6b13c5f6a097e1d0610aae28a2c5308f846652c1_small

Kantor Martin

Skupina Mistři 1B
Pohlaví muž
Věk 28 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 43 26 17 2 60.47%
2017/2018 45 21 23 7 46.67%
2016/2017 45 22 22 6 48.89%
2015/2016 44 22 21 5 50.00%
2014/2015 45 29 16 1 64.44%
2013/2014 32 27 5 0 84.38%
Celkem: 254 147 104 21 57.87%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Farník Michal 3:Sc
Červenec / Srpen Jirka Vladimir
Červenec / Srpen Dehner Marcel 3:1
Červenec / Srpen Holík Pavel 3:1
Červen Vojtovič Daniel 2:3
Červen Taraba Róbert 3:0
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Sikora Miroslav 2:3
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Farník Michal 3:0
Květen Dehner Marcel 3:1
Květen Kubíček Michal 3:1
Duben Jirková Veronika 1:3
Duben Ciganek Pavel 0:3
Duben Holík Pavel 0:3
Duben Bartusek Jirka 3:0
Březen Filipčík Pavel 3:0
Březen Pernica David 3:2
Březen Dominec Miroslav 3:2
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Holík Pavel Sc:3
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Jirková Veronika 0:3
Únor Šeděnka Milan 3:1
Leden Bartusek Jirka 3:2
Leden Krišica Petr 3:Sc
Leden Kubíček Michal 3:2
Leden Ciganek Pavel 2:3
Prosinec Jirka Vladimir 1:3
Prosinec David Martin 3:Sc
Prosinec Stypa Kamil 3:Sc
Prosinec Massignan Larry 0:3
Listopad Kubíček Michal 2:3
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Krejčí Miroslav 3:0
Listopad Ciganek Pavel 3:1
Říjen Taraba Róbert 3:0
Říjen Kubíček Michal 1:3
Říjen Hlisnikovský Petr 1:3
Říjen Holub Petr 3:0
Září Brodová Barbora Sc:3
Září Stypa Kamil 3:1
Září Hlisnikovský Petr 1:3
Září Šeděnka Milan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Jirková Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Massignan Larry Sc:3
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červen Mohelník Vojtěch 3:0
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Wrona Tomáš 3:0
Červen Brodová Barbora 3:1
Květen Sikora Miroslav 0:3
Květen Jirka Vladimir 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 1:3
Květen Massignan Larry 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 3:2
Duben Jašek Jakub 3:1
Duben Šimeček Petr 3:1
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Březen Dehner Marcel 2:3
Březen Pospisil Vladimir 3:Sc
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Ciganek Pavel 3:0
Únor Holík Pavel 1:3
Únor Šimeček Petr 2:3
Únor Massignan Larry 1:3
Únor Šeděnka Milan 0:3
Leden Brodová Barbora 3:1
Leden Massignan Larry Sc:3
Leden Filipčík Pavel 3:1
Leden Kubíček Michal 3:Sc
Prosinec Kubíček Michal 2:3
Prosinec Kučeja Václav 3:0
Prosinec Badalová Veronika Sc:3
Prosinec Holík Pavel 0:3
Listopad Jirka Vladimir 0:3
Listopad Vojtovič Daniel 2:3
Listopad Wrona Tomáš Sc:3
Listopad Holík Pavel 3:Sc
Říjen Kubíček Michal 3:1
Říjen Lerch Ivan 3:Sc
Říjen Kazík Viťa 3:0
Říjen Jašek Jakub 3:0
Říjen Kučeja Václav 3:2
Září Wrona Tomáš 1:3
Září Sikora Miroslav 1:3
Září Holík Pavel 0:3
Září Vojtovič Daniel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kučeja Václav 3:2
Červenec/Srpen Grochal Petr 3:1
Červenec/Srpen Slavíček Jakub 3:Sc
Červenec/Srpen Jirka Vladimir 0:3
Červen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Filipčík Pavel 3:0
Červen Holík Pavel 3:2
Červen Badalová Veronika 1:3
Květen Hamřík Milan 3:1
Květen Macíček Michal 2:3
Květen Kyjovský Čeněk 3:1
Květen Slavíček Jakub Sc:3
Duben Hvolka Tomáš 3:0
Duben Stypa Kamil 3:1
Duben Kučeja Václav 3:0
Duben Mohyla Emil 3:0
Březen Macíček Michal Sc:3
Březen Brodová Barbora 3:1
Březen Hamřík Milan Sc:Sc
Březen Jirka Vladimir 0:3
Únor Wrona Tomáš 1:3
Únor Badalová Veronika 1:3
Únor Kutěj Honza 3:0 1
Únor Ciganek Pavel 3:0
Leden Vojtovič Daniel 1:3
Leden Juráň David Sc:3
Leden Kazík Viťa 3:0
Leden Ujfaluši Marcel Sc:3
Prosinec Juráň David 1:3
Prosinec Vojtovič Daniel 1:3
Prosinec Bilík Jiří 3:Sc
Prosinec Sikora Miroslav 2:3
Listopad Filipčík Pavel 3:0
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Jirka Vladimir 1:3
Listopad Žák Zdeněk 3:2
Říjen Wrona Tomáš 1:3
Říjen Juráň David 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 0:3
Říjen Jirka Vladimir 1:3
Říjen Bilík Jiří Sc:3
Září Urban Viktor 2:3
Září Šimeček Petr 3:Sc 1
Září Wolf Sebastian 3:1
Září Badalová Veronika 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučeja Václav Sc:3
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Nesrsta Petr Sc:3
Červen Kubíček Michal 3:Sc
Červen Ujfaluši Marcel 0:3
Červen Urban Viktor 2:3
Červen Juráň David 2:3
Květen Nesrsta Petr 3:0
Květen Kučeja Václav 1:3
Květen Holuša Marek Sc:Sc
Květen Špánik Adam 3:Sc
Duben Žák Zdeněk 1:3
Duben Badalová Veronika 1:3
Duben Wrona Tomáš 3:Sc
Duben Šeděnka Milan 3:0
Březen Špánik Adam 0:3
Březen Jašek Jakub 3:2
Březen Juráň David 1:3
Březen Jirka Vladimir 0:3
Únor Sikora Miroslav 3:Sc 1
Únor Jirka Vladimir 1:3
Únor Urban Viktor 3:1
Únor Kubíček Michal 0:3
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden Šimeček Petr 3:Sc
Leden Bartosz Tomáš 3:2
Leden Vaněk Martin 3:Sc
Prosinec Brynda Pavel 3:1
Prosinec Hamřík Milan 3:Sc
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Kučeja Václav 3:2
Listopad Jašek Jakub 3:1
Listopad Holuša Marek 2:3
Listopad Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad Tesař Martin 2:3
Říjen Kubíček Aleš 0:3
Říjen Bartusek Jirka 3:2
Říjen Juráň David 1:3
Říjen Wrona Tomáš 0:3
Září Nesrsta Petr 3:2
Září Jašek Jakub 3:2
Září Přeček Martin 3:Sc
Září Fabián Dalibor 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Nesladek Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Urban Viktor 2:3
Červenec / Srpen Přeček Martin 3:Sc
Červen Hlisnikovský Petr 3:2
Červen Jašek Jakub 3:2
Červen Šeděnka Milan 1:3
Červen Hamřík Milan 2:3
Květen Nesrsta Petr 3:1
Květen Lerch Ivan 3:2
Květen Holík Pavel 3:2
Květen Hlisnikovský Petr 0:3
Duben Hvolka Tomáš 3:0
Duben Tesař Martin 1:3
Duben Jašek Jakub 1:3
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Březen Špánik Adam 2:3
Březen Nesladek Petr 1:3
Březen Bartosz Tomáš 3:Sc
Březen Holuša Marek 3:Sc
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Žváček Jiří 3:0
Únor Jašek Jakub 0:3
Únor Dehner Marcel 3:0
Leden Nesladek Petr 1:3
Leden Hvolka Tomáš 3:1
Leden Bartosz Tomáš 3:2
Leden Hamřík Milan 1:3
Leden Brynda Pavel 1:3
Prosinec Žváček Jiří 3:0
Prosinec Urban Viktor 3:1
Prosinec Raška Petr 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 1:3
Listopad Kučeja Václav 0:3
Listopad Špánik Adam 2:3
Listopad Juránek Filip 3:0
Listopad Taraba Róbert 3:2
Říjen Riger Břetislav 3:1
Říjen Taraba Róbert 3:2
Říjen Vrága Lukáš 3:0
Říjen Černý Martin 3:Sc
Září Gorecki Pavel 3:1
Září Štefaník Martin 3:0
Září Špánik Adam 3:Sc
Září Juránek Filip 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Pleyer Lukáš 3:Sc
Červen Bystroň Jan 3:Sc
Červen Krišica Petr 2:3
Červen Špánik Adam 2:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Lerch Ivan 3:0
Květen Mach Vladimír 3:Sc
Květen Holubec Jaromír 3:0
Květen Šrámek Fredy 3:Sc
Duben Štefánek Antonín 3:0
Duben Mrowiec Jakub 3:1
Duben Balus Pavel 3:0
Duben Frnka Viktor 3:0
Březen Beneš Vojtěch 3:1
Březen Holubec Jaromír 3:2
Březen Špánik Adam 0:3
Březen Žváček Jiří 3:2
Únor Sochor Tomáš 3:0
Únor Weber Michal 0:3
Únor Mrowiec Jakub 3:2
Únor Binek Zdenek 3:1
Leden Holubec Jaromír 3:0
Leden Gorecki Pavel 3:2
Leden Špánik Adam 0:3
Leden Riger Břetislav 3:1
Prosinec Štefaník Martin 3:1 1
Prosinec Harastej Luboš 3:Sc
Prosinec Raška Štěpán 3:0
Prosinec Jaššo Petr 3:0
Listopad Špánik Adam 3:0
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc 1
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání