5912444521ba45993d336fb85ac9f22122ea1242_small

Langer Petr

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 40 21 19 4 52.50%
2011/2012 41 23 18 0 56.10%
Celkem: 81 44 37 4 54.32%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červen Raška Petr Sc:3
Červen Mrowiec Jakub Sc:3
Červen Holubec Jaromír Sc:3
Květen Křižka Radek 0:3
Květen Žváček Jiří 0:3
Květen Hruzík Radim 1:3
Květen Matějašek David 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:0
Duben Hamříková Jarmila 3:0
Duben Vrága Lukáš 3:2
Duben Bystřičan Jiří 3:1
Březen Hill Martin 3:0
Březen Balus Pavel 3:2
Březen Hanusek Jaroslav 3:2 1
Březen Bystroň Jan 2:3
Únor Kašpar Luděk 0:3 1
Únor Lasoň Jaroslav 3:Sc
Únor Riger Břetislav 3:1
Únor Hamříková Jarmila 3:0
Leden Gorecki Pavel 1:3
Leden Hasmanda Robert 3:0
Leden Rechtoris David 3:1
Leden Papřok Ondřej 1:3
Prosinec Rechtoris David 3:2 2
Prosinec Bělíčková Petra 3:0
Prosinec Lenart Jan 1:3
Prosinec Kubínek David 3:Sc
Listopad Peroutík Jiří 3:0
Listopad Soukupová Tereza 3:0
Listopad Škrobánek Jakub 0:3
Listopad Tomášková Markéta 3:0
Říjen Dehner Marcel 0:3
Říjen Klimková Lucie 0:3
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Říjen Přeček Martin 0:3
Září Mrowiec Jakub 2:3
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Září Šandová (Myšková) Hana 3:1 2
Září Hill Martin 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ochonski Zdenek 0:3
Červen Žváček Jiří 0:3 1
Červen Beer Jaroslav 0:3
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Květen Šesták Lukáš 3:1 1
Květen Langer Michaela 3:1
Květen Beneš Tomáš 3:0
Květen Hrudová Iva 3:0
Duben Peroutík Jiří 3:2 2
Duben Střondala Tomáš 0:3
Duben Hill Martin 3:1
Duben Prokop David 3:Sc 1
Březen Spáčil David 3:0 1
Březen Vašíček Petr 3:0
Březen Kašparová Linda 3:0
Březen Hasmanda Robert 3:1 2
Březen Rašková Lenka 1:3
Únor Strachala David 0:3
Únor Matějašek David 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:1 1
Únor Žváček Jiří 0:3 1
Leden Hasmanda Robert 3:0 2
Leden Pešl Vítek 3:2
Leden Mechelová Gabriela 0:3 2
Leden Hill Martin 0:3
Prosinec Krejčová Hana 1:3
Prosinec Lázenský Jan 3:Sc
Prosinec Plaček Václav 3:2 1
Prosinec Hájek Jiří 0:3
Listopad Jaššo Petr 3:Sc 1
Listopad Strachala David 0:3 2
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Forgačová Aneta 3:1
Říjen Plaček Václav 3:1 2
Říjen Missigová Šárka 0:3
Říjen Rašková Lenka 0:3
Říjen Pešl Vítek 3:2 1
Září Karpeta Petr 0:3
Září Langer Michaela 3:1
Září Mikuláštík Jaromír 3:0 1
Září Kubíček Michal 0:3