Marcel 0:3
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Bělíčková Petra 3:0
Září Čmuchová Klára 3:0
Září Adámek David 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Smotlacha David Sc:3
Únor Folwarczny Jan Sc:3
Únor Tichá Kateřina Sc:3
Únor Daněk Aleš Sc:3
Leden Bartosz Tomáš Sc:3
Leden Štefaník Martin Sc:3
Leden Urban Michael Sc:3
Leden Klimková Lucie Sc:3
Listopad Matlochová Lucie 3:Sc
Listopad Matějašek David 0:3
Listopad Tichá Kateřina 3:0
Listopad Šrámek Fredy 1:3
Říjen Kuchař Marek 3:Sc
Říjen Polák Radek 3:Sc
Říjen Hindulák Jan 3:0
Říjen Kmin DJ 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání