Avatars_small

Gorecki Pavel

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 16 3 13 12 18.75%
2014/2015 44 25 19 5 56.82%
2013/2014 40 21 19 0 52.50%
2012/2013 37 23 14 1 62.16%
Celkem: 137 72 65 18 52.55%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Czopik Jan Sc:3
Prosinec Čada Josef Sc:3
Prosinec Vašíček Petr Sc:3
Prosinec Janošíková Zuzana Sc:3
Listopad Jeřábek Libor Sc:3
Listopad Kašpar Luděk Sc:3
Listopad Kovaříková Jana Sc:3
Listopad Mach Vladimír Sc:3
Říjen Štefánek Antonín Sc:3 1
Říjen Zrasták Robert Sc:3
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Říjen Krišica Petr Sc:3
Září Jeřábek Libor 3:Sc
Září Sikora Jiří 3:Sc
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Září Grochal Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hýža David 3:2
Červenec / Srpen Andiel Josef 1:3
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červenec / Srpen Balus Pavel 3:Sc
Červen Bělíčková Petra 3:1
Červen Jüttnerová Sandra 3:2
Červen Raška Štěpán 3:Sc
Červen Kratochvíl Michal 3:1
Květen Hudec Lukáš Sc:3
Květen Lasoň Jaroslav Sc:3
Květen Sikora Jiří Sc:3
Květen Ludvík Pavel 0:3
Duben Krejcha Martin 3:0
Duben Hanusek Jaroslav 0:3
Duben Andiel Josef 3:0
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Březen Malý Milan 3:2
Březen Vrága Lukáš 0:3
Březen Štefánek Antonín 3:0
Únor Jančar Tomáš 0:3
Únor Šubert Roman 2:3
Únor Uhlíř Adam 0:3
Únor Krupník Lukáš 0:3
Leden Raška Štěpán 3:Sc
Leden Krejcha Martin 3:1
Leden Hyndrich Martin 3:Sc
Leden Holubec Jaromír 3:1
Prosinec Sikora Jiří 3:0
Prosinec Bystřičan Petr 3:0
Prosinec Peroutík Jiří Sc:3 1
Prosinec Balus Pavel 2:3
Listopad Jeřábek Libor 2:3
Listopad Bystroň Jan 3:1
Listopad Raška Štěpán 3:1
Listopad Nový Jan Sc:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Říjen Žák Zdeněk 1:3
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Hyndrich Martin 3:Sc
Září Kantor Martin 1:3
Září Juránek Filip 1:3
Září Štefaník Martin 2:3
Září Špánik Adam 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holubec Jaromír 2:3
Červen Mechelová Gabriela 3:0
Červen Apl Roman 2:3
Červen Riger Břetislav 3:2
Květen Mrowiec Jakub 3:2
Květen Papřok Ondřej 3:0
Květen Bystřičan Jiří 3:0
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Duben Mach Vladimír 3:2
Duben Jančar Tomáš 2:3
Duben Špánik Adam 1:3
Duben Krišica Petr 0:3
Březen Lasoň Jaroslav 3:2
Březen Karpeta Petr 3:Sc
Březen Malý Milan 3:0
Březen Vrága Lukáš 3:1
Únor Bělíčková Petra 3:0
Únor Jančar Tomáš 3:2
Únor Střondala Tomáš 3:1
Únor Peroutík Jiří 3:1
Leden Špánik Adam 0:3
Leden Kantor Martin 2:3
Leden Holubec Jaromír 1:3
Leden Riger Břetislav 0:3 1
Prosinec Rechtoris David 3:1
Prosinec Kašpar Luděk 0:3
Prosinec Binek Zdenek 3:0
Prosinec Šrámek Fredy 0:3
Listopad Balus Pavel 3:1
Listopad Střondala Tomáš 1:3
Listopad Krejcha Martin 3:0
Listopad Pleyer Lukáš 0:3
Říjen Jančar Tomáš 3:0
Říjen Rechtoris David 0:3
Říjen Beneš Vojtěch 2:3
Říjen Holubec Jaromír 3:1
Září Riger Břetislav 1:3 1
Září Střondala Tomáš 1:3
Září Mrowiec Jakub 1:3
Září Bystřičan Jiří 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Papřok Ondřej 0:3
Červen Špánik Adam 3:Sc
Červen Hájek Jiří 3:Sc
Červen Nesladek Petr 1:3
Květen Soukupová Tereza 3:Sc
Květen Štelar Petr 3:Sc
Květen Lenart Jan 1:3
Květen Raška Petr 1:3
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Bystroň Jan 2:3
Duben Karpeta Petr 1:3
Duben Klimková Lucie 3:1
Březen Broda Kamil Sc:3
Březen Medek Petr 0:3
Březen Švidrnoch Marek 0:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Březen Křetinský David 0:3
Únor Vrága Lukáš 3:1
Únor Křižka Radek 3:Sc
Únor Karpeta Petr 0:3
Únor Raška Petr 3:Sc
Leden Langer Petr 3:1
Leden Papřok Ondřej 3:1
Leden Hasmanda Robert 3:1
Leden Rechtoris David 3:2
Prosinec Peroutík Jiří 3:Sc 1
Prosinec Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 3:0
Listopad Beneš Tomáš 3:0
Listopad Anasiewicz Sylwia 3:0
Listopad Hrudová Iva 3:0
Listopad Hasmanda Robert 3:1
Listopad Jančar Tomáš 3:0
Říjen Wrzecionko Jakub 3:0
Říjen Škrobánek Jakub 1:3
Říjen Anasiewicz Sylwia 3:0
Říjen Krišica Petr 0:3