Avatars_small

Kubínek David


1. mám m.j. pravidelnou rezervaci každou středu od 17 do 18 hodin

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 26 0 26 26 0.00%
2011/2012 43 13 30 18 30.23%
2010/2011 35 17 18 11 48.57%
2009/2010 21 12 9 0 57.14%
Celkem: 125 42 83 55 33.60%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Riegel Jiří Sc:3 1
Březen Anasiewicz Sylwia Sc:3
Březen Hasmanda Robert Sc:3
Únor Vašíček Petr Sc:3
Únor Čmuchová Klára Sc:3
Únor Beneš Tomáš Sc:3
Leden Holubec Jaromír Sc:3
Leden Soukupová Tereza Sc:3
Leden Langer Michaela Sc:3
Leden Jančar Tomáš Sc:3
Prosinec Bělíčková Petra Sc:3
Prosinec Lenart Jan Sc:3
Prosinec Rechtoris David Sc:3
Prosinec Langer Petr Sc:3
Listopad Medek Petr Sc:3
Listopad Lenart Jan Sc:3
Listopad Apl Roman Sc:3
Listopad Vojtovič Daniel Sc:3
Říjen Karpeta Petr Sc:3
Říjen Hlisnikovský Petr Sc:3
Říjen Hanusek Jaroslav Sc:3
Říjen Šimeček Petr Sc:3
Září Bartosz Tomáš Sc:3
Září Křetinský David Sc:3
Září Hvolka Tomáš Sc:3
Září Hubert Lukáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Grigar Martin Sc:3
Červen Wrona Tomáš Sc:3
Červen Farník Michal Sc:3
Červen Hruzík Radim Sc:3
Květen Nesrsta Petr Sc:3
Květen Grigar Martin Sc:3
Květen Apl Roman Sc:3
Květen Badalová Veronika Sc:3
Duben Větrovský Lukáš Sc:3
Duben Lerch Ivan Sc:3
Duben Kubíček Michal 1:3
Duben Křetinský David Sc:3
Březen Kubíček Michal 3:2
Březen Drga Radim 0:3
Březen Brynda Pavel 0:3 1
Březen Sikora Radim 1:3
Březen Sobek Tomáš 3:1
Únor Krkoška Libor 3:Sc
Únor Jašek Jakub 3:1
Únor Brynda Pavel 3:Sc 4
Únor Bartosz Tomáš 0:3
Leden Slunský Petr 3:2
Leden Broda Kamil 3:Sc 2
Leden Hubert Lukáš 3:Sc 1
Leden Medek Petr 3:1
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Prosinec Drga Radim 3:Sc
Prosinec Sikora Radim 2:3
Prosinec Farník Michal 2:3
Listopad Grigar Martin Sc:3
Listopad Krkoška Libor 1:3
Listopad Sobek Tomáš 2:3
Listopad Farník Michal 1:3
Listopad Wolf Sebastian 2:3
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Ochonski Zdenek Sc:3
Říjen Bergel Pavel Sc:3
Říjen Medek Petr 3:1
Září Kubíček Michal Sc:3
Září Nesrsta Petr Sc:3
Září Kočvara Jan Sc:3
Září Tesař Martin Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mikeska Karel Sc:3
Červen Juráň David Sc:3
Červen Kubíček Aleš Sc:3
Červen Mohyla Emil Sc:3
Květen Vlček Michal Sc:3
Květen Kratochvíl Michal Sc:3
Květen Psotka Petr Sc:3
Květen Jašek Jakub Sc:3
Duben Tesař Martin 3:1
Duben Fabián Dalibor Sc:3
Duben Mihulová Klára Sc:3
Duben Štift David Sc:3
Duben Krejčí Miroslav 0:3
Březen Trojka Aleš 3:1
Březen Holinka Pavel 1:3
Březen Fleško Jaroslav 1:3
Březen Wolf Sebastian 1:3
Březen Fabián Dalibor 1:3
Únor Jašek Jakub 3:1
Únor Nesrsta Petr 3:0
Únor Vlček Michal 2:3
Únor Hvolka Tomáš 3:1
Únor Hartmann Silvie 3:2
Leden Brynda Pavel 3:0 2
Leden Lasoň Jaroslav 3:0
Leden Kyjovský Čeněk 3:Sc
Leden Konečný Kamil 3:0
Listopad Weber Michal 0:3 1
Listopad Štefaník Martin 3:0 1
Listopad Dehner Marcel 3:0 1
Listopad Vlček Michal 3:2
Říjen Malík Karel 3:0
Říjen Vojtovič Daniel 3:2
Říjen Hartmann Silvie 3:Sc
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Samek Petr 2:3
Duben Zvěřinský Martin 1:3
Duben Filipčík Pavel 1:3
Duben Grigar Martin 0:3
Březen Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Samek Petr 1:3
Březen Grigar Martin 0:3
Březen Sobek Tomáš 3:1
Únor Medek Pavel 1:3
Únor Drga Radim 3:Sc
Únor Frnka Viktor 3:1
Únor Farník Michal 3:0
Leden Mihulová Klára 0:3
Leden Novák Dalibor 3:1
Leden Klimša Ladislav 3:Sc
Leden Fajnor Tomáš 3:0
Listopad Trojková Lada 3:0 1
Listopad Medek Petr 3:Sc
Listopad Děrgel Ivo 3:0
Listopad Švrček Roman 3:0