17373040b1b4916f313f5fbb7e0a4ba53614aa02_small

Sobek Tomáš


Rád si zahraji s jiným soupeřem.

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 40 21 18 7 52.50%
2011/2012 44 26 18 5 59.09%
2010/2011 35 18 16 1 51.43%
2009/2010 17 8 9 0 47.06%
Celkem: 136 73 61 13 53.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartosz Tomáš Sc:3
Červen Trojka Aleš Sc:3
Červen Badalová Veronika Sc:3
Červen Bartusek Jirka Sc:3
Květen Hubert Lukáš Sc:3
Květen Hvolka Tomáš 3:0
Květen Kubíček Aleš 0:3
Květen Lerch Ivan 2:3
Duben Hošek Pavel Sc:Sc
Duben Brynda Pavel 3:2 2
Duben Sikora Radim 3:Sc
Duben Nesrsta Petr 3:0
Březen Trojka Aleš 3:0
Březen Hubert Lukáš 3:0
Březen Hlisnikovský Petr 1:3
Březen Kubíček Aleš 0:3
Únor Hvolka Tomáš 3:2
Únor Sikora Radim 1:3
Únor Brynda Pavel 2:3 1
Únor Hartmann Silvie 3:Sc
Leden Hlisnikovský Petr 0:3
Leden Křetinský David 3:0
Leden Tesař Martin 3:1
Leden Lerch Ivan 3:0
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Juráň David 3:2
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Kratochvíl Michal 0:3
Listopad Konečný Kamil 3:2
Listopad Hubert Lukáš 3:0
Listopad Kubíček Aleš 3:2
Listopad Hartmann Silvie 3:Sc
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Slunský Petr 3:1
Říjen Hruzík Radim 3:1
Říjen Křetinský David 1:3 4
Září Kubíček Michal 0:3
Září Brynda Pavel Sc:3
Září Wolf Sebastian 3:Sc
Září Hartmann Silvie 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 3:Sc
Červen Lerch Ivan 3:0
Červen Hvolka Tomáš 3:0
Červen Trojka Aleš 3:Sc
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Květen Medek Petr Sc:3
Květen Bartosz Tomáš 3:0
Květen Hvolka Tomáš 3:2 2
Duben Kratochvíl Michal 0:3 1
Duben Fabián Dalibor Sc:3
Duben Mohyla Emil Sc:3
Duben Riger Stanislav Sc:3
Duben Jašek Jakub 1:3
Březen Kubínek David 1:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Sikora Radim 3:Sc
Březen Drga Radim 3:2
Březen Brynda Pavel 3:0
Únor Fabián Dalibor 0:3
Únor Fleško Jaroslav 3:0
Únor Sikora Radim 2:3
Únor Švidrnoch Marek 3:0
Leden Mohyla Emil 3:1
Leden Riger Stanislav 2:3 1
Leden Wolf Sebastian 3:Sc
Leden Kubíček Michal 3:0
Prosinec Satke Tomáš 3:2 1
Prosinec Štift David 0:3 1
Prosinec Krkoška Libor Sc:3
Prosinec Fleško Jaroslav 1:3
Prosinec Staviarsky Miroslav 3:Sc
Listopad Wolf Sebastian 3:2
Listopad Kubínek David 3:2
Listopad Grigar Martin 3:2
Listopad Farník Michal 1:3
Listopad Krkoška Libor 3:2
Říjen Satke Tomáš 3:1
Říjen Hartmann Silvie 3:2
Říjen Fleško Jaroslav 2:3
Říjen Kočvara Jan 1:3
Září Grigar Martin 3:1
Září Brynda Pavel 0:3
Září Krkoška Libor 3:Sc
Září Jašek Jakub 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Minkovič David 0:3
Červen Krejčí Miroslav 1:3
Červen Hvolka Tomáš 3:0
Červen Hubert Lukáš Sc:Sc
Květen Wolf Sebastian 0:3
Květen Hartmann Silvie 3:Sc
Květen Fabián Dalibor 3:2
Květen Krkoška Libor 0:3
Duben Minkovič David 3:1
Duben Jašek Jakub 3:0
Duben Brynda Pavel 2:3 1
Duben Kubíček Michal 3:1
Březen Drga Radim 1:3
Březen Psotka Petr 3:0
Březen Juráň David 3:1
Březen Vlček Michal 2:3
Březen Tesař Martin 0:3
Únor Kočvara Jan 0:3
Únor Štift David 0:3 1
Únor Fleško Jaroslav 2:3
Únor Farník Michal 3:2
Leden Škrobánek Jakub 3:0
Leden Švidrnoch Marek 3:0
Leden Grigar Martin 2:3
Leden Kubíček Michal 3:2
Leden Holuša Petr 3:2
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Medek Petr 3:0
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Listopad Hartmann Silvie 1:3
Listopad Holuša Petr 1:3 1
Říjen Kašpar Luděk 3:0
Říjen Drga Radim 1:3 1
Říjen Mořkovský Jaromír 3:Sc
Říjen Pleyer Lukáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vavřička Karel 3:Sc
Červen Štift David 1:3 1
Červen Hvolka Tomáš 0:3
Červen Nesrsta Petr 3:0
Květen Prucek Milan 1:3
Květen Kočvara Jan 0:3
Květen Fleško Jaroslav 0:3
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Duben Medek Petr 3:0
Duben Děrgel Ivo 3:0
Duben Psotka Petr 3:1
Duben Farník Michal 3:0
Březen Kubínek David 1:3
Březen Štěpař Jaroslav 1:3
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Samek Petr 1:3
Březen Grigar Martin 2:3