Avatars_small

Harastej Luboš

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 9 0 9 7 0.00%
2013/2014 31 7 22 17 22.58%
2011/2012 42 17 23 6 40.48%
Celkem: 82 24 54 30 29.27%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Čechák Vojtěch Sc:3
Říjen Mrňka Michal 0:3
Říjen David Martin Sc:3
Říjen Rucký Daniel Sc:3
Září Ryšavý Filip Sc:3
Září Jaššo Petr Sc:3
Září Kovaříková Jana 0:3
Září Pácl Petr Sc:3
Září Bělíčková Petra Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Martaková Ivana Sc:3
Červen Bělíčková Petra Sc:3
Červen Lasoň Jaroslav Sc:3
Květen Hrudová Iva Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Květen Jaššo Petr Sc:3
Květen Krejčová Hana Sc:3
Duben Binek Zdenek 1:3
Duben Žváček Jiří Sc:3
Duben Malý Milan 0:3
Březen Hrudová Iva 3:0
Březen Bělíčková Petra 3:2
Březen Linzer Kamila 3:0
Únor Martaková Ivana Sc:3
Únor Pětroš Vojtěch 1:3
Únor Kružík Jakub Sc:3
Leden Hrudová Iva Sc:3
Leden Gabzdyl Zbigniew 3:2
Leden Grygar Jiri Sc:Sc
Leden Martaková Ivana 3:0
Prosinec Raška Štěpán Sc:3
Prosinec Kantor Martin Sc:3
Prosinec Štefaník Martin Sc:3
Prosinec Jaššo Petr Sc:3
Listopad Hill Martin 3:Sc
Listopad Malý Milan 0:3
Listopad Andiel Josef 3:0
Říjen Šesták Lukáš Sc:Sc
Říjen Jaššo Petr 2:3 1
Říjen Malý Milan 0:3
Říjen Weber Michal 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šandová (Myšková) Hana 0:3
Červen Hasmanda Robert 0:3
Červen Mrowiec Jakub 1:3 1
Červen Hrudová Iva Sc:Sc
Květen Bartoš Jan 0:3 1
Květen Janošíková Zuzana 3:Sc
Květen Kašparová Linda Sc:Sc
Květen Balus Pavel 2:3
Duben Beneš Tomáš 3:0
Duben Macek Tomáš 3:Sc
Duben Jüttnerová Sandra 3:Sc 1
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Spáčil David 3:2
Březen Bystřičan Jiří 0:3
Březen Lukšová Pavla 2:3
Březen Bělíčková Petra 3:1
Březen Weber Michal 3:Sc
Březen Vavřička Karel Sc:3
Únor Lukšová Pavla 2:3
Únor Peroutík Jiří 1:3
Únor Hamřík Milan 1:3
Únor Kubíček Michal 0:3
Leden Lukšová Pavla 0:3 1
Leden Menšík Petr 3:Sc
Leden Lázenský Jan 3:Sc
Prosinec Adámek David Sc:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 1:3
Prosinec Menšík Petr 3:Sc
Prosinec Šimek Martin 3:2
Prosinec Forgačová Aneta 3:Sc
Listopad Krejčová Hana 0:3
Listopad Peroutík Jiří 2:3
Listopad Prokop David 0:3
Listopad Riger Břetislav 0:3 1
Říjen Sikora Jiří Sc:3
Říjen Kupka Jaroslav Sc:3
Říjen Malík Karel 0:3 1
Říjen Kašparová Linda 3:Sc
Září Forgačová Aneta 3:0
Září Hasmanda Robert 3:1
Září Hájek Jiří 0:3
Září Filipčík Pavel 3:Sc