Avatars_small

Linzer Kamila

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví žena
Věk 49 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 44 16 27 5 36.36%
2014/2015 44 15 29 0 34.09%
2013/2014 17 3 14 0 17.65%
Celkem: 105 34 70 5 32.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Balus Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Krejcha Martin Sc:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červen Mohelník Vojtěch 1:3
Červen Škapa Jiří Sc:3
Červen Binek Zdenek 3:Sc
Červen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Květen Macíček Michal 1:3
Květen Turčinková Kateřina 3:Sc
Květen Záruba Patrik 0:3
Květen Binek Zdenek 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Čada Josef 3:Sc
Duben Vašíček Petr 3:0
Duben Lampa Tomáš 0:3 1
Březen Terzl Václav 0:3 2
Březen Weber Michal 3:Sc
Březen Turčinková Kateřina 3:Sc
Březen Mareš Ondřej 3:0
Únor Krejcha Martin 0:3
Únor Weiss Marek 0:3
Únor Záruba Patrik 0:3
Únor Jüttnerová Sandra 0:3
Leden Malečíková Jaroslava 1:3
Leden Weiss Marek 0:3
Leden Holešová Kateřina 3:0
Leden Lasoň Jaroslav 0:3
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Weiss Marek 1:3
Prosinec Žák Igor 0:3
Prosinec Jeřábek Libor 0:3
Listopad Brodová Barbora 0:3
Listopad Sikora Jiří 0:3
Listopad Střondala Tomáš 0:3
Listopad Tesař Petr 3:0
Říjen Holešová Kateřina 3:Sc
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Jeřábek Libor 3:2
Říjen Binek Zdenek 1:3
Září Vašíček Petr 3:0
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Wollmann Petr 3:Sc
Září Kovaříková Jana 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Peroutík Jiří 3:Sc
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra 1:3
Červenec / Srpen Pelech Michal 1:3
Červenec / Srpen Holubec Jaromír 1:3
Červen Peroutík Jiří 2:3
Červen Krejcha Martin 1:3
Červen Machová Tereza 3:0
Červen Hudec Lukáš 3:1
Květen Wollmann Petr 3:Sc
Květen Střondala Tomáš 1:3
Květen Pelech Michal 0:3
Květen Krejcha Martin 0:3
Duben Bystřičan Petr 3:0
Duben Ludvík Pavel 0:3
Duben Gorecki Petr 1:3
Duben Špalt Libor 0:3
Březen Langrová Pavlína 3:2
Březen Vašíček Petr 3:0
Březen Šrámek Fredy 0:3
Březen Balus Pavel 1:3
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Bělíčková Petra 3:0
Únor Lukšová Pavla 1:3
Únor Gorecki Petr 1:3
Leden Riger Břetislav 0:3 2
Leden Štefánek Antonín 0:3
Leden Filipčík Pavel 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:2
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Bělíčková Petra 3:1
Prosinec Raška Štěpán 2:3
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Malý Milan 0:3
Listopad Andiel Josef 0:3
Listopad Sikora Jiří 0:3
Říjen Štefánek Antonín 1:3
Říjen Jeřábek Libor 1:3
Říjen Peroutík Jiří 1:3
Říjen Lukšová Pavla 0:3
Září Farník Michal 0:3
Září Gorecki Petr 3:2
Září Frnka Viktor 3:Sc
Září Pětroš Vojtěch 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Raška Štěpán 1:3
Červen Binek Zdenek 1:3
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Hýža David 1:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Květen Střondala Tomáš 1:3
Květen Balus Pavel 1:3
Duben Pětroš Vojtěch 2:3
Duben Hamříková Jarmila 1:3
Duben Martaková Ivana 3:Sc
Březen Bělíčková Petra 1:3 2
Březen Hrudová Iva 2:3
Březen Harastej Luboš 0:3
Únor Frnka Viktor 0:3
Únor Pořízka Luděk 3:2
Únor Gabzdyl Zbigniew 1:3
Únor Šesták Lukáš 0:3