35c5d1550cfbcf872e96bef34aae58d4bd6f305a_small

Malík Karel


Snad si zahraju a nezapadnu!!! Těším se!!!

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze soboty

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 33 15 18 4 45.45%
2010/2011 33 18 15 1 54.55%
Celkem: 66 33 33 5 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Bartoš Jan 0:3
Duben Pešl Vladan Sc:3 1
Duben Vrága Lukáš Sc:3 1
Duben Hlisnikovský Petr Sc:3 1
Březen Koutný Jakub 0:3
Březen Folwarczny Jan 0:3
Březen Hájek Jiří 0:3
Březen Badalová Veronika 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:1 1
Únor Jüttnerová Sandra 3:0 1
Únor Hill Martin 3:0
Únor Hájek Jiří 0:3
Únor Mechelová Gabriela 3:0 2
Leden Beer Jaroslav 3:2
Leden Langer Michaela 3:0
Leden Šesták Lukáš 3:2 2
Leden Riger Břetislav 3:0 2
Prosinec Badalová Veronika 0:3
Prosinec Vrága Lukáš 1:3
Prosinec Pešl Vladan 1:3
Prosinec Hill Martin 3:2 1
Listopad Folwarczny Jan Sc:3
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Hruzík Radim 0:3
Říjen Kupka Jaroslav 3:Sc
Říjen Sikora Jiří 3:0 1
Říjen Harastej Luboš 3:0 1
Říjen Kašparová Linda 2:3
Září Mechelová Gabriela 3:0 2
Září Matějašek David 0:3
Září Balus Pavel 3:1 1
Září Šrámek Fredy 0:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jüttnerová Sandra 3:2 2
Červen Kuchař Marek 3:Sc
Červen Wrona Jakub 3:0 2
Červen Pučan Jan 3:0
Květen Bergel Pavel 0:3
Květen Krejčová Hana 3:1 1
Květen Hanusek Jaroslav Sc:3
Květen Hruzík Radim 0:3 2
Květen Weber Michal 0:3 1
Duben dich din 3:0 1
Duben Urban Michael 3:Sc
Duben Kašparová Linda 3:1 1
Duben Balus Pavel 1:3
Březen Bajer Radim 3:Sc 1
Březen Wrona Jakub 3:0 2
Březen Hruzík Radim 1:3 5
Březen Jaššo Petr 3:2 2
Únor Přeček Martin 3:0
Únor Balus Pavel 0:3
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Únor Žůrek Vladimír 0:3 2
Leden Hamřík Milan 3:Sc
Leden Apl Roman 0:3
Leden Dehner Marcel 0:3 1
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Listopad Wrona Jakub 3:0 2
Listopad Střondala Tomáš 3:0 2
Listopad Kuchař Marek 3:0
Listopad Daněk Aleš 3:1 2
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Hartmann Silvie 1:3
Říjen Kubínek David 0:3
Říjen Šrámek Fredy 3:1 1