Avatars_small

Beer Jaroslav

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 50 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze soboty

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 40 19 20 2 47.50%
2010/2011 20 13 7 0 65.00%
Celkem: 60 32 27 2 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Žváček Jiří 0:3 1
Červen Langer Petr 3:0
Červen Ochonski Zdenek 1:3
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Květen Hasmanda Robert 3:1
Květen Dehner Marcel 1:3
Květen Klimková Lucie 3:0
Květen Pešl Vítek 3:0
Duben Hruzík Radim 0:3
Duben Farník Michal 0:3
Duben Šesták Lukáš 3:0
Duben Zrasták Robert 0:3
Březen Mrowiec Jakub 3:1
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc 1
Březen Papřok Ondřej 3:0 2
Březen Šimek Martin 3:0
Únor Missigová Šárka 0:3
Únor Hvolka Tomáš 1:3 1
Únor Prokop David 0:3
Únor Klimková Lucie 1:3
Leden Šesták Lukáš 3:2
Leden Langer Michaela 3:0
Leden Riger Břetislav 3:1 1
Leden Malík Karel 2:3
Prosinec Matějašek David 0:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 2:3
Prosinec Prokop David 1:3
Prosinec Šesták Lukáš 3:1
Listopad Žváček Jiří 3:2 2
Listopad Hrudová Iva 3:0 1
Listopad Jüttnerová Sandra 3:1
Listopad Missigová Šárka 1:3
Říjen Vrága Lukáš Sc:3
Říjen Mrowiec Jakub 3:0 2
Říjen Janošíková Zuzana Sc:Sc 1
Říjen Matějašek David 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana 3:0 1
Září Jaššo Petr 3:Sc 1
Září Kašparová Linda 2:3
Září Hruzík Radim 0:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Dehner Marcel 0:3
Červen Hanusek Jaroslav 2:3 2
Červen Riger Stanislav 0:3 1
Červen Vojtovič Daniel 3:Sc
Květen Střondala Tomáš 3:1 1
Květen Ječmínek Martin 0:3
Květen Plaček Václav 3:2 1
Květen Jüttnerová Sandra 3:0 1
Duben Kmin DJ 3:Sc 1
Duben Jaššo Petr 3:Sc 3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1 1
Duben Vašíček Petr 3:0
Březen Matějašek David 1:3
Březen Weber Michal 1:3
Březen Krejčová Hana 1:3
Březen Fišerová Veronika 3:0
Únor Kaňa Aleš 3:0 1
Únor Adámek David 3:0 1
Únor Jaššo Petr 3:Sc
Únor Fišerová Veronika 3:0 1